Filolog, redaktor, akrobata. Z królikiem. Z depresją. Lubię pluszaki, filmy Marvela oraz '12 gniewnych ludzi'

 •  

  Pozdrawiam serdecznie wszystkich, którzy weekend spędzą w szpitalu. Szybkiego powrotu do zdrowia!
  Bardzo dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób mają do czynienia z medycyną.
  Dzięki Waszym umiejętnościom żyję.
  Taką afirmację życia robię, bo krucho było.
  Nie trzyma się to kupy, ale wciąż jestem pod wrażeniem, że żyję. Wszystkiego dobrego wszystkim Mirkom i Mirabelkom
  #wpiszdupy #oswiadczenie #rozowepaski #szpital #zdrowie
  pokaż całość

 •  

  Schemat do porzygu.
  Różowa
  Wiek około 30tki
  Życiowe osiągnięcia - wyjazd ze wsi do Warszawy, studia, praca w młodym dynamicznym zespole za 2500 pln i kartę benefit.
  Pasje - podróże ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Status mieszkaniowy - od 10 lat ten sam, w dalszym ciągu wynajmuje pokój w mieszkaniu z innymi psiapsiami w podobnym wieku + wspólne koty.
  Weekendy - winko z psiapsiami, filmy dla debili, imprezki w klubach, latem plenerki nad Wisłą.
  Samochód - brak.
  Stan oszczędności - zero
  Doświadczenie w związkach z mężczyznami mniejsze niz doświadczenia z nimi w łóżku.
  Dlaczego jest starą panną? - Dziś prawdziwych mężczyzn juz nie ma! Jej byli to same dupki. Za bardzo poświęcała się innym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Mniemanie o sobie - zasługuję na wszystko co najlepszę! Facet powinien być 1.)... 2.)... 3.).... i tak dalej i tak dalej

  #logikarozowychpaskow #p0lka #heheszki #bekazpodludzi
  pokaż całość

 •  

  Ludzie. Depresja wykańcza. Mimo leków, czekania na terapię. Czuję się szaro. Pusto. Raz mogę góry przenosić. Raz wybieram się nad rzekę, bo w sumie drugi wymiar to nie taki zły pomysł.
  W ostatnim czasie usłyszałam bardzo wiele słów niezrozumienia, co do depresji. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  #1 Kuzynka stwierdziła, że dwa lata udaję. Mam szczęśliwe życie, nie mam problemów, muszę mieć wyje*ane, a nie tylko zwracam na siebie uwagę.

  #2 Ta sama osoba: leczenie farmakologiczne - jestem czubkiem - osobą niezdatną do logicznego myślenia i racjonalnego podejmowania decyzji.

  #3 Koleżanka z apteki: stwarzała specjalnie problemy, żeby mnie angażować. Bo ona musi mieć uwagę po stracie chłopaka. Ona ma gorzej. Ja tylko płaczę i płaczę, a przecież nieźle zarabiam, to co ja mam za problemy. Brak bolca to jest problem.

  #4 Pielęgniarka (również koleżanka) o pacjentach poradni zdrowia psychicznego: to są zje*ani ludzie.

  #5 Z powodu traumy nie odzywałam się do koleżanki z rok. Chciałam odmówić kontakt: Co? Ty masz niby depresję? Po prostu masz mnie w dupie. Szukasz wymówek. Gdzie byłaś, jak Cię potrzebowałam? Myślisz, że tylko Ty masz problemy?

  #6 Kłótnie z chłopakiem znajomej. Bo inaczej nazwać tego nie można. Chłopak wie, że jak ognia unikam konfliktów, a ten, cokolwiek bym nie powiedziałam, zamienia w powód do kłótni. On nie rozmawia. On się na mnie wydziera. Drze mordę. Depresja nie powoduje, że zapominam języka w gębie. Diagnoza: gdybym miała depresję, to bym się mu dała i w ogóle nie kłóciła, tylko przyjmowała tak jak on przyjmuje.

  Wszystkie powyższe przypadki wiedzą, że mam depresję. Nie wiem, co jest z ludźmi. Świadomość emocjonalna i psychiczna w naszym społeczeństwie jest na niskim poziomie, a terapia jest traktowana jako fanaberia.
  Co jest z ludźmi? Przyznaję się bez bicia, że jestem chora. A coraz więcej ludzi pokazuje mi, jakim oszustem jestem, bo udaję.

  Bo wyższe wykształcenie, fajny chłopak, spoko wygląd i praca. Rodzina też miła. To nie mam prawa chorować.
  Budzę się od dwóch lat z napadami lękowymi. Nie mogę spać po nocach. Od czerwca dzień w dzień nękają mnie myśli samobójcze. Szukam pomocy, bo chcę żyć, ale depresja często bierze nade mną górę. Wtedy kładę się na ziemi i płaczę, no Boże, chcę żyć. (╥﹏╥)

  Tylko z podejściem jak powyżej jak mam mówić i szukać wsparcia wśród znajomych, bliskich? Dzięki Bogu rodzice oraz chłopak mnie wspierają. A ci co takich osób nie mają?

  Trudno szukać wsparcia, gdy społeczeństwo traktuje depresję jako powód do wstydu, wyszydzania, chwilowy grymas, wymysł. Olać to i będzie git.
  A żeby wszystkich takich nic złego nie spotkało.

  #depresja #zalesie #rozowypasek #podludzie
  pokaż całość

  •  

   @dyskretnychlod: wolałabym tego nie przeżywać.
   @Another_One: po to żeby wykazali zrozumienie i po prostu nie obarczali mnie pierdołami typu: złamany paznokieć a przy okazji, bym nie musiała się tłumaczyć poraz enty, czemu nie idę na tę imprezę, a czemu jestem taka czy owaka. Dla mnie każdy znajomy był bliski.
   @spiritoo: jestem w takim stanie, że mam niskie zrozumienie dla kogokolwiek, kto negatywnie wpływa na moją psychikę :) pokaż całość

   +: ELIWHC
  •  

   @xentropia: ale ja nie mam pretensji o brak ulgowego traktowania. Oczywiście, mają prawo reagować, jak wyżej. Ale kto komu dał prawo do oceny mojej psychiki i jej kondycji, by sypać mi truizmy. Napisałam, że to nie ja prowokuję kłótnię, ale też nie daję się stłamsić. Dlaczego też ja mam wysłuchiwać takich złych komentarzy, które rujnują moje postępy w terapii. W imię czego. Czuję się zaatakowana, a z mojego postu nie wylewa się przecież w żaden sposób usprawiedliwienie sytuacji moją chorobą. pokaż całość

  • więcej komentarzy (25)

 •  

  Ten mały aniołek wskoczył na łóżko i domaga się głaskania (。◕‿‿◕。)
  Tak bardzo napiłbym się kawy ale teraz nie mogę bo Dżimi mi leży xd
  #dziendobry #pokazkrolika

  źródło: 1563084740299.jpg

 •  

  Wykop chyba pomógł mi zdobyć pracę.
  Miałam rozmowę kwalifikacyjną. Ze stresu czy przez antydepresanty przyznałam się, że przeglądam wykop xD Pracę dostałam.
  Wchodzę pierwszy dzień i zonk. Codziennie rano wszyscy z mojego działu przeglądają na legalu wypok, wymieniają się linkami, komentują, jak zażarcie bronią swoich racji xD Ja oczywiście nie przyznam się, bo jeszcze wstyd za te moje wysrywy byłby.
  Pozdrawiam poważnych panów w garniturach, co toczą wojny na głównej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #pracbaza #chwalesie ? #rozowepaski #niebieskiepaski
  pokaż całość

 •  

  Miasto zabytkowe to i ja z moim zabytkowym autobusem witam turystów na dworcu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  Jeszcze 4,5 kółeczka i do domu ;>

  #pracbaza #komunikacjamiejska #torun

  źródło: embed.jpg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika jezioro-dygata

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)