•  

  Mirki, co za akcja!

  TL,DR: laska obrażała mnie na tinderze, była niemiłą, groziła mi itd. Znalazłem jej ogłoszenie na fejsie że wynajmie pokój z jej numerem. Napisałem jej smsa że od teraz nie będzie wiedzieć kto dzwoni ode mnie a kto jest prawdziwym klientem, a przecież chcąc wynająć pokój musi podać przez telefon komuś swój adres. Niech się boi za swoje chamstwo :)

  Rozmawiałem sobie na #tinder z jakąś #rozowepaski. Było średnio, było potem całkiem okej ale w finale rozmowy się poróżniliśmy. Ku mojemu zaskoczeniu kobieta wyleciała na mnie z gębą, zwyzywała od niemiłych, zagwarantowała że na żywo to nawet dostałbym wpierdol. Była bardzo chamska bo używała nawet takich konstrukcji zdaniowych jak "pobicie to dwa ciosy, a na takich jak ty to jest jeden cios". I generalnie dużo inwektyw jakich nie chce nawet przytaczać. Mówię wam - wariatka! Nie spodziewałem się takiego rozwoju sytuacji. Odkąd zacząłem z nią rozmawiać po przejściu z telefonu na klawiaturę to nie myślałem, że komuś może tak bardzo odbić. Groźby, wyzwiska, wulgaryzmy i tak dalej. Generalnie strasznie się zdziwiłem i zawiodłem. Postanowiłem, że nie pozwole sobie na takie traktowanie. Bo czemu mam to znosić? To kolejna rozwydrzona baba z przerośniętym ego. Po tym jak usunęła parę, szybki stalking i mam jej konto na fejsie a ta? Ogłoszenie i numer do niej z wynajmem pokoju. Napisałem jej smsa, że od teraz nie będzie nigdy wiedzieć kto dzowni, czy to jest prawdziwy klient czy może ktoś ode mnie i że jak ktoś przyjdzie oglądać jej pokój to nie będzie wiedzieć komu przekazuje swój adres. A niech się dzida boi, mam to gdzieś. Należy się jej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  pokaż całość

  źródło: picrel.jpg

 •  

  #chrzescijanstwo #przegryw #stulejacontent #4konserwy #wygryw #normictwo #przemyslenia gdy bylem mlody, bylem katolikiem, chcialem byc dobrym czlowiekiem. Niestety. Tak naprawde katolicyzm osłabił mnie w prawdziwym życiu. sprawil, ze szukalem sensu w cierpieniu jak katecheci gadali, zamiast temu cierpieniu sie przeciwic za wszelką cene. to katolicyzm sprawil, ze stalem sie bardziej miękki i ze szlo mnie bardziej wykorzystywac. W razie konfliktu z innymi ludzmi katolicyzm mnie osłabiał, prowadzil na manowce.

  Katolicyzm tak naprawde robi wode z mózgu dzieciom i ci katecheci w szkolach... mimo, ze przestalem wierzyc gdzies w wieku 16 lat to czuje, ze ta nauka, te nawyki gdzies nadal we mnie siedzą....

  Czasami sie zastanawiam co by bylo, gdybym urodzil sie islamistą, Żydem, albo innym satanistą. moze wtedy bym nie byl przegrancem i od mlodych lat bym sie uczyl asertywnosci.
  pokaż całość

 •  

  Orientuje się ktoś czy mogę isć na badanie laboratoryjne do innej przychodni niż mam wpisaną na skierowaniu?
  #nfz #kiciochpyta

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika karloSolrak

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.