•  

  Czy są to osoby które wiedzą, że prędzej czy później walną samobója? Ja mam 27 lat, a po prostu czuję że jest mi to przeznaczone. Z roku na rok coraz mniej przyjemności odczuwam z życia. Jeszcze jestem młodym człowiekiem, a więc zarabia się jakiś niezły hajs, problemów finansowych nigdy raczej nie miałem, zdrowie nie szwankuje jakoś bardzo, raz się układa lepiej raz gorzej ale jakoś leci. Dlatego jeszcze ciągnę ten wózek. Ale nie wiem co musiałby się wydarzyć żebym kiedyś się nie odjebał.

  Jak sobie wyobrażam, że będę musiał jeszcze 40 lat tyrać, że zaczną się problemy zdrowotne, a być może i finansowe to mi się niedobrze robi. Nie chce mi się mierzyć z tym życiem bo daje ono za mało radości. A jeszcze teraz cała ta sytuacja z wirusem i ogromnymi stratami gospodarczymi nie napawa optymizmem. Dopóki więc mam jeszcze siłę to jakoś wegetuję, ale z każdym rokiem jest gorzej i nie wiem co musiałby się wydarzyć żebym odnalazł jakiś sens i radość życia aby ciągnąć to przez kolejne kilkanaście albo kilkadziesiąt lat.

  #samobojstwo
  pokaż całość

  •  

   @LucasSpider: też tak mam. Poza tym nie spełniam się zawodowo. Niby systematycznie podnoszę swoje zarobki, mam teraz z premiami jakieś 5k na rękę, z boku wygląda to całkiem nieźle... Ale mam wrażenie, że w ogóle się nie rozwijam i że przyjdzie ten moment (a właściwie że już nadszedł) kiedy doskoczę do sufitu. Na stanowiskach kierowniczych się nie widzę. Poza tym o ile do mojej pracy nic nie mam, to nienawidzę branży w której działam. Bardzo boję się, że obudzę się za 5 lat wypalony, z 5k na rękę, bez swojego mieszkania, w dupie będąc, gówno widząc.
   A to tylko praca, w innych dziedzinach życia też jest kiepsko. Jakieś powodzenie mam, ale zero szczęścia w miłości. Ze zdrowiem różnie, teraz jest ok, ale już dwa razy myślałem, że to koniec, więc tylko czekam aż się to powtórzy. No ogólnie lipa. Znajomi mówią mi jakie mam całkiem spoko życie, a ja tylko egzystuję.
   Też 27 lat.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (198)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika jatutylkonachwile1

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)