Haladziecko i fan gotowania. Od poniedziałku do piątku korpo ...

 •  

  Cześć, ma ktoś w Was kartę Madridista? Daje ona między innymi wcześniejszy dostęp do biletów na mecz, interesuje mnie, czy można kupić dwa bilety na jedną kartę? I co jeszcze z nią przysyłają, na stronie jest bliżej niesprecyzowany "pakiet powitalny". A, i może ktoś był w tym sezonie na meczu? Jak ogólnie jest z dostępnością biletów i jak to wygląda od strony covidowej, coś specjalnego warto wiedzieć?
  #realmadryt #bilety #laliga
  pokaż całość

  •  

   @Pituch ta cena się zmieniała w zależności od sezonu, zwykle 30-40 euro. Dla nowych są często zniżki na pierwszy sezon. Kiedyś były różne pakiety, i np. Karta za 60 euro dawała więcej gadżetów co sezon ale to skasowali i jest tylko jeden pakiet do wyboru teraz.

  •  

   @eSzopiklon
   Zawsze możesz kupić kartę przy stadionie. Zawsze było okienko tuż przy wejściu na Tour Bernabeu i w ten sposób ludzi łapali na zakup karty ;)
   Na pewno przychodzi email z numerem karty, ale nie pamiętam jak długo trzeba czekać.
   Znów... Nie wiem jak teraz, ale przed remontem na takie Sociedad bilety zawsze od ręki można było kupić nawet bez karty.
   @Pituch
   Tak, rejestrujesz się, płacisz i gotowe. Po roku przedłużasz albo kończysz. Nowa karta przychodzi co rok, ale numer jest do Ciebie przypisany na zawsze
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (6)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika kebobi

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.