zawodowo biurwa, hobbistycznie żona @Underwear

 •  

  Specjalista od nowotworów kości, który zajmie się osobą poniżej 30 roku życia. Ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie na #slask lub w okolicy? Oczywiście prywatnie wchodzi w grę

  pokaż spoiler Pacjentka po radioterapii, hormonoterapia w trakcie na innego raka - piersi i węzłów z przerzutami. Nikt nie chce się tym zająć.


  #nowotwory #slask #katowice #zdrowie #onkologia #medycyna #lekarz #chorzow #bytom #bielskobiala #wroclaw #pytanie
  pokaż całość

  •  

   @kulek_stronk: instytut nie chce się podjąć. Zmiany nowotworowe w kościach pojawiły się po radioterapii właśnie w gliwickim instytucie (naświetlania na pierś i węzły chłonne). Po operacji w Gliwicach pacjentka wróciła z koronawirusem (rozcięty cały bok + pierś + stan pooperacyjny!!!) bo na sali z pooperacyjnymi leżały panie przywiezione karetką bez wykonanego testu.
   @dstrdstr: jak wyżej, leczą od grudnia, po leczeniu u nich pojawiły się zmiany nowotworowe w kościach i ich propozycja to amputacja/wycięcie kości, radioterapia i przeszczep kości z żeber. To właśnie oni koordynują hormonotorepie o której pisze we wpisie. Trzeba kogos, kto przynajmniej spróbuję określić skąd te zmiany jak była radioterapia i cały czas są leki, hormony, implanty
   pokaż całość

  •  

   @dstrdstr: @kulek_stronk: jeszcze sprostuje powyższe - zmiany się nie pojawiły po terapii u nich, a już istniejące od lat torbiele w kości księżycowej nabrały cech nowotworu po terapii w instytucie i zaczął się z nimi problem. Jednocześnie pacjentka przyjmuje u nich terapię, która miała przeciwdziałać przerzutom na kości... Wykonali kawał dobrej roboty ale potrzebujemy konsultacji z kimś sprawdzonym spoza instytutu w Gliwicach pokaż całość

  • więcej komentarzy (8)

 •  

  za 9.07

  pokaż spoiler booooooże boże bożenko tyle się dzieje i taki mam zajob, że nie zdążyłam jeszcze z poprzedniego tygodnia zajęć wpisać XDDD

  1h rurka + 1h exotic

  za wczoraj 15.07:
  1h rurka

  Jako, że nasza instruktorka ma urlop i tylko rurka miała godne zastępstwo to zrobiłyśmy taktyczny odwrót z exo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Na rurce to hello boy mi wychodzi tak jak trzeba, były też nowe obrotowe pozycje. Nic już mi nie sprawia trudności więc ciężko mi już jakoś szerzej opisywać zajęcia tak jak na początku. Chciałam wydrukować sobie jakiś plakat i odznaczać figury, które już umiem ale okazało się, że umiem wszystkie z pierwszych dwóch poziomów, z 3 pozy typu iguana tez umiem, a 4 poziom to już poziom, z którym się jeździ na zawody XD
  Cel na najbliższe miesiące: technika, technika, technika. Dopracować technikę na ideał. Zwłaszcza pozycje bioder przy obrotowych, bo biodra uciekają mi do środka rurki w pozycjach, w których powinnam je mieć obok rurki.

  A tak poza tym, to umiem szpagat - na razie na siłę, bo tak bez spiny to mi zostało z 2cm do podłogi. ALE UMIEM.

  #jatylkozapisac
  pokaż całość

  +: rakujp
 •  

  Czy istnieje możliwość żeby kobieta dzień po ślubie, zmieniając nazwisko na to "po mężu" wyleciala z Polski gdziekolwiek? Czy będę uwięzienia na minimum tydzień w kraju?
  Dzień po ślubie w systemach rządowych zmieniają nazwisko na to po mężu. Nie można wyjechać na starym dowodzie, starym paszporcie bo będzie tam stare nazwisko. Tłumaczenie przysięgłe aktu ślubu (które można okazać na lotnisku) też trwa, nawet to w trybie ekspresowym. Są jakieś inne możliwości by wylecieć w podróż poślubna dzień po ceremonii?

  #pytanie #slub #prawo #pytaniedoeksperta
  pokaż całość

  +: artexus
 •  

  Rurka w domu. 42 czy 44mm? Na zajęciach mamy takie i takie. Z jednej strony 44 jest bardziej wymagająca, ale z drugiej nie wiem czy to nie zniechęca do ćwiczenia w domu jak się już ją ma i czy nie lepiej brać łatwiejszą wersję czyli 42?
  #poledance

  •  

   @Piastan: tak. Na zawodach masz 45. Ćwiczyć w szkole na 42 jedziesz na zawody i połowy figur nie zrobisz bo 45 czyli 3mm więcej średnicy wymaga o wiele mocniejszego chwytu. Na szczęście ja trenuje całkowicie amatorsko i nie mam zamiaru tego zmieniać więc nie ma to dla mnie aż takiego znaczenia, ale szukam opinii bo nawet 1mm robi różnicę :)

  • więcej komentarzy (2)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika jatylkozapytac

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)