•  

  Dobra, jak to się dzieje, że ludzi których IQ nie jest wyższe od IQ rozrzutnika gnoju, mają największe powodzenie u różowych? Najlepszy przykład to narkoman, który jako jedyny z klasy nie zdał semestru w licbazie. Zerowa wiedza o świecie, jedyne zainteresowania to imprezy i jaranie. Oczywiście różowe były całe mokre patrząc na niego.
  Z drugiej strony miałem też w klasie innego znajomego - był naprawdę inteligentny, ale miał też poczucie humoru i oczywiście ZEROWE powodzenie(nawet gorsze od mojego). #pytaniedorozowychpaskow: Dlaczego pociągają was takie miernoty i zera jak wspomniany narkoman? Czym on was zainteresował: inteligencją, czy może zainteresowaniami??? #przegryw #tfwnogf #stulejacontent #pytanie pokaż całość

  •  

   @GreatMajster: Bo debilizm nie przeszkadza w życiu rodzinnym. Poza tym będąc głupim mogę posiadać jakieś inne pozytywne cechy. Na przykład debile są bardzo pewni siebie bo ich niewielka wiedza nie determinuje ich do zrozumienia swoich braków/wad.
   Mój ojczym ma iloraz inteligencji graniczący z debilizmem, nie potrafi nawet pisać ale jemu wydaje się że jest szanowanym autorytetem w każdej dziedzinie i wypowiada się na każdy temat z taką pewnością w głosie że mojej matce nie przeszkadza, że pierdoli głupoty. Imponuje jej ta pewność siebie. pokaż całość

  • więcej komentarzy (21)

 •  

  #anonimowemirkowyznania
  Strajk nauczycieli przypomniał mi o pewnym wydarzeniu z mojego życia, a raczej całej serii zdarzeń z okresu szkolnego.
  Obecnie mam 22 lata, mam depresję i boję się ludzi. Winne temu są moim zdaniem prześladowanie w okresie szkoły i całkowite wykluczenie mnie z grupy rówieśników. Ale dlaczego o tym piszę?
  Pamiętam dokładnie tamten dzień, byłem wtedy w drugiej klasie gimnazjum, miałem lekcję wf-u. WF był moim najbardziej znienawidzonym przedmiotem, byłem straszny we wszelkich sportach drużynowych, paraliżował mnie strach za każdym razem gdy tylko miałem wychodzić na boisko. Nawet jeżeli technicznie miałem opanowane wszystko do perfekcji, potrafiłem np w sytuacji sam na sam z bramkarzem oddać piłkę do zawodnika z tyłu, żeby on strzelał, bo ja bałem się zostania pośmiewiskiem w razie gdybym nie trafił. Ale to tylko jeden z przykładów, do rzeczy. Pomimo braku sukcesów w sportach drużynowych, byłem bardzo dobrym szachistą. Nawet miałem tam jakieś sukcesy na szczeblu powiatowym, jednak nie były to konkursy szkolne, a raczej organizowane przez gminę,wiejski dom ludowy itp.
  Tamtego dnia miałem lekcję na boisku szkolnym, pamiętam że był to już chyba maj, więc graliśmy w piłkę. Na przerwie przed lekcją podszedłem do nauczyciela i zapytałem go, czy jeżeli mam sukcesy w szachach na szczeblu powiatowym, to może mógłbym liczyć na jakąś dodatkową ocenę z WF-u, lub może chociaż na ,,plusa". Zaznaczam, że tylko my dwaj słyszeliśmy tę rozmowę, było to w pokoju dla nauczycieli WF. Odpowiedział, że da mi znać po lekcji, więc ja normalnie wróciłem do szatni.
  W trakcie lekcji stanąłem oczywiście na bramce. Już pomijając to, że niemal za każdym razem gdy wybierało się drużyny, każda z nich kłóciła się między sobą, że nie chce mieć mnie u siebie. Za każdym razem znosiłem to w milczeniu. Pamiętam, że tego dnia mojej drużynie szło fatalnie. Praktycznie nie mogli wyprowadzić normalnego ataku, przegraliśmy chyba dobre 15;0. Zgadnijcie, na kogo spadła odpowiedzialność za przegraną? Oczywiście, na mnie, bo przecież puściłem kilkanaście bramek, nie ważne że obroniłem drugie tyle akcji, a moja drużyna oddała może dwa strzały. Najgorsze bylo to, że ja naprawdę wierzyłem wtedy że to moja wina i jeszcze przepraszałem osoby z mojej drużyny. Ale jak to zazwyczaj jest, na koniec takiej lekcji WF jest coś na kształt ,,zbiórki". No i ustawiliśmy się wszyscy w dwuszeregu, myśleliśmy że będziemy mogli zejść do szatni, ale nauczyciel powiedział, żebym wystąpił z szeregu. Zrobiłem co kazał, nie wiedząc zbytnio o co chodzi,
  ,,Mirku, ty sobie tam możesz w te swoje szachy grać, ale co to ma do szkoły, sobie bądź tym szachistom, ale w normalnym sporcie jesteś po prostu tępy i prędzej bym konia szybciej czegoś nauczył niż ciebie.". (z tym koniem to zapamiętałem słowo w słowo). Dosłownie spaliłem się ze wstydu. Klasa wybuchła śmiechem, a ja stałem tam czerwony ze wzrokiem wbitym w ziemię. Po tych słowach cała grupa wróciła do szatni, ja przebrałem się tak szybko jak tylko mogłem, starając się nie zwracać uwagi na docinki kolegów, ze łzami w oczach wybiegłem ze szkoły i nie wróciłem do niej już tego dnia.
  Obecnie nie mam życia towarzyskiego, od tygodnia jestem bezrobotny (aczkolwiek szczerze poszukuję pracy), mam fobię społeczną i od ponad dwóch lat mam myśli samobójcze. Osoba, która wydawała się być jedyną ostoją wśród dziesiątek rówieśników którzy gnębili mnie na każdym kroku, nauczyciel, okazała się być taka sama jak oni. To już nawet nie chodziło o to, że to powiedział. Tu chodziło o to, że ja zapytałem go w cztery oczy, bez świadków, czy nie należy mi się jakaś dodatkowa ocena, a on perfidnie wyciągnął mnie przed wszystkich, przy całej grupie i wyśmiał mnie ku uciesze zgromadzonej gawiedzi. Zrobił to specjalnie. Dziś jestem wrakiem człowieka, między innymi przez takie osoby, jak ten nauczyciel.
  #przegryw #stulejacontent #depresja #szkola #wf #sport #zalesie #wyznanie #fobiaspolezna

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  pokaż całość

  +: S.........t, Perkele93 +2 innych
  •  

   @AnonimoweMirkoWyznania: Też mnie gnębili na wf bo nie umiałem w gry zespołowe. Piłkarzyki w dupe jebani mnie obrażali i grozili za to że coś źle zrobiłem, a nauczyciele mieli to w dupie xd Potem wielkie zdziwienie jak się okazało, że zamiast piłki nożnej wolałem boks i karate i jak w końcu ktoś dostał kopa w głowę to oczywiście ze mnie zrobili zwyrola xD
   Tak czy srak zmierzam do tego, że wiem jak takie traktowanie odbija się w przyszłości i również mam problemy psychiczne. Jak nie masz z kim grać w szachy to możemy się zgrywać wieczorami :)
   I według mnie należała Ci się dodatkowa gratyfikacja bo szachy to oficjalny sport.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (8)

 •  

  Jaka była dla ciebie twoja matka?

  • 45 głosów (33.58%)
   Bardzo w porządku, niemal bez wad
  • 45 głosów (33.58%)
   Dobra
  • 33 głosy (24.63%)
   Średnia
  • 8 głosów (5.97%)
   Zła
  • 3 głosy (2.24%)
   Bardzo zła
 •  

  #anonimowemirkowyznania
  Mam 26 lat, a 90% wszystkich par na tinderze to laski w wieku 18-20. Mam konto od 2 tygodni, 200 par i kilka spotkań za sobą.
  Mając dobry styl ubierania, ryj 6/10, 200 KM w aucie, wiecie jak łatwo taką nastolatkę zbajerować? W sumie to nawet nie trzeba niczego robić. W ciągu dwóch, trzech wiadomości jestem z nimi umówiony, następny dzień spotkanie w miejscu publicznym, zabieram na przejażdzkę i wkótce wracamy do mnie do mieszkania.

  W pomyśleć że rok temu tkwiłem w toksycznym związku, a laska bała się jechać ze mną, gdy wrzucałem piąty bieg xDD

  #tinder #zwiazki

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  pokaż całość

 •  

  Dawiś uzyskał 100% dziś na testach gimnazjalnych. Przystojniak mój.
  #danielmagical #patostreamy

  źródło: embed.jpg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika jeremy-grancarno

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)