To ja, co więcej mam mówić?

 •  

  Pękł mi fragment słuchawki prysznicowej, więc chcę kupić nową wraz z drążkiem i pomyślałem, że korzystając z okacji zaopatrzyłbym się w deszczownicę, bo ktokolwiek kiedyś wiercił otwory w tej ścianie, zrobił to strasznie nisko - jak jest górny uchwyt drążka, to czubek mojej głowy jest jeszcze 5-10 cm nad nim ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  Przeglądałem sobie zestawy prysznicowe i tak generalnie, to te które widziałem można podzielić na 3 typy:
  - drążek połączony z baterią (czasem termostatyczną do czego jeszcze przejdę)
  - sam drążek prysznicowy z rozgałęźnikiem pod dolnym uchwytem drążka
  - sam drążek prysznicowy z rozgałęźnikiem na wysokości dolnego uchwytu (mało takich znalazłem - tylko dwa różne modele)

  Dodam, że deszczownice też są różnie rozmieszczone, czasami bezużytecznie dla mojego sposobu użycia - na tej samej wysokości jak górny uchwyt drążka: pic, więc potrzebuję czegoś co rzeczywiście jakoś pomoże mi rozwiązać problem za niskiego prysznica, a nie doda wkurzający mnie daszek zmuszający do garbienia się :P

  A więc odnośnie typów:
  Typ 2 odpada ponieważ poza tym, że ktoś umieścił w moim mieszkaniu drążek tak nisko, to jeszcze go zrobił bardzo blisko baterii, tak ok 7 cm pomiędzy dolnym uchwytem drążka a uchwytem baterii
  Typ 3 jest czymś co powinno już nie sprawiac takich problemów, bo nic zbytnio nie zajmuje tam miejsca pod drążkiem, lecz skłaniam się jednak do typu 1, który ma to wszystko sensownie umiejscowione.

  A więc moje pytanie odnosi się do ogólnej jakości takich zestawów (typu 1) i przede wszystkim jakości baterii, które są do nich dołączane - głównie myślę o termostatycznych, bo raczej decydowałbym się już na takie o ile ich jakość nie jest tandetna. Czego powinienem więc szukać, by później się nie naciąć na przeciekającą baterię, czy słabo działający termostat? No i jaka jest minimalna półka cenowa, żeby to w ogoóle miało sens (tutaj akurat pytam zarówno o standardowe jak i termostatyczne baterie, bo może się okazać, że jednak koszty przewyższą moje oczekiwania)?

  No chyba, że nie ma sensu kompletnie bawic się w zestawy i lepiej kupić deszczownicę i baterię osobno, to też warto by było wiedzieć.

  Jeśli jest możliwość rzucenia jakąś propozycją byłbym wdzięczny ʕ•ᴥ•ʔ

  Dla porównania obecnie korzystam z takiego zestawu natryskowego (rozstaw uchwytów drążka ok. 51cm): https://invena.pl/lazienka-kuchnia/pl/zestawy-natryskowe-na-drazku/230-siros.html
  + takiej baterii: https://www.ferro.pl/produkt-bateria-natryskowa-scienna-basic-4400-BBC77.html
  Przynajmniej tak mi się wydaje po dość dokładnym przeglądzie wszystkich baterii i zestawu natryskowych proponowanych przez te firmy.

  #remontujzwykopem
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika jack1142

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.