•  

  Jest się o co denerwować?
  Na wstępie powiem, że jeszcze parę miesięcy temu miałam bardzo duże piersi, ale potem przez stres schudłam, w tym w biuście, jak na moją sylwetkę są dalej duże/normalne, ale nie jakieś olbrzymie.

  Od niedawna też spotykam się z chłopakiem (wcześniej się kolegowaliśmy; tak, wyszedł z friendzonu), który jak się okazało, jest w grupie cyckolubnych. Często komentował jakieś dziewczyny, ogólnie coś opowiadając ' "no fajna, duże cycki". Kiedyś powiedziałam mu, że jeszcze niedawno miałam trochę większe, był mega zajarany, aż było mi przykro, bo nic nie poradzę na to, że są mniejsze.
  Dzisiaj gadaliśmy, i powiedział, " dobrze, że nie masz większych piersi, bo to by było za dużo dobrego, jeszcze bardziej byś mi się podobała". Zrobiło mi się strasznie przykro, ja ze swoich jestem zadowolona, a przez niego źle się czuję, i taki komentarz nic nie wnosi, bo nic na to nie poradzę. To tak jakbym powiedziała "Dobrze, że nie masz większego penisa, bo za bardzo byś mi się podobał", chociaż wcale tak nie myślę. Przesadził?
  #nocnazmiana #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #seks
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika hellogoodbye

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.