•  

  Emano.

  Czy ludziom wolno jeść mięso? I jeśli tak, to czy na pewno wszystkim ludziom? Czy świat wykształconych elit, złożony z tak światłych umysłów jak Janusz Filipiak, może dalej pozwalać, by bieda żarła mięso i latała na Kretę?

  To tylko wierzchołek pytań, na które nie znajdujemy odpowiedzi. Ale razem z @Leszek_Milewski pochyliliśmy się nad "mindsetem" Janusza Filipiaka, który z pokładu swojego malutkiego odrzutowca, który nie pozostawia żadnego śladu węglowego, widzi najlepiej problemy ludzkości w XXI wieku.

  - czy bieda lepiąca bałwany z mięsa może latać na Kretę?
  - wolność gospodarcza - dla wszystkich wolnych ludzi, czyli dla ciebie nie, bydlaku
  - jakie nowości w branży funeralnej?
  - czy istoty szumnie nazywane ludźmi zasługują na przywileje, które zdobyli multimilionerzy za pomocą wcześniejszego wstawania rano?
  - Ricardo "El Barbero" Fuentes. Jeszcze meksykański wyjęty spod prawa czy już wierny przyjaciel selekcjonera?
  - shit goes global
  - gówno idzie globalnie, czyli shit goes global, ale po polsku
  - ile Michał Probierz dałby, by zapomnieć te wszystkie chwile, które są złe, bo chce
  - Jarosław Stróżyński. Tak, też się go tutaj nie spodziewaliśmy, a już na pewno nie spodziewaliśmy się go w meksykańskiej prasie.
  - Edyta Górniak, bioroboty, hiperwentylacje, prokrastynacje. Kto wie, co działo się w łóżku Edyty Górniak i czy na pewno Leszek?

  To i wiele więcej w najnowszych tetrykach. Wielkie dzięki za wszystkie plusy, opinie, komentarze, dobre, złe i średnie słowa sprzed tygodnia. Zapraszamy serdecznie, również do zadawania pytań pod filmem - w przyszłym tygodniu nagramy Q&A. Pozdrowienia, Rondel i Durszlak.

  Tag do czarnolistowania: #tetrycy

  Tagi tematyczne: #goalpl #pilkanozna #reprezentacja kurwa korciło jeszcze dać Januszex i JanuszeBiznesu, ale niech stracę.

  Link do goal.pl: https://www.goal.pl/artykuly/kiedy-robole-przestaja-zrec-mieso-tetrycy-18/

  Link do YT:
  pokaż całość

  źródło: youtube.com

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika hodowca_bydla

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)