•  

  mieszkaj na czwartym piętrze bloku bez windy
  zamykają siłownie
  nie masz gdzie ćwiczyć, zaplanuj stworzenie domowej siłowni
  zamawiasz na początek dwa obciążenia po 2,5 kg, bo najtańsze
  dostajesz telefon czy jesteś w domu, patrzysz jak typowy kurier młody ale lekki grubasek wchodzi do klatki z paczką
  zmaga się ze schodami parę ładnych minut, dociera lekko zdyszany
  przypominasz sobie dawne czasy, gdy też byłeś takim miękkim waflem
  dobra będziemy coś tu rzeźbić
  zamawiasz dwa razy po 5 kg, wnosi, koszulka na klacie mokra jak dupy na twój widok
  za dwa dni zamawiasz 20 kg, za dwa kolejne znowu 20 kg, dociera pod drzwi zgnojony do granic
  przez jego szorty zaczynasz dostrzegać lekką definicję czworogłowych
  pompa wchodzi lecimy z progresem
  przez kolejne kilkanaście dni stopniowo kupujesz coraz większe obciążenia
  niby przypadkiem rozrzucasz po schodach paczki z pełnoziarnistym makaronem przed jego przybyciem
  ładujemy skurwiela węglami
  po talerzach 2 x 50 kg zamawiasz 2 x 30 w ramach deloada
  po miesiącu koniec zakupów, kurier docięty w chuj rzuca tę parszywą robotę i zarabia reklamując odżywki na insta


  #mikrokoksy #heheszki #mirkokoksy #silownia
  pokaż całość

 •  

  Do poniedziałku wrzucę przykładowe menu bez mięsa z 200 g+ białka; bo i tak nie mam co do roboty

  #mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #dieta #chudnijzwykopem #wegetarianizm #odchudzanie

 •  

  W środę spaliłem 360kg w siadzie... A w czwartek ogłaszają zamknięcie siłowni... Przypadek!? Nie sOndzee.

  Na tagach panika i ruch jak nigdy... Czyli wychodzi na to że w najbliższych miesiącach będę tutaj największym... KATEM... wrzucając ciągle nowe filmiki z treningów... I już nikomu nie jest do śmiechu...

  #silownia #strongaf #mirkokoksy #mikrokoksy pokaż całość

  źródło: Kat.jpg

 •  

  Jeżeli inni nie mają odwagi zróbmy to my #mikrokoksy . ZBIERZMY GRUPĘ 300 MIKROKOKSÓW POD SIEDZIBĄ SIŁOWNI POLSKICH, W ŚRODKU TŁUMU INTRUDER ŻEBY PRZENIEŚĆ SZTANGI I OBCIĄŻENIA DO PIWNIC. NIECH NA ZEWNĄTRZ CZEKA BARDZO DUŻO AUT ODPALONYCH Z KIEROWCAMI. POKOJOWO WCHODZIMY IDZIEMY I NIE ZATRZYMUJEMY SIĘ. OTACZAMY CIĘŻARY. ŁAPIEMY SIĘ ZA RĘCE I PRZYGOTOWUJĄ DO WYNIESIENIA. I WYCHODZIMY. INTRUDER W ŚRODKU OSLANIANY. BIEGNIEMY WSZYSCY PRZED I ZA ZEBY NIKT NAS NIE ZATRZYMAŁ I CIĄGLE BLOKUJEMY DOSTĘP POLICJI DO INTRUDERA. SŁUCHAJCIE MIKROKOKSY WIRUS R******E NASZE PRZYROSTY JAK BEDZIEMY CZEKAĆ.... pokaż całość

 •  

  FAIL 360kg siad...

  No cóż, gdzieś z tyłu głowy miałem świadomość że z tym siadem może być różnie. No i było. Pisałem że zupełnie nie wiem czego się spodziewać. A to dlatego że podjąłem się eksperymentu i od 4 miesięcy całkowicie zmieniłem trening, 0 pracy RAW, każdy siad robiłem w sprzęcie(gaciach), do skrzyni, do tego właściwie każdy siad z użyciem accommodating resistance czyli gum i łańcuchów, ekstremalne podejście które musiałem sprawdzić :)

  No i cóż 360kg nie pykło... ale szczerze mówiąc jestem w świetnym humorze :) Wiadomo nie jest to sukces, PR-a nie zrobiłem. Ale z drugiej strony czuję że wyciągnąłem z tego mnóstwo rzeczy na przyszłość.

  Czym innym jest jak ciężko zapierdalacie, wkładacie całego siebie, i wydaje wam się że macie najlepszy trening na daną chwilę, przychodzi test i rekordu nie robicie. I nie wiecie dlaczego, nie wiecie co dalej robić, pojawia się frustracja...

  Z drugiej strony, wyobraźcie sobie że wchodzicie na nowy plan który po prostu musieliście sprawdzić, wkładacie całego siebie w to, ostro trenujecie, cieszycie się z procesu, trening jest czym zupełnie nowym i innym, trenuje się świetnie... Przychodzi test maksów, nie robicie PR-a, tu nie ma frustracji, czy nerwów, są tylko wyciągnięte wnioski i dobra lekcja :)

  Już w trakcie rozgrzewki pojawiały mi się pomysły co muszę zmienić w treningu :P aby to już przekuło się na rekord :) Trzeba teraz posiedzieć i pomyśleć co i jak :) Bo wiem że stać mnie na dużo dużo więcej niż te marne 360kg.

  Ogólnie co do siadu, byłem bardzo zadowolony z głębokości, także ze stabilizacji.

  Natomiast bardzo przeszkadzały mi BANDAŻE, muszę jakoś umiejętnie wprowadzić je do regularnego treningu, ostatni raz używałem ich... 8 MIESIĘCY TEMU :P I one bardzo przeszkadzały mi w siadzie, nie mogłem ich dzisiaj opanować.

  Jeśli chodzi o same trening lower body, to muszę nad tym dłużej pomyśleć, bo naprawdę przez ponad 4 miesiące nie zrobiłem nic raw, wszystko w gaciach, wszystko do skrzyni z gumami i łańcuhcami... A nie czułem się jakoś źle w tym dzisiejszym siadzie, nie czułem żeby mnie odcięło np na dole. I zastanawiam się czy rozwiązaniem nie było by po prostu wrzucenie raz na jakiś czas, jakiegoś siadu RAW i tyle, bo może tak mało zmieniło by bardzo wiele. Nie wiem, muszę pomyśleć.

  W każdym razie, trzeba teraz przegrupować siły, obmyślić nowy plan, to jest zaledwie przegrana bitwa... a ja jeszcze żadnej wojny nie przegrałem :)

  #strongaf #mirkokoksy #mikrokoksy #silownia #sport
  pokaż całość

  źródło: youtube.com

  •  

   @IntruderXXL: "wrzuciłem dziś 360 kg na plecy, kucnąłem i nie wstałem... ale to skłoniło mnie do przemyśleń, wyciągnąłem z tego wiele wniosków. przede wszystkim - jakim typem mężczyzny chcę być? do czego dążę w życiu? czy słabości nie dodają ludziom siły? jaki jest sens cierpienia? ten przysiad zmienił mnie jako człowieka, czuję, jakbym jednocześnie dojrzał i urodził się na nowo. czy lepiej jest szybciej, emocjonalnie, z przytupem ale i z możliwością bolesnego upadku? czy wolniej, z dystanstem, ale potencjalnie mniejszym rozczarowaniem. to są pytania, które każdy powinien zadawać sobie w życiu i na każdego przyjdzie moment, gdy zacznie sobie je zadawać. na mnie przyszedł jak kucłem i nie wstałem. hehe :)"

   bekę kręcę, ale dobre są te filozofie i przemyślenia po treningu, masz Pan duszę 160 kilogramowego poety. jeden by skwitował to krótkim "kurwa ja pierdolę w dupę!", a Ty wyciągasz wnioski, które ledwo mieszczą się w dwóch tomach książki :-D

   powodzenia jak zawsze
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (35)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika jasha00

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)