•  

  Sradek wygrywa z wykopem bo tak :
  - w kółko o nim gadacie
  - nabijacie mu wyświetlenia
  - jedziecie po menelu jak wam kazał
  - zarabia na was frajerzy

  Sradek okradam majora wykorzystuje Konona i doprowadził go do szpitala a majora wykończył psychiczne i rozpuszczalnikiem że Zara też zdechnie.

  Asia to podstawiona koleżanka oblecha by mógł dalej kontrolowac strusia i łupać go na kasę. Dla tych co nie wiedzą strus jest zastraszany i był zastraszany już lata długie. Pierw że się go nagra z nitro potem że mu się kanał skasuje a teraz że sie go z belwederu wyrzuci i kanał skasuje.

  Srawek niszczy uniwersum n swój zboczony sposób bo gdyby był normalny to hy dawno im kanały skasował. Ale z racji takiej że aktualnie przez koronawirusa srawek nie pracuje już dłuższy czas to musi trzepać kase ile się da.

  Uniwersum już nie ma. Ten tag to gówno o czym wy tu piszecie ameby umyslowe. W kółko o menelu albo o jakimś barneju. Prawda jest taka że to uniwersum się skończyło teraz zostało gówno dla debili. I to widać że sami debile zostali po donejtavh po komentarzach tutaj o menelu jak sobie srawek wymyślił i po tym co srawek sobie wyczynia.

  Naprawdę ameby z was ludki oglądające patostreamy oblech z papierami żółtymi manipuluje wami jak małymi dziećmi. Wy nawet tunelu nie widzicie a co dopiero światełko o wyjściu nie ma mowy.

  Srawek gratuluję wygrałeś w tej swojej wojence całej ale pamiętaj klątwa warmianina i tak cię dopadnie i skończy się to dla ciebie niemiło.

  #kononowicz #patostreamy
  pokaż całość

 •  

  dzień dobry wstałem i żarówkę wymieniłem, (smaży mięso, odgrzewa makaron), sztućce łyżki nowe, (myje talerz), herbata o malinowa, lepsze światło lepiej widać, ciekawe czy przelew był, wybiera się jedna osoba odwiedzić mnie muszę kupić komplet prześcieradła to się okaże, trochę pieprzu 2 plasterki czosnku dałem, cały piec ciepły trzeba pozmywać, będę chciał lajta robić bo dawno nie robiłem, okaże się czy przyjedzie moja kochana, czemu nikt z terapii do mnie nie dzwoni kiedy mam przyjść, brama dobrze wygląda dom też, sam mieszkam tyle czasu Krzysiek nie odzywa się, major wodę kupił bułki nie bułki jemu taka osoba jest najważniejsza, pieniędzy brakuje muszę lajta zrobić, (pozdrawia Rozpruwacza), muszę doładować bo nie będę mógł pisać smsów do Aśki, przekroczyłem 800 smsów do ciebie dużo piszemy pokochała nie pokochała, nie od razu zbudowali most, Asia powiedziała więcej jedz żebyś miał siły mnie masować, dużo nie liczę na początek, (pokazuje kondom) tyle czasu noszę zabezpieczenie, byliśmy w hotelu nie próbowałem ciebie poderwać żeby pójść do łóżka, czy warty jestem sama odpowiedziałaś, jestem osobą popularną, dobrego dnia zastanów się czy chcesz przyjechać
  #suchodolski #kononowicz #kononowicztldr #patostreamy
  pokaż całość

  źródło: Screenshot_20201022-071412.png

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika jacekp21

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)