•  

  Panowie, ustalmy jedną rzecz. Ja nie wiem, ja naprawdę nie wiem, kto w ostatnich dniach, w minionych tygodniach wymyślał te bzdury (wylicza na bezdechu) o personaliach, o kandydaturach na stanowisko, na posadę selekcjonera, głównego trenera reprezentacji Polski, kadry biało-czerwonych. Panowie (rozgląda się po studio) prawda jest taka, że Adam Nawałka, przy całym moim najgłębszym szacunku do niego, nigdy przenigdy nie był rozważany do powrotu na to stanowisko przez prezesa PZPN. Ja wam muszę powiedzieć, że ja wykonałem kilka telefonów, ja rozmawiałem w ostatnich dniach kilka razy z prezesem Kulesza. Ja Czarka bardzo dobrze znam. Jako dziennikarz z trzydziestoletnim stażem nieraz bywałem, uczestniczyłem w meczach jego Jagiellonii. Niejedno widziałem, niejednego byłem świadkiem w podbiałostockim hotelu Atlanta należącym do Cezarego właśnie (uśmiecha się pod nosem). I ja myślę, ja jestem przekonany, że Czarek poszukuje na to stanowisko kogoś młodszego. Nie ujmując nic Adasiowi (niemal wyrywa się z krzesła, by nie dopuścić Podolińskiego do głosu) to ja myślę, ja uważam, że jemu samemu najlepiej by służyła taka praca codzienna, pozytywistyczna, u podstaw. Na boisku treningowym, z gwizdkiem i w dresie. A Cezary poszukuje kogoś o świeżym spojrzeniu, kogoś o uznanym w świecie nazwisku, który z jednej strony będzie cieszył się uznaniem opinii międzynarodowej, a z drugiej będzie bliski polskiej duszy. Osobą, która odczyta polskie myśli, strapienia i tęsknoty polskiego serca. Panowie, nie trzeba być wybitnym politologiem czy specem od polityki międzynarodowej, choć ja przyznam szczerze, powiem otwarcie, niejedną pozycję przeczytałem na ten temat, jestem na bieżąco z najnowszymi raportami, ruchami wojsk na pograniczu ukraińsko-rosyjskim... i panowie ja niejeden telefon wykorzystałem z dawnych czasów, kiedy to jako prosty chłopak z Dębicy jeździłem w celach zarobkowych do ówczesnej ukraińskiej socjalistycznej republiki radzieckiej... I ja z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że kwestia nominacji Andrija Szewczenki na selekcjonera, który poprowadzi tą swoistą unię polsko-ukraińską do marcowego boju z Rosjanami jest kwestią raczej kilku dni. Co takiego tam mówicie (uśmiecha się pod nosem)? Że wcześniej to samo mówiłem o Czannawaru i Nawałce? Następne pytanie proszę.

  #mecz #kanalbekowy
  pokaż całość

  źródło: matthew.png

 •  

  w końcu jakaś reprezentacja wykopu w twórczości marvela
  #bezsennosc #marvel #moonknight #nocnazmiana

 •  

  Zajmuje się obecnie psem znajomej na kilka dni i musialem wstąpić do sklepu po jedna rzecz. Obok siebie mam 4 sklepy w tym 2 żabki, 20 letni lewiatan i jakoś 30+ letni sklep pamiętający jeszcze PRL. Niewiele myśląc wszedłem do pierwszego sklepu na mojej drodze - 30 letni prlowski sklep, na drzwiach nie moglem znaleźć zakazu wprowadzania psów ale wszedłem i czekałem aż jakaś pani podejdzie do kasy i się upewnię. No ale minęło 5 minut i nic wiec po prostu wchodze i po drodze spotykam panią która mnie opierdolila z gory na dół ze nie można wchodzić z psem. Ja jej mówie ze na drzwiach nic nie widzialem, a ona ze WYRAŹNIE WISI. No i tak okazało się ze na drzwiach wśród 50 naklejek była jedna malutka o psach której nie zauważyłem. No nic, nigdy nie pojde do tego sklepu (oczywiscie nie dlatego ze mnie wyprosili z psem tylko ze dlatego ze babka zamiast kulturalnie mi to powiedzieć to wyjebala mnie jakbym był jakimś menelem).

  No nic ide dalej - lewiatan - upewniłem się już ze nie ma znaku na drzwiach ale na wszelki wszedłem i spytałem i pani grzecznie powiedziała ze nie wolno - wyszedlem i spoko, przynajmniej grzecznie.

  No to co - ostatnie 2 sklepu czyli żabki i tu zaskoczenie, w obu żabkach po tym jak wszedłem i zapytałem czy mogę z psem, panie popatrzyła na mnie jak na debila i powiedziały, „Oczywiscie ze tak, zapraszam”.

  I tu mnie naszła refleksja czy zakaz wprowadzania psów to jakiś PRLowski zakaz, który dziś jest idiotyczny czy popieracie to?
  Mi trudno się wypowiedzieć bo psa mam kilka razy w roku na kilka dni ale to jest tracenie klientów i niechęć do siebie IMHO
  #pytanie #ankieta #psy #pies #zabka
  pokaż całość

  Czy przesadzają ci psy w małych sklepach?

  • 1471 głosów (60.61%)
   Tak, psy nie powinny być wpuszczane
  • 956 głosów (39.39%)
   Nie, nie przeszkadzają mi psy
 •  

  Czekamy Adaś
  Zarówno w defenzywie jak i w ofenzywie

  #reprezentacja #pilkanozna #mecz #heheszki #humorobrazkowy

  źródło: comment_Xn37YjJoOoB68GX0F4032fasAJxl9FJC.jpg937611806214180530

 •  

  grotołaźnictwo to jedna z nielicznych rzeczy która wzbudza u mnie poważny dyskomfort.

  źródło: wykop.pl

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika john1738

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)