W rzeczywistości wcale nie jestem jamnikiem.

 •  

  7.13 #lidl #wroclaw xD a myślałam, że rano nie ma ludzi....

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: 1585299310590.JPG

 •  

  Chciałbym być zarażony tym gównem i mieć świadomość, że powoli umieram. Sam nie mam odwagi tego skończyć.

  #depresja #depresjajamnika

  •  

   @BartekJestem: Nie wiem czy moderacja usunęła Ci poprzedni komentarz, bo napisałeś coś podobnego, ale... fajna odpowiedź. Masz rację, bardzo często rad udzielają ludzie, którzy nigdy nawet nie otarli się o ten stan. Dlatego myślę, że ktoś tutaj jest w stanie udzielić czegoś lepszego. Masz jeszcze jakieś przemyślenia?

   Ja naprawdę skłaniam się do opcji, że w niektórych przypadkach nie warto ciągnąć życia dalej... pokaż całość

  •  

   @whole_train: Tak naprawdę terapia mi nigdy wiele nie dawała. Wszystko jest powiązane z tym co się dzieje u mnie w życiu. Leki służą tylko do tego, żeby przeżyć. Miałem do czynienia z takimi, które nie działały w ogóle i takimi, które dają niezbędne minimum. Tyle...

  • więcej komentarzy (11)

 •  

  Mireczki, znowu jest beznadziejnie.

  Dwa ostatnie dni spałem po kilkanaście godzin. Po pierwszej takiej sesji nawet czułem się dobrze.

  Dzisiaj w końcu miałem kolejną sesję z psychoterapeutą. Oczywiście z racji tej epidemii przez komunikator... Miałem wielkie nadzieje wobec tego spotkania, powiedziałem jak się czuję przez ostatnie dni, jak wpływa na mnie to wszystko. Powiedziałem jak bardzo tęsknię za nią, że mam skurcze w żołądku na samą myśl, trzęsę się, że mam po prostu obsesję. Nie radzę sobie z tym kompletnie. Ostatnie dni godzę się z tym, że ona się nigdy do mnie nie odezwie.

  Siedzę i płaczę sam w pokoju wylewając żale na mirko. Nie chce mi się żyć. Nie mam po co.

  #depresja #depresjajamnika
  pokaż całość

  +: syngaja
 •  

  Kolejna noc bez snu. Padłem ze zmęczenia ok. 22, żeby się przebudzić o 3. Przynajmniej bez koszmarów.

  Wszystko co się dzieje dookoła jest bardzo przygnębiające. Mam wrażenie takiej... ostateczności. Jakby wszystko zmierzało ku końcowi, jak w filmie albo książce. Kocham klimat postapo, wychowałem się na #fallout, uwielbiam #metro2033, więc myślałem, że pospacerowanie po pustym mieście albo nightdrive będą fajne. Nie są. Są przygnębiające w połączeniu z moim stanem. Serio, mam wrażenie jakby to był jakiś film, którego jestem bohaterem i powoli zwija się akcja. Nic już nie pomaga.

  Ciągle liczę na cud, że ona się odezwie, ale oszukuję sam siebie. Nigdy tego nie zrobi. Jest mi tak cholernie przykro, że to wszystko się rozwaliło. To był chyba jedyna rzecz, jaka sprawiała, że jeszcze byłem w stanie się uśmiechnąć i wykrzesać siły, żeby przeżyć dzień. Teraz tego nie ma. Jest mi coraz ciężej i mam wrażenie, że wszystko pcha mnie do jednej decyzji.

  #depresja #depresjajamnika
  pokaż całość

 •  

  Smutna ta kwarantanna mireczki. Wiedziałem, że w mieście, w którym mieszkam ostatnich kilkanaście lat prawie nikt mi nie został, ale to wszystko co się teraz dzieje jeszcze bardziej uświadamia samotność i staczanie w #przegryw . Kumple się rozjechali po świecie, dzisiaj pokłóciłem się z chyba jedyną osobą w moim mieście, na której jeszcze mi zależało, a kobieta, którą kocham już jakiś czas temu powiedziała, że nie ma dla nas szans, mimo że początkowo naprawdę miałem nadzieję, że coś się w moim życiu w końcu ruszy. Nie mogę przestać o niej myśleć, mam wrażenie, że powoli popadam w obłęd.

  Mam do wyboru gnić tu sam, wrócić na wieś do domu, którego już nie uznaję za dom albo wrócić do wspomnianego w pierwszym pośćie przyjaciela do innego miasta i obaj w swoich beznadziejnych sytuacjach będziemy udawać, że pracujemy. Twierdzi, że na wakacjach i tak się zaraził koroną, więc może zdechniemy razem i przynajmniej będzie spokój. Takie dni jak dziś i kilka ostatnich totalnie odbierają siły.

  Nawet nie można się przejść, zrobić #nightdrive ani nic.

  #depresja #depresjajamnika
  pokaż całość

  +: Dol_Guldur, WigilijnyDres_KoalaNoStress +8 innych
 •  

  Kolejna beznadziejna noc. Cały dzień czułem się fatalnie. Praktycznie nic mnie już nie cieszy.

  Mam parę bliskich osób (jak te z wczoraj), ale ogólnie złapałem się na tym, że to wszystko jest do dupy. Większość życia raczej byłem takim śmieszkiem poza kontrolo. Wiecie, taki co to dowali, żarcik rzuci. Nie nazwałbym siebie duszą towarzystwa, ale raczej jestem lubiany, mimo że panicznie boję się ludzi. Jak czasem mówię komuś, że jestem nieśmiały albo mam #fobiaspoleczna, to myślą, że żartuję... Kiedy czasem komuś mówię jak zapyta "co u mnie", że jest fatalnie to najczęściej jestem zbywany. Parę bliskich osób wie jak żyję, ale mam wrażenie, że i tak nie traktują mnie poważnie. Dosłownie 1-2 osoby poważnie traktują moje #myslisamobojcze (to historia na inny raz), reszta tylko rzuca coś w stylu słynne "weź się w garść", a ja naprawdę nie daję rady...

  Obiecałem sobie póki co walczyć, ale mam coraz mniej siły. Póki co i tak nie mogę niczego zrobić, ale to też temat na inną opowieść. Po prostu zawiódłbym za dużo osób na raz, muszę najpierw zrobić dużo porządku w swoich sprawach.

  #depresja #depresjajamnika
  pokaż całość

  +: Oklahomacity, Helonzy +3 innych
 •  

  Wracam właśnie z fajnej wycieczki. Razem z moim przyjacielem pomogliśmy trzeciemu w temacie z jedną dziewczyną i chyba im się uda, więc #czujedobrzeczlowiek, zrobiłem też #nightdrive, więc już w ogóle powinno być fajnie.

  A jednak #depresja bierze górę i zrobiło mi się potwornie smutno, że wracam sam do pustego mieszkania i będę musiał się znowu zaćpać hydroksyzyną, żeby jakoś sobie poradzić z koszmarami i myślami samobójczymi, które mnie męczą od miesięcy. Samotność i noce są najgorsze. Życie mnie potwornie przytłacza, więc ostatnio spróbowałem po prostu próbować zajmować się sprawami innych...

  Pomyślałem, że potrzebuję czasem spisać swoje myśli, może z kimś to skonfrontować... Jak ktoś chce się dowiedzieć czegoś więcej, to zakładam swój mały pamiętniczek po tagiem #depresjajamnika
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika jamnikwbluziezkapturem

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Popularne tagi jamnikwbluziezkapturem

Osiągnięcia (2)