•  

  Czy można otrzymać zwrot całej kwoty za bilet PKP IC ? Bo miałem jechać dzisiaj o 15.15 do Wrocławia- opóźnienie 245 minut. Kupiłem z Krakowa do Wrocławia o 17.10 - opóźnienie -180minut. Aktualnie jest godzina 19.50 ( aktualnie jestem w busie) żaden z wyżej wymienionych pociągów nie ruszył (według portal pasażera) i nadal jest opóźnienie takie samo jak o 15 lub 17. Trochę śmieszne jest ze mam otrzymać tylko 50% kwoty biletu z takiego opóźnienia (według tego co jest w internecie ) ( ͡° ʖ̯ ͡°) #pkp #pociagi pokaż całość

  •  

   @seaborg442: To co dzisiaj #pkp odwaliło to jest aż nie do uwierzenia. Wypadek w Łańcucie sparaliżował całą trasę z południa na północ (przemysl-krk-wroclaw-szczecin).
   Ja miałam tą nieprzyjemność jechać pociągiem z Krakowa do Przemyśla, który nagle w Sędziszowie Małopolskim stanął i stwierdzili, że będzie wracać do Krakowa. Miały być jakieś busy zastępcze - żaden nie pocjechał przez połtorej godziny. Nikt nic nie wiedzuał, na tej stacji nie ma żadnego kiosku żeby durną wodę kupić a pkp nie zadbała, żeby ją dostarczyć. W tym pociągu nie było warsu. Ogólnie nie rozumiem dlaczego nigdzie nie było infofnacji, że pociąg do ktorego wsiadam nie wiadomo czy dojedzie (wypadek był o 11 a w Sędziszowie utknełam o 15:30, a podróż zaczęłam w Krakowie o 13).
   Takiego bałaganu jak żyję nie widziałam a troszkę tymi pociągami zdażało mi się podróżować
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (5)

 •  

  Robił ktoś ostatnio #paszport w #krakow?
  Dalej takie kolejki jak miesiąc temu?

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika jahcekomunalne

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Popularne tagi jahcekomunalne

Osiągnięcia (2)