Zawód: Mama. A tak na prawdę dopiero się wdrażam :) Uwielbiam czytać książki, podróżować i decoupage - teraz udowadniam sobie i innym, że dziecko nie przeszkadza w pasjach a jedynie inspiruje.

 •  

  Mirki I Mirabelki!
  6 grudnia to ostatni dzień zapisów na #wykopaka. Rejestrację zamykamy o 23:59:59, a już jutro rozlosujemy pary, które będą przygotowywać dla siebie świąteczne niespodzianki – o wynikach losowania poinformujemy was poprzez prywatną wiadomość, więc zachęcamy do ich odblokowania.

  Więcej informacji o akcji znajdziecie tym wpisie, a rejestrować możecie się na oficjalnej stronie akcji – wykopaka.pl.

  Zapraszamy do śledzenia tagu #wykopaka i życzymy wszystkim uczestnikom dobrej zabawy! ʕ•ᴥ•ʔ

  pokaż spoiler Licznik rejestracji zbliża się do 250 – dziękujemy!
  pokaż całość

 •  

  Czy znajdzie się dobra dusza, która pomoże mi przerobić jedno foto. Co miesiąc robię zdjęcie mojej córci i w tym miesiącu się zakręciłam i na zdjęciu zaznaczona jest 7 a powinna być 8. Jest ktoś dla kogo nie bedzie problemem to przerobić - usunąć zaznaczenie z 7 a zaznaczyć 8? To część zdjęcia do przerobienia jakby ktoś się podjął prześlę całe.

  +: Wozo
 •  

  Mirki i Mirabelki, dotrzymuję słowa o starcie zapisów do pierwszej edycji #wykopaka i zapraszam do rejestracji. Poniżej trochę przydatnych informacji:

  Czym jest wykoPAKA?
  Jest to alternatywna zabawa dla #wykopoczta, której start stanął pod znakiem zapytania. Celem zabawy jest umożliwienie wysyłania sobie w okresie świąteczno-noworocznym spersonalizowanych, przygotowywanych anonimowo przesyłek z listem i drobnymi podarunkami, między użytkownikami portalu wykop.pl.

  Czym NIE jest wykoPAKA?
  Nie jest to ani zabawa komercyjna (jako organizator nie mam z tego żadnych zysków), ani nie jest to konkurencja dla Wykopoczty. Jeśli wykoPAKA wypali, a Wykopoczta w przyszłości jednak #bendzie, myślę, że znajdzie się miejsce w społeczności na dwie równoległe imprezy.

  Nie za szybko?
  Tak, czas powstania strony wykoPAKI był błyskawiczny, to prawda. Strona okrojona jest z wielu funkcji, które w przyszłości chciałbym dodać (prostsze logowanie, powiadomienia przez Wykop, anonimowa komunikacja z odbiorcą/nadawcą, zmiany w weryfikacji tak, by była mniej restrykcyjna, a pewniejsza, itd.). Skupiłem się na podstawowej funkcjonalności, która umożliwi bezpieczne przeprowadzenie zabawy w okresie świątecznym, bo wiem jak wiele osób czekało na Wykopocztę.
  No dobra, wchodzę w to. Tylko jak?
  1. Wchodzimy na stronę zabawy: https://www.wykopaka.pl/ (zielona kłódeczka, żebyście czuli się trochę bezpieczniej podając dane do wysyłki ;))
  2. Klikamy w przycisk „weź udział w zabawie” lub przechodzimy do „Panelu uczestnika”.
  3. Podążamy za instrukcją poniżej logowania („Jak się zalogować?”)
  4. W zakładce „Twoje dane” uzupełniamy swój opis, który ułatwi nadawcy przygotowanie paczki, oraz dane do wysyłki, a także podajemy swoje preferencje w jaki sposób chcemy wysłać paczkę – ułatwi to losowanie par.
  5. Po zapisaniu danych należy zgłosić profil do weryfikacji (zakładka „weryfikacja”).
  6. Po pomyślnej weryfikacji i losowaniu par, nick i opis pojawią się w zakładce „Dane odbiorcy”.
  7. Po przygotowaniu paczki należy ponownie w zakładce „weryfikacja” dodać zdjęcie przygotowanej paczki z karteczką z datą i nickiem odbiorcy. Po weryfikacji w zakładce „Dane odbiorcy” pojawią się dane do wysyłki.
  8. Wysyłkę paczki potwierdź podając numer przesyłki w zakładce „weryfikacja”.

  Jakieś terminy?
  Oczywiście. Czas goni, więc ruszamy już teraz (tak, miało być jutro, to wbrew zasadom, wiem)! Rejestracja zostanie zamknięta 6 grudnia i już dzień później nastąpi losowanie par. Od 7 do 20 grudnia będzie czas na weryfikację i wysyłkę paczek. W styczniu opublikuję podsumowanie zabawy i podejmiemy decyzję, czy spotykamy się za rok. Czasu na zapisy jest bardzo mało, jednak wolę urwać czas z zapisów niż z przygotowywania paczki. Taki harmonogram daje nadzieję, że swoje paczki otrzymacie jeszcze przed Nowym Rokiem.

  Coś jeszcze?
  Wszystkie informacje na temat zabawy będę udostępniał pod tagiem #wykopaka, więc zapraszam do obserwowania (lub czarnolistowania). Pojawią się tam np. informacje na temat losowania. Mam świadomość, że strona, która powstawała kilkadziesiąt godzin nie może być idealna. Jeśli zauważycie jakiś błąd na stronie, choćby literówkę – dawajcie znać. Dołożyłem wszelkich starań, żeby Wasze dane były bezpieczne i mam nadzieję, że takie będą ʕ•ᴥ•ʔ.

  pokaż spoiler Aaaaa. I bez oszustw, bo przestaniemy się lubić!


  To co? Zaczynamy?
  pokaż całość

  źródło: ss.png

 •  

  Wy się zastanawiacie kiedy w końcu zapisy do #wykopoczta wystartują, ja zastanawiam się którym kurierem paczkę nadać do Syracuse w stanie Nowy Jork xD Sparowało mnie z całkiem spoko Redditerem więc trzeba się będzie postarać z lurkowaniem i wybieraniem prezentu (ʘ‿ʘ)

  Ci z Was co zdążyli dołączyć do Secret Santa - wszyscy wybraliście ten sam kraj czy może kogoś jeszcze podkusiło żeby polecieć na grubo? ( ͡º ͜ʖ͡º) pokaż całość

  źródło: parcel.jpg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika kakulina

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (5)