•  

  Oglądanie TVPiS Info jest jak dobry kabaret. Fikołki intelektualne, zwroty akcji, pięknie zarysowany antagonista, wszystko stosowane do przykrycia "afery hejtowej" są nie do opisania. Jeden serwis info i mamy:

  - afera w Inowrocławiu, "farma hejtu" (jako jeden z głównych tematów), którą sterował ojciec posła PO (CBA oczywiście planowała całą akcję odpowiednio wcześniej... a nie teraz gdy wyszła afera w MS ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).
  - PiS walczy z hejtem w internecie, zero tolerancji
  - PO miał swoje farmy troli (powtórzone), wypowiedzi polityków PiS jak to za PO oczerniano PiS
  - PiS działa sprawnie w sprawie rzekomej afery w MS, Ziobro wyjaśni sprawę
  - Emilia jest niezrównoważona psychicznie, uzależniona od alkoholu (4 lub 5 materiał); oświadczenie rzekomego męża, że rozwodzą się i nie jest godnym wykorzystywać jego żonę w takim stanie do walki politycznej (piękna próba dyskredytacji)
  - a za PO prokuratura nie działała, za PiS prokuratura działa idealnie dzięki nadzorowi ministra Ziobro, zabrano majątek przestępcom, uszczelniono VAT
  - a PO znowu nie reaguje na zarzuty w własnych szeregach, nie potrafi wyjaśnić sprawy posła oskarżonego o jakąś pierdołę

  Ogólny wydźwięk - PiS jest nieskazitelne w swej postawie, reaguje sprawnie i szybko na każde najmniejsze podejrzenie, cała afera to są pomówienia; a za PO to były afery i hejt, a PO to nie potrafi oczyścić swoich szeregów, a PO nieudolnie rządziło.

  I to wszystko w 15 minut. Dziennikarze z Korei Płn. mogliby się od naszych orłów z TVPiS uczyć jak robić dobrą propagandę. Szkoda tylko, że suweren to łyka...

  pokaż spoiler I tak, musiałem wyrzucić trochę hejtu z siebie, bo patrząc co się dzieje w tym kraju coraz bardziej mam ochotę zabrać swoje 'zabawki' i wyjechać. Jak najdalej.


  #tvpis
  pokaż całość

 •  

  ej #poznan
  gdzie stacjonarnie kupie takie zapięcia na magnes? najlepiej okolice dworca głownego

  źródło: dlaszewca.pl

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika int

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.