•  

  Się wk@rwiłem z rana na katoli.

  Pamiętacie zapewne, jak zastąpiono program dofinansowań do zabiegów In Vitro programem wspierania rozrodczości. No to na ten nowy katolicki program wydano do tej pory 23mln PLN i urodziło się dzięki niemu Z E R O dzieci. Tak przynajmniej wynika z nieudostępnienia tych danych. Czyli wydano 215tys PLN na jedną zgłoszoną do programu parę, po czym gdy leczenie było nieskuteczne... uwaga teraz będzie mocne... wysyłano ich na zabiegi In Vitro bez dofinansowania oczywiście.

  Ludzie opamiętajcie się błagam bo to jakiś absurd. Dla przypomnienia program In VItro kosztując 63mln PLN zaowocował 6tys urodzeń!

  Tyle prawackiego gadania o depopulacji, małym wskaźniku urodzeń względem imigrantów, a tolerowane jest takie absurdalne rozwiązanie tylko dlatego, że popiera je kościół. 23mln wyrzucono w błoto, a mogło się dzięki tym pieniądzom urodzić 2tys dzieci z In Vitro. Gdzie tu logika? Gdzie sens takiego działania? Nie żal wam wyrzucać kasy na udawanie, że katolskie metody wspierania zapłodnienia są skuteczne?

  Znalezisko - https://www.wykop.pl/link/4418727/kosztowal-23-miliony-zlotych-skorzystalo-107-par-nik-chce-wyjasnien-w/

  #bekazkatoli #bekazprawakow #bekazpodludzi #neuropa #medycyna #polska #gimboateizm
  pokaż całość

 •  

  Cześć mirki.

  Mam do was pytanie, a mianowicie jeśli liczymy ile zostało dni od dziś do niedzieli to oczywiście wychodzi nam 3 dni czekania i tu pojawia sie pytanie: Liczycie dni od DZISIAJ do niedzieli tzn Czwartek (3), Piątek (2), Sobota (1) czy raczej od JUTRA tzn Piątek (3), Sobota (2), Niedziela (1)?
  i która forma jeat poprawna?

  #kiciochpyta

 •  

  #bezpieczenstwo #mieszkanie #dom #budownictwo

  Chciałbym sobie mieć zamykany pokój w mieszkaniu na kluczyk, ale że to stare drzwi to nie mają zamka na kluczyk.
  W jaki sposób mogę małoinwazyjnie zabezpieczyć ów pokój?

 •  

  No jak tam wspominałem kiedyś poleciałem do Chin do pracy. W sumie zapowiada się ciekawie więc mogę wrzucać pod jakimś tagiem opowiadania. Żeby nie było że spojler wpisu to opiszę dzisiejszą podróżą.
  Zaczęło się przyjemnie Warszawa-Moskwa-Pekin. 
  Jeśli ktoś narzeka w podróży na Polaków to nie jeździł z chińczykami. Samolot nówka sztuka każdy zdejmuje buty i jak Cyganie się kładą po całym samolocie xD kilka moich spojrzeń i stópki wylądowały chociaż pod kocem... Swoje kanapki też spoko gdyby nie to że co jakąś godzinę przynosili coś do jedzenia, a ile było oklasków na koniec to nie zaliczę. W żadnym locie z Polakami tyle nie miałem co tutaj. 
  Myślicie zlotówy w Polsce to zło? Wąsata Złotówa w 30letnim mercedesie to pikuś, od wyjścia z terminala 5x dowiedziałem się że o tej godzinie to Panie już nie nic nie jeździ tylko taxi xD może by im się udało gdyby nie to że dworzec autobusowy jest zaraz za wyjściem i widać było jak autobusy odjeżdżają. Samą podróż autobusem na pociąg pominę bo ludzie stoją, bagaże napakowane pod sufit i jakoś się jedzie tą godzinkę, w sumie czego się spodziewałem za 15zl xD
  Uwaga dworzec. Łódź kaliska to przy tym pikuś. Autobus staje fchuj od dworca ale pracowity chińczyk za 5zl zaniesie Ci 3 walizki pod kasy i jescze się wpierdoli w kolejkę bo dlaczego nie xD 
  Byłem 6.50, otwarte 2 kasy, o 7 otworzyło się kolejnych 6 kas. Ludzie się rzucili do tych okienek jakby to były okna życia i mieliby tam zostawić swoje niechciane dzieci xD 
  Krzyczą, serio krzyczą cały czas, biegają jakby od tego zależało ich życie czy będą w kolejce jako trzeci czy czwarci, co lepsi zmieniali kolejki co 30 sekund żeby tylko było szybciej po czym stali przy okienku po 5 min i krzyczeli na kasjera xD 
  Teraz siedzę na dworcu i czekam na swój pociąg, delektuje się wodą za 2¥ i jest cudownie tylko 30° o 7 rano.
  Jeśli będziecie chcieli słuchać dalej to pomyślę nad jakimś tagiem. 
  Trzymajcie kciuki mirki żebym dobrze wysiadł z pociągu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #podrozujzwykopem #pianochiny #heheszki i #takaprawda i później może #tinder bo wiem że na to czekacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika historiofil

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.