Jeżdżę na rowerze. Zbieram gminy. Wspinam się. Czasem gram w szachy.

 •  

  Zdarzenie skopiowane od kolegi:
  tldr

  pokaż spoiler rower veturilo nie wypiął się ze stojaka, a system uznaje go za wypożyczonego. Słaba obsługa techniczna

  "Hej dla wszystkich korzystających z Veturilo - Nextbike Polska taka przestroga na nowy rok:

  Dwa dni temu wypożyczyłem rower.
  Rower nie wypiął się, lecz w systemie zaczęło się wypożyczenie. Po 3 minutach rower powinien się automatycznie zwrócić, ale niestety bramka się zepsuła.
  Próbowałem się dodzwonić na infolinie. Nie dałem rady.
  Zrobiłem zdjęcia rowerowi i stacji wypożyczyłem 2 rower dojechałem na miejsce docelowe i podjąłem kolejne próby połączenia się z infolinią. Po 20 minutach w pisywania pinów numerów na automatycznej linii obsługi połączyłem się z żywym człowiekiem. Wytłumaczyłem wszystko i z drugiej strony usłyszałem: " O nie, znowu nie działa.." po czy m dowiedziałem się, że Pani z którą rozmawiałem tym się nie zajmuje i najlepiej się dodzwonić do konsultanta wpisując.. UWAGA! niewłaściwy numer pin ?!
  Ok.. Super spróbowałem 3 razy wpisywałem niewłaściwy numer po czym po drugiej stronie głucha cisza.
  Straciłem na te operacje sporo czasu i odpuściłem bo nie mam całego dnia na próbę kontaktu z Veturillo. Napisałem w aplikacji o problemie i zająłem się swoimi sprawami. Po 3 godzina sms " Rower jest nadal wypożyczony skontaktuj się z nami". Krew człowieka zalewa, ale dobrze kolejna próba.
  Nie zgadniecie.. nie udało się znowu połączyć z żywym człowiekiem. Wchodzę na stronę Veturillo znajduję maila z reklamacją i piszę, o całej sprawie, żeby się ze mną skontaktowali podaje mój nr. itd.
  Po 6 godzinach " Rower jest wypożyczony od 6 godzin skontaktuj się". Ja pie@#$%^ myślę dobra niech wam będzie kolejna próba. Udało się! Cieszę się jakbym znalazł 100zł na ulicy. To jednak możliwe! Wyjaśniam całą sytuację. Pan oddaje zdalnie rower, ale mówi, że od tego roku nie może cofnąć naliczonej kwoty i że muszę napisać reklamację i nic nie może zrobić. Mówię, że już napisałem, ale napisze kolejną. Na rozpatrzenie reklamacji mogę czekać nawet 14 dni do tego czasu nie mogę wypożyczyć rowerów bo, żeby to zrobić musiałbym uregulować naliczoną kwotę za wypożyczenie roweru który nawet się nie wypiął z zamka..

  Pozdrawiam Veturilo - Nextbike Polska"
  #veturilo #afera #warszawa #rower
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika hipek99

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (6)