•  

  #rozdajo #chwalesie

  Mirki i Mirabelki. Jestem z Wami od prawie już 13 lat. Udzielałem się raz więcej, raz mniej, ale na pewno Wypok jest ważnym elementem, wieczornego lenia przed komputerem.

  Ogólnie pracuję w branży HoReCa w małej, ale pięknej miejscowości w Małopolsce - w Bobowej. Prowadzimy restaurację, hotel, organizujemy wesela, chrzciny itd. Dodatkowo produkujemy pierogi i sprzedajemy je w okolicznych sklepach.

  W trakcie pandemii i lockdownu padł pomysł sklepu internetowego z naszymi pierogami. Dostarczanymi do paczkomatów. Pakowanych w atmosferze ochronnej. Fajnych i smacznych. Mieliśmy sprzęt, zasoby i chęci aby to zrobić. Zanim postawiliśmy sklep, zrobiliśmy zdjęcia itd, przetestowaliśmy wszystko, to nas znów otwarli i zaczęła się ostra praca z weselami. Dlatego sklep odpaliliśmy dopiero teraz.

  I z racji tego, że społeczność wykopu jest bardzo bliska mojemu sercu, chciałem rozlosować wśród pulsujących 10 kodów rabatowych do naszego sklepu. Kod rabatowy oczywiście rabatuje 100%, więc płacicie okrągłe 0zł. Kod obowiązuje na zakup 1 dużego boxa (u nas jest to 8 paczek pierogów).

  Losowanie 24.10.2021 o godzinie 22.00.

  Nie wiem czy powinienem podawać adres sklepu czy nie - ale najwyżej Szanowny Wszystkowiedzący Umiłowany Pan/Pani Admin II Litościwy usunie - https://sklep.pierogibobowskie.pl

  Pozdrawiam Was Mirki!
  Marcin Szczepanek
  pokaż całość

  źródło: Ostoja_Pierogi z Wołowiną_21.jpg

 •  

  Spotkaliście się kiedyś z osobami religijnymi które wam mówiły że "Halloween to święto szatana".
  Ja tak, i zawsze mnie to dziwiło, co takiego szatańskiego jest w wykrawaniu dyń, zbieraniu cukierków czy oglądaniu horrorów. W moim przypadku słyszałem to od katechetki w szkole, moja klasa raczej w to nie wierzyła ale pomyślnie sobie ile może być katechetów w szkołach, którzy wpływają na te dzieci.
  A jak było u was ?

  •  

   @Antwit z wiki: Jack-o’-lantern dla irlandzkich chłopów oznaczała błędne ogniki uważane za dusze zmarłych. W czasie tajemniczych obrzędów miano uwalniać ludzkie dusze z ciał czarnych kotów, psów i nietoperzy
   ...
   Nazwa Jack-o’-lantern wywodzi się od mężczyzny o imieniu Jack, który za życia wykorzystywał każdą okazję na wzbogacanie się. Pewnego dnia Jack spotkał diabła, który zaproponował mu bogactwo za duszę. Niedługo przed dniem Halloween przybył do niego diabeł, aby zabrać jego duszę. Jednakże mężczyźnie podstępem udało się uwięzić demona.  pokaż całość

  • więcej komentarzy (50)

 •  

  Chciałbym ostrzec wszystkich przed zamówieniami ze sklepu lazienkaplus. Umywalka przyszła do mnie w stanie picrel. ZERO zabezpieczeń, pianki, gazet czy czegokolwiek. Z uwagi, że przyjmuję po 10-15 rzeczy dziennie nie sprawdziłem od razu tylko po kilku dniach. Sklep nie przyjmuje reklamacji. Równie dobrze mogli wysłać już uszkodzoną.
  #lazienka #budownictwo #remont

  źródło: umywalka1.jpg

 •  

  Hej!
  Przed nami zimne i deszczowe dni, więc na taki czas nic lepszego do picia nie będzie jak ciepła herbatka z miodem (◕‿‿◕。)
  Więc zasady wszystkim, znane plusujemy a potem ja losuje dwóch wygranych i wysyłam im 1,3kg słoik miodu!
  A tym razem do wyboru miód:
  Nawłociowy, Wielokwiatowy , Gryczany i Akacjowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  A jakby ktoś jeszcze był chętny na dodatkowy słoik to na instagramie będzie losowany kolejny z obserwujących ᶘᵒᴥᵒᶅ
  Instagram: HoneyBay
  #rozdajo #pszczelarstwo #miod #jesien #herbata #mirkolos
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: miodek.jpg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika itfind

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.