•  

  Działa jak natura chciała ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #tinder #podrywajzwykopem

  źródło: 20191205_172252-576x834.jpg

 •  

  Nie wiem czy mam rację, ale wydaję mi się, że jestem żeńskim przegrywem.
  Wiem, że według niektórych z Was to nie jest możliwe, ale właśnie zdałam sb z paru rzeczy sprawę:
  1. Moja osobowość.
  Typowa ofiara( ͡° ͜ʖ ͡°) Sama prowokuję ludzi swoją nieporadnością i neurotyzmem. Jestem niezgrabną, wiecznie przerażoną poczwarą, która potrafi tylko plątać się pod nogami chadów i Julek 8/10. Kiedy próbuję się odzywać brzmię jakbym była upośledzona. Jąkanie się, bezsensowana składnia zdań i nagłe ataki paniki to u mnie codzienność. A dajcie mi do rozmowy przedstawiciela płci przeciwnej (chad, przegryw,
  stary nauczyciel, lekarz itp) to już nie wiem co mam robić. Ręce drżą mi jak cholera, a mózg odmawia jakiejkolwiek współpracy. To żałosne.
  Po prostu żałosne. Nwm czy to już androfobia, niby jak patrzę na takiego Jeffreya Dean Morgana to się nie boję, wręcz przeciwnie. Swoją drogą, wstyd mi, że ślinię się do jakiegokolwiek aktora. Gdyby się o tym dowiedział, byłby przerażony XD Takie nieatrakcyjne gunwo jak ja nie powinno się jarać NIKIM, żeby nie wprowadzić go w obrzydzenie i dyskomfort.
  2. Mój wygląd.
  Wiem, to może brzmieć jak próba wyłudzenia atencji, ale ten aspekt życia niesamowicie utrudnia mi funkcjonowanie. I to nie tak, że ja mam dysmorfofobię.
  Niektórzy po prostu mają obrzydliwe rysy twarzy. Już od najmłodszych lat słyszałam (zarówno od dorosłych i dzieci), że jestem po prostu brzydka i mój widok powoduje u innych śmiech, obrzydzenie lub poprawę własnej samooceny. Nie jestem grubasem, dbam o higienę i staram się dobrze ubierać. Co z makijażem? Wyglądam w nim jak transwestyta, haha. Mam bardzo toporne i mocne rysy twarzy, nakładanie na ten ryj kilograma tapety skutkuje komedią.
  Byłam u ortodonty i progenii nie mam.
  Więc czemu moja szczęka jest tak okropnie wysunięta do przodu? Nie wiem...
  Czemu mój nos jest krzywy i wielki? Czoło okropne, wyglądające jak lotnisko (w wieku 17 lat mam jebane zakola XDDDDDD)
  Oczy małe i do tego niesprawne ( duża wada wzroku po ojcu). Do tego dodajny problemy z cerą, mimo zdrowego odżywiania i częstych wizyt u dermatologa. Nie wiem czy dostałabym chociaż 1/10. Jestem skreślona z życia uczuciowego.
  Kiedyś gość z nadwagą, monobrwią i trądzikiem powiedział mi, że już woli być sam niż z kimś tak paskudnym jak ja. Chadów i gości powyżej 4/10 traktuję jak jakieś nieosiągalne byty astralne. Prawie bóstwa, do których nigdy nawet nie zagadam.
  3. Moja sprawność intelektualna.
  Jestem debilem. I to skończonym debilem.
  Chciałam iść na testy iq do poradni pedagogiczno-psychologicznej, ale boję się wyników. Matematyka jest dla mnie koszmarem. Nie rozumiem podstaw, mój mózg po prostu nie dostrzega najprostszych rozwiązań. Przez całą podstawówkę podchodzenie do tablicy na tym przedmiocie było koszmarem. Do dzisiaj śni mi się pogardliwy wzrok nauczycielki i śmiech całej klasy. Poza tym wypowiadam się jak debil, nie widzę nieścisłości w tym co mówię\piszę, popełniam oczywiste błędy logiczne, moje poglądy to mieszanina jakiś dziwacznych informacji z dziwacznych gazet/stron internetowych. Proste prace to dla mnie wielki wysiłek, w szkole mam same problemy. Już jeden rok w liceum zawaliłam.
  Kurwa, jaka ja jestem żałosna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  4. Moje perspektywy, a raczej ich brak :D
  Ja nie mam żadnych pasji. Żadnych przyjaźni. Żadnych ambicji i marzeń. Szkoły nie skończę, nie z tą upośledzoną głową. W żadnej pracy się nie utrzymam. Najniższa krajowa i zapierdalanie jak szalony-chciałabym nawet tego by być samodzielną, normalną osobą.
  Ale z tym zjebaniem mogę tego nie osiągnąć.
  5.Moja rodzina.
  Jestem z patologicznego domu. To tyle.
  Brat=schzofrenia paranoidalna, babcia=zepsuta osobowość, ojciec-"papa córeczko, jeszcze się spotkamy" i alkoholizm.
  A moja matka... Powiem tylko, że nie dogadujemy się najlepiej. Kiedyś wyszarpała mi niezłą garść włosów ( ͡° ͜ʖ ͡°) W wieku 6 lat dowiedziałam się czym jest aborcja, bo mamusia żaliła mi się, że mogła mnie wyskrobać tak jak mój tatuś jej doradzał.
  Z A J E B I O Z A
  6. Moje podsumowanie:
  To nie jest życie. To wegetowanie.
  Z dnia na dzień coraz bardziej odcinam się od mojego ciała i mojej osoby. Chciałabym stracić tożsamość i zniknąć. Żałuję, że się urodziłam. Żadnych przyjaciół, ani znajomych. Życie w małym miasteczku, w którym mam chujową reputację (dziękuję wychowawczyni za ogłoszeniu klasie, że jestem w psychiatryku, już pierwszego dnia mojej nieobecności w szkole( ͡° ͜ʖ ͡°).
  Dziękuję kuzynce za wrobienie mnie w niesamowitą akcję, kiedy miałam 10 lat (ona 15). Po niej połowa mojego otoczenia mnie znienawidziła.

  Musiałam się gdzieś wygadać. Może ktoś wie jjak pogodzić się z tym cierpieniem?
  Może pora zacząć się z tego wszystkiego śmiać? :')

  #przegryw #damskiprzegryw
  pokaż całość

  •  

   @Truptus: Rozumiem, ale profesjonalista to... profesjonalista. Wygląd go nie bardzo interesuje. A nawet jeśli, to nie wiem kto szybciej ocenia kobiety po wyglądzie, mężczyzna, czy może inna kobieta :v
   Psycholog ze mnie raczej żaden, ale jak chcesz pogadać to śmiało :)
   I nie patrz na innych, "lepszych" - w stylu chciałabym być taka, bo to każdego może wpędzić w spory dół.

   +: Truptus
  •  

   @Truptus: To już serio ciężko u Ciebie. Ale i taki bajzel da się ogarnąć. Wiadomo, vikop.ru, śmieszne obrazki, pasty i bajty, ale sporo tu spoko ludzi. A Ty musisz zacząć zwyczajnie wierzyć ludziom, którzy Cię tu wspierają, bo to nie jest puste piepszenie :)
   Czasem i na portalu za śmieszkami znajdzie się mega pomocna dłoń!

   +: Truptus
  • więcej komentarzy (80)

 •  

  No witam właśnie, dzień dobry

  Czy takiemu Micubiszi Lancer VIKOP.RU MICHAU WYPOK PEPE EDITION wolno plus?

  Dostępny w #gtsport za darmo do pobrania pod tagami #wykop #mirko
  Naklejki też som ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  #ps4 #granturismo #pepe #gry #heheszki #tworczoscwlasna pokaż całość

  źródło: 20191128223116.jpg64871277924677768470

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika jelendaniel

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.