•  

  Siemanko sportowe świry ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szukam ekipy tak z 5 - 7 osób do grania w piłkę kopaną w #gdansk. Ostatni raz grałem chyba na wuefie w technikum kilka lat temu, także forma już raczej nie ta, ale chęci jak najbardziej. Jeśli ktoś jest w podobnej sytuacji to piszcie śmiało, myślę ze wynajęcie hali w jakiejś gimbazie raz w tygodniu to nie problem. Jeśli jest juz podobna inicjatywa, to prosze o info.

  Wołam #trojmiejskiewykopiwo, bo to nieodłączna część tej dyscypliny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #trojmiasto #pilkanozna #sport
  pokaż całość

  GFY

  źródło: gfycat.com

  •  

   @The_ZoltArR w jakie teresy celujesz? Przy moim obłożeniu obowiązkami trudno mi się zadeklarować na 100% regularnego uczeszczania ale mogę co jakiś czas przyjśc pokopać. :D
   Kiedyś organizowaliśmy hale na Wąsowicza ale generalnie drogo było: Link

  •  

   @The_ZoltArR: Z Panem Grzegorzem ugadalem sie za hale na Wąsowicza 30 po 230 PLN od spotkania (1,5h). Można było zejść chyba do 200 z tego co pamietam ale musialbym podpisac umowe na caly sezon i płącić z góry. A tak to ojciec Pana Grzegorza podjeżdżał się ze mnarozliczyć co spotkanie. Nie iwem jaka stawka była by za weekend. My spotykalismy sie w tygodniu o 21:30 i powiem Ci ze to idealna godzina. Młodzi bez dzieci i tak nie za bardzo maja co robic w tygodniu wiec wpadną, starzy o tej godiznie w 99% przypadkow są już po ogarnęciu pociech/żon/kochanek i też przychodzą.

   Dodam jeszcze, że tam jest hala tak idealnie na rozgrywki trzy drużyny po 5-6 osób. Wtedy 1,5h to jest aż za duzo. A przynajmniej dla mnie było a z kondychą u mnie słabo :P
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (19)

 •  

  Panowie prośba o pomoc jest.
  Mam telefon Alcatel Tetra. Niestety dziadostwo było kupione w USA i ma założonego simlocka na sieć AT&T. Z wiadomych względów chciałbym zdjąć simlocka.
  Słabo się orientuje w tych tematach, a google niewiele jest w stanie mi pomoc oprocz przedstawiania oferty płatnej usługi przeróżnych usługodawców. Nawt zainteresowałem się ofertą jednego z nich bo w sumie z ceną tragedii nie było. Niestety po poczatkowym przyjeciu zlecenia po 1 dniu je odrzucił bez podania przyczyny.

  Jest jakiś domowy spoób, żeby sobie ze zdjęciem simlocka poradzić?
  #simlock #simlocki #telefony #android
  pokaż całość

  •  

   @sphinxxx no i właśnie oni wycofali moje zamówienie. To samo z unlockthatphone.com.
   Także... Tak jak napisałem: używać google potrafię więc twój link niewiele pomaga. Nie napisałem też, że płacenie mnie nie boli.

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika inny_89

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)