•  

  Hej! Szukam pomysłow na rozwój/przekwalifikowanie się. Jestem po turystyce i bułgarystyce, pracuję obecnie w centrum wsparcia przy obsłudze klientów wynajmujących wypasione apartamenty. Nie jest to jednak super rozwojowe, a chciałabym coś ze sobą w "międzyczasie" robić, żeby mieć za jakiś czas możliwość zmiany pracy na lepszą. Znam angielski i bułgarski, uczę się serbskiego, doświadczenie w pracy z ludźmi i ogólnie w turystyce mam spore - ale praca jako rezydent odpada. Mysle o jakichś kursach lub studiach podyplomowych (okołobranżowych) z sensem, bo sam papierek mnie nie interesuje. Jakieś rady? Będę wdzięczna!

  #praca #pracbaza #rozwojosobisty #bulgarski #warszawa
  pokaż całość

 •  

  Tak się zastanawiam czy rozszerzenie na maturze angielskiego ma sens? Bo w pracy to pewnie certyfikaty się tylko liczą
  #matura #pracbaza

 •  

  Zdaję sobie sprawę, że publikacja tego typu treści pod takimi tagami naraża mnie na ostracyzm ale moja desperacja nie pozwala postąpić inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bez przynudzania: po 5 latach pracy mam dosyć i nie marzę o niczym innym jak o przebranżowieniu się. Żeby nie było - przez te pięć lat nie siedziałem z założonymi rękami tylko pilnie uczyłem się języków obcych, każdego dnia. Efekt taki że angielski B2 + inny język europejski C1. No ale co z tego skoro i tak każdy filolog jest ode mnie językowo lepszy...Skończyłem gównokierunek na dosyć dobrej uczelni w dużym mieście ale w takim sensie gównokierunek, że nigdy nie będę pracował w branży więc studia mi się zbyt nie przydadzą (choć mgr inż. jest). Mam 30 lat i to jest mój czas decyzji.

  Początkowo zacząłem szukać pracy związanej z używaniem języków (to moja pasja) ale szybko zostałem sprowadzony na ziemię bo do wyboru mam 3 kierunki: księgowość, customer service i helpdesk. Perspektywa nie najlepsza. Zacząłem się zastanawiać w jakim kierunku mogę iść i cóż...zbyt oryginalny to może nie jestem bo pomyślałem o #testowanieoprogramowania - na co dzień pracuję ze stronami internetowymi, nie raz zdarzyło mi się testować jakąś funkcjonalność dla klienta ale pochwalić się tym w cv nie mogę bo jednak stanowisko z testowaniem niezwiązane. Nauczyłem się też SQL (pisanie kwerend zdecydowanie mi się podoba) co by mieć lepsze perspektywy w IT ale jak się domyślacie nie zmieniło to mojej słabej sytuacji na rynku pracy. W testowanie bym poszedł ale jak słyszę o hordach juniorów to zastanawiam się czy to w ogóle ma sens. Tkwię w matni.

  Więc pytanie do Was: co byście poradzili takiemu początkującemu mirkowi jak ja? Mieszkam w dużym mieście, znam języki, jestem chętny do nauki. Ogólnie kontaktowy ze mnie gość. Najchętniej poszedłbym w #it bo to jednak byłaby naturalna kontynuacja jeśli chodzi o rozwój mojej kariery zawodowe biorąc pod uwagę to co teraz robię. Co mógłbym ewentualnie jeszcze "sprawdzić", jaki kierunek rozwoju "zbadać"? Nie chodzi o to żeby było prosto i przyjemnie, chodzi o to, żeby była realna perspektywa rozwoju. Ktoś coś?

  #praca #pracbaza
  pokaż całość

 •  

  mirki co warto zobaczyc w #gdynia? jade z rozowa na 3 dni i nie wiem co tam jest poza plaza xd

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika izka_pyzka

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)