•  

  #anonimowemirkowyznania
  Hej #budujzwykopem #budowadomu

  Możecie pochwalić się ile wyszła Was budowa domu z wykończeniem + jaki metraż? Np. 600 tysięcy 164 mkw.
  Jaką ratę kretydu macie? Ile zarezezerwowaliście sobie funduszy na wkład własny?

  Zastanawiamy się z żoną czy zmieścimy się w 500 k za 150 mkw. Szukamy domu o prostej bryle, najlepiej piętrowy prostokąt z dwuspadowym dachem.
  Planujemy wziąć kredyt na 2,5 maks 3 k miesięcznie. Realne?

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  pokaż całość

  źródło: pkt.pl

  •  

   @AnonimoweMirkoWyznania: Ja kupiłem dom SSZ - poprzedni właściciel wyjechał za granicę. 250m2 + 100m2 piwnicy + 2 stanowiskowy garaż + 22a działki za 215 tys. Od tego momentu zrobione instalacje wew., tynki, posadzki i drzwi zewnętrzne i poszło już 100 tys... Przewiduję jeszcze 200 do zamieszkania, z tym, że większość robimy sami. Także zależy jak chcesz budować i w jakim standardzie.

   Kuzynka budowała 190m2 - bez działki 700 tys - standard średni.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (9)

 •  

  Wiecie za co jeszcze nienawidze jbanej wsi, a w sumie i mieszkania w domu jednorodzinnym a nie w bloku? Podpalanie pod piecem. W bloku, czy mieście wbijasz sobie na metry i masz ciepło ( jesień zima ), a na wsi? Musisz cały czas podrzucać pod jbany centralny. Filipek czy Łukaszek zawoła '' ale my płacimy za grzanie łee łee '' a my k*rwa nie? Sami też musimy kupić węgiel czy drewno, a drewniaki trzeba rąbać na okrągło, i + czas, bo podrzucać też systematycznie bo się wypala

  #przegryw #zalesie #gorzkiezale
  pokaż całość

  •  

   @Mescuda: No proszę Cię, wielki mi problem w piecu napalić. Coś Ci powiem, jak byłem dzieciakiem to w domu mieliśmy 1 piec - w kuchni. A spaliśmy wszyscy w pokoju obok. Dopiero jak miałem z 12 - 13 lat to zrobiliśmy centralne. Ło panie! Jaki to był luksus. Ciepło, ciepła woda w kranie, a to że trzeba do pieca dorzucić? Albo rano jest zimno? Proszę Cię.

   Zresztą teraz 90% pieca z podajnikiem może Ci państwo sfinansować. Ale pewnie i tak byłoby źle, bo trzeba do zasypnika wrzucić opał.
   Spróbuj dostrzec pozytywy tej sytuacji - bo jak będziesz jęczał cały czas, że inni mają lepiej, to nigdy nie będziesz zadowolony. A zawsze tacy będą. Bogatsi, mądrzejsi, zdrowsi, piękniejsi, z lepszą pracą. Głowa do góry i doceń ten kawałek dobra, który masz.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (32)

 •  
  A........1

  +18

  #przegryw #stulejacontent #tfwnogf #feels #podroze
  Wielu z was pisze, że żeby nie czuć się samotnym, nie odczuwać tak bardzo braku kobiety powinno się czymś zająć, np podróżami. Wiecie co? Sprawdziłem kilka ofert biur podróży. Jeżeli leciałbym sam, musiałbym płacić średnio ponad tysiąc złotych więcej niż normiki, które mają dziewczyny/facetów.

  Poza tym wyobraźcie sobie takie wakacje: pakujesz się, ciągniesz się samotnie autem kilkaset kilometrów do najbliższego lotniska, a twoim jedynym towarzyszem podróży jest radio, wsiadasz w samolot, nikogo nie znasz, przez kilka godzin lotu nie masz się do kogo odezwać, bo każdy leci z kimś. Na miejscu rozpakowujesz bagaże, postanawiasz pójść się poopalać. Leżysz. Nie masz z kim porozmawiać. Leżysz więc samotnie, myśląc o tym jak miło byłoby, gdyby obok ciebie leżała twoja kobieta, której nigdy nie miałeś. Tak mija tydzień, każdego dnia chodziłeś na plażę, jadłeś w restauracjach, pijąc piwo w samotności i wciąż rozmyślając o tym, dlaczego wszyscy w zasięgu wzroku jakoś mają kobiety, tylko ty jeden nie. Jedynymi osobami z którymi rozmawiałeś była obsługa hotelowa i barmani.

  Powrót do domu. Chcesz się pochwalić zdjęciami na FB, ale zdajesz sobie sprawę, że wszystkie zdjęcia jakie masz to selfie, a twoi znajomi uznają to za coś dziwnego, że poleciałeś na takie wakacje sam. Nawet Twoja rodzina dziwnie patrzyła na ten wyjazd, pytali dlaczego nikogo ze sobą nie wziąłeś. Oni nie wiedzą, że choćbyś bardzo chciał, to po prostu nie miałbyś kogo wziąć. Ogólnie, nie polecam samotnych wycieczek przegrywom. Normik zawsze jeszcze wyrwie miejscową kobietę na piękną twarz, ale my, incele? Jeżeli się mylę, to mnie poprawcie.
  pokaż całość

  źródło: images.jpg

  •  

   @Antonio211: No to serio masz bardzo szerokie perspektywy, skoro spełnieniem marzeń są wakacje all inclusive. Tanie linie lotnicze/ewentualnie jakieś promocje LOT/Lufthansa, na miejscu hotel/hostel/Airbnb/couchsurfing i zwiedzasz i poznajesz ludzi. Myślę, że po prostu BOISZ SIĘ wyjść z tej legendarnej strefy komfortu, ruszyć dupy i trochę zaryzykować. Lepiej siedzieć na wykopie i się użalać, że Oskarek i Klaudia mają BMW rodziców i ich stać. pokaż całość

  • więcej komentarzy (26)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika jacekres

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)