•  

  Mirki, witam Was serdecznie,
  jeszcze 3 dni temu byłem pewien, że oprócz zbyt małej ilości pamięci nic mnie nie przekona do zmiany mojej S7'ki na nowszy telefon, ale jak na złość pojawił mi się defekt widoczny na zdjęciach poniżej. Muszę dodać, że od początku był noszony w case Spigena, szkło Flexibleglass od 3mk i nie upadał zbyt często... W jakimkolwiek miejscu w pobliżu odklejających się części nie ma najmniejszej ryski ani wgniecenia, więc nie wiem, od czego to może być... Chciałbym to naprawić, kłuje to w oczy plus obniży znacznie cenę telefonu przy sprzedaży mimo że od początku o niego dbałem, ale do głowy przychodzi mi jedynie podgrzanie tego suszarką i próba ściśnięcia, czy to cokolwiek pomoże? Byłem w jednym serwisie w mojej okolicy, ale chyba źle trafiłem - "serwisant" wyśmiał to i powiedział, że taka usterka jest bardzo powszechna plus koszt jej naprawy to 450zł, czyli wymiana całego wyświetlacza... 

  Data produkcji: 5.05.2016, a więc gwarancja (miałem S7 guard, więc była 3-letnia) już minęła.
  #telefony #samsung #galaxy #android #smartfon #pytanie
  pokaż całość

  źródło: 72414583_452745802266144_382397740274941952_n.jpg

  +: ZeT_
 •  

  Mirki, spotkaliście się z wysypką alergiczną związaną z wapowaniem? Od 3 lat borykam się z problemem wysypek - najpierw na rękach (powiększały się, gdy nie były smarowane i wychodziły około co 2 tygodnie), blisko oczu (przez pół roku nie występowały), a od 1.5 miesiąca wystąpiły również na powiekach oraz szyi. Tym razem są bardziej uciążliwe - znacznie większa powierzchnia (nie dałbym rady smarować tego przepisanym przez dermatologa protopicem - pół tubki by zeszło). Eliminowałem wszystkie czynniki poza e-papierosami, w ich przypadku przestawiłem się na samą bazę 60/40, ale nie widzę poprawy a tylko stopniowe nawroty problemu. Kilkukrotne próby zakroplenia sobie na skórę przedramion aromatów, gliceryny i glikolu, liquidów nie dawały nawet najmniejszego zaczerwienienia ani świądu, więc ja już rozkładam ręce, a wizytę u renomowanego lekarza w mojej okolicy mam dopiero za 2 tygodnie. Szukałem na naszych forach i na trawniku ludzie opisywali jedynie przypadki, gdy np. mieli duszności, obrzęki itd., co bardziej pasuje niż wysypka od przyjmowania czegokolwiek drogą oddechową.. Poniżej zdjęcie jednej ręki (w stadium "średniej" wysypki), co śmieszniejsze - jestem leworęczny i używam e-papierosa również lewą, a większe wypryski mam na prawej dłoni... Pierwsza wysypka na powiece pojawiła się w lecie, a więc to chyba nie jest kwestia temperatury, a ta jedynie może te objawy potęgować...

  Używam Aromamizera Supreme z plastikowym ustnikiem (oryginalnym), jedynie Aromaty Inawery (jeszcze rok temu TPA), VG i PG z Biomusu, a Bazę 100% PG od HiLiq.

  Czy robiąc testy alergiczne płatkowe jest w podstawie gliceryna i glikol czy trzeba o nie prosić? Da się je wykonać w domu na własną rękę, aby nie czekać miesiąc w kolejce?
  #epapierosy #zdrowie #lekarz
  pokaż całość

  źródło: 20190922_115340.jpg 18+

 •  

  Mirki, potrzebuję karty micro sd 64gb klasy U3 do drona #xiaomi fimi X8 (nagrywa w 4K), nie zależy mi na mega trwałości, ponieważ po każdym locie filmy będą zgrywane na dysk - bardziej cena gra rolę. Znalazłem taką kartę: https://pl.aliexpress.com/item/4000004773226.html czy dostanę tańszą, a równie przyzwoitą? W tej jest 5 lat gwarancji, to też jakiś atut, jeśli już ma się psuć.
  #drony #elektronika #telefony
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika karoleeek

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.