wubba lubba dub dub

 •  

  Dziś Tanoa Premium (dla posiadaczy Apexa)

  Tanoańskie kartele narkotykowe opanowały w całości południową wyspę archipelagu, tworząc dogodny przyczółek do przerzutu narkotyków i sprowadzania broni zza granicy. Nie nękani przez kogokolwiek i coraz bardziej rosnący w siłę watażkowie stali się zachłanni i powoli zaczynają ekspansję na główną wyspę. Udało im się częściowo opanować południowo-wschodni obszar głównej wyspy i są bliscy zajęcia największego lotniska archipelagu.

  Międzynarodowe organizacje coraz silniej naciskają na rząd Tanoi aby ten podjął stanowcze działania i powstrzymał przestępcze bojówki, jednakże tanoańscy politycy, hojnie opłacani przez kartele, niespecjalnie kwapią się by cokolwiek zmieniać. Dopiero zagrożenie wycofaniem wsparcia gospodarczo-militarnego, blokadą morską i w dalszej perspektywie inwazją ze strony Standów Zjednoczonych mobilizuje ich do działania.

  Wasza jednostka została wyznaczona do wykonania zadania odbicia obszaru opanowanego przez kartele, znajdującego się na wschód i północny-wschód od FOB Whiskey. Zlokalizujcie i zniszczcie należące do bojówek kryjówki, składy broni i amunicji oraz fabryki i magazyny narkotyków. Ruszacie o zmierzchu, gdy żołnierze wroga ograniczają swoją aktywność.


  Godzina: Punktualnie 20:00 jak zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  pokaż spoiler Zeusuje: Krystol
  Mapa: Tanoa
  Lvl Zeusa - 1
  Liczba wyzeusowanych misji - 4 [0,9%] (w tym 0 dużych)


  #armaforces
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika iMonkey

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (5)