•  

  O dwunastej zero-zero
  Wszystkie duszki poszły spać
  Tylko jeden mały duszek
  Zdjął majteczki, zaczął szczać
  Wtem mogiła się otwiera
  Z dna wychodzi szary trup
  I na duszka się wydziera:
  ,,Czemuś naszczał na mój grób!”
  ,,Mam cię w dupie, stary trupie
  Tam, gdzie zechcę, będę szczał”
  I podrapał się po dupie
  Wziął majteczki, poszedł spać

 •  

  Ostatnio pisałem o problemie w pracy, pewnie większość tego nie widziała ale mniejsza z tym.

  Ułożyłem sobie wszystko i idę jutro na szczerą rozmowę z szefem. Moje postulaty to wyjaśnienie sytuacji miedzy pracownikami, obiecana podwyżka i/lub premia zależna od wykonanej pracy albo wypowiedzenie umowy. Jeśli ktoś jest ciekawy jak się to potoczy niech zaplusuję, reszta scrolujcie dalej.
  Jestem otwarty na wszelkie rady i wymiane doświadczeń ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  pokaż całość

  •  
   d......r

   +1

   @helmowy: najpierw znajdź inna pracę, a potem dopiero rzucaj kwitem.

   Zmień myślenie - to jego cyrk i jego przedstawienie. A ty jesteś jednym z jego clownow, bo swoje wystepy ma tylko elita.

   Pracę traktuj jak rzeczy materialne.
   Jak sie koszulka zuzyje to ją farbujesz czy wyrzucasz i kupujesz nową?

   Szkoda zdrowia na niepotrzebne nerwy i życia na bycie niedocenianym.

   +: helmowy
  •  

   @drlect3r: mam dwie opcje na boku, właściwie od przyszłego tygodnia mógłbym już tam pracować. W takim przypadku myślałem, że już nic nie tracę a mogę tylko zyskać takim zachowaniem. Jesteś rozsądnym Mirkiem, dziękuję za pomoc.

   +: d......r
  • więcej komentarzy (5)

 •  

  Hej Mirki
  Na wykopie jestem już parę lat ale zawsze jako obserwator. Dopiero od kilkunastu dni coś tam sobie plusuje. Dużo już widziałem Mireczków opisujących problemy w pracy i różnych januszexów. Teraz przyszedł czas na mnie
  ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  Od bardzo dawna spotykam się z dwulicowością moich kolegów w pracy, ale mimo, że jest to bardzo męczące psychicznie, przywykłem do tego i już mi to nie przeszkadza. Jednak na początku było inaczej. Wspomniani "koledzy" żyli moim przyjęciem do pracy i przeszkadzało im wiele rzeczy. Oczywiście niezależnie czy coś było zgodne z prawdą czy nie wszystko przenosili do biura. Szef nabrał dystansu do mnie i chwile to zajęło zanim wszystko wyjaśniłem (jak mi się wydawało). Problem co jakiś czas powracał ale ostatnia przelała się czara goryczy.
  Z racji zimy mamy mniej pracy przez co na hali częściej robimy sobie krótkie przerwy na papierosa, pogadamy, itp. Ostatnio po takiej przerwie poszedłem od razu do toalety i tu zaskoczenie. Dostaje sms. Pytanie od szefa czy mam właśnie przerwę? Jeśli mi się nudzi to mam iść do domu. Dzisiaj żałuje, że nie poszedłem ale zwolnienie dyscyplinarne raczej mnie nie interesuje. W tym samym czasie dwóch innych pracowników siedziało już od pół godziny, inni chowali sie przed kamerami. Trzech może pracowało. Dodam, że picie w pracy też dość często występuje na co jest przymykane oko. Planuje porozmawiać o tym z szefem. I tu pytanie do was. Co możecie mi doradzić Mireczki? Co robić? Wierze, że mogę na was liczyć i przepraszam jeśli coś napisałem niejasno lub coś pominąłem. W razie pytań oczywiście wszystko wyjaśnie.
  #zalesie #pracbaza #januszebiznesu #praca
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika helmowy

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)