•  

  chciałbym wszystkim przypomnieć, że Breaking Bad to najlepszy serial w historii i że nic nigdy nie zbliży się do jego poziomu, jedyne co stoi blisko, ale i tak odstaje poziomem to The Wire i Rodzina Soprano, reszta nawet nie ma podjazdu

  #breakingbad #seriale #thewire #rodzinasoprano

  źródło: breakingbad.png

  •  

   @gybefan: o to to! Dobrze wiedzieć, że nie jestem sam z takim zdaniem na temat BB. Oglądałem BB na bieżąco do końca trzeciego sezonu i po prostu byłem zmiażdżony - dla mnie absolutne 10/10 i jeszcze ta końcówka 3 sezonu, ech to było coś. Dopiero rok temu nadrobiłem 4 i 5 sezon i powiem tyle - byłem rozczarowany, a na pewno nie zbierałem szczęki z podłogi jak przy pierwszych 3. Tzn nadal to były bardzo dobre sezony ale na pewno nie mistrzowskie. Te dwa ostatnie sezony sprawiły, że ogólnie dałbym BB takie mocne 8+/10. Nie przekonała mnie właśnie chyba głównie ta zmiana Waltera - jego decyzje były kompletnie irracjonalne w porównaniu do tego co było w poprzednich 3 sezonach. Spoilery poniżej więc nie czytać kto nie oglądał:

   pokaż spoiler Kompletnie to nie pasowało i było to po prostu głupie, że tak szybko mógłby się zmienić - np. ten odcinek, gdzie kupuje sobie i swojemu dzieciakowi te dwie nowe fury. Albo jak ubija Gusa - ochroniarz Gusa (czy kim on tam był), ten czarny, no kolo kozak, którego nie zrobisz w wała ot tak, jedzie do tego domu opieki społecznej do tego gościa na wózku, sprawdza dokładnie całe pomieszczenie, ma nawet jakiś tam wykrywacz czegoś ale nie widzi jak chamsko zwisają kable od bomby oraz samej bomby, która jak byk jest sobie pod wózkiem przypięta - no cóż, najciemniej pod latarnią chyba ;) Sama śmierć Gusa też mi nie pasowała ale może tutaj już się czepiam - w sensie ten jego pochód po wybuchu bomby (!) bez twarzy i zapalenie fajka - no nie no bez jaj - wiem, że ta scena fajnie wpasowana została z nazwą odcinka ale jak tak szedł to, aż zastanowiłem się "kurwa, to on jeszcze przeżył, WTF?!". Mogli po prostu pokazać go leżącego po tym wybuchu bez tej twarzy, a nie że gościo jeszcze sobie idzie jak nic jak jakiś robocop. Kompletnie ta scena była oderwana od jakby nie było dosyć realistycznego serialu (mniej lub bardziej). No i ostatnia rzecz, która przychodzi mi na szybko do głowy to odcinek Salut - tam też niezła jazda - takiego mieć farta żeby dosłownie każdy kto był tam przy basenie, czyli ludzie mafii, jacyś tam ich ochroniarze itd. że no musieli się wszyscy uraczyć alko przywiezionym przez Gusa - już kij z tym, że ten boss zaufał i wypił to alko (miał podstawy jakieś by zaufać bo w sumie Gus też się tego napił) no ale, że dosłownie wszyscy wokół też się musieli tego napić? No bez jaj. Zresztą mieli zajebisty plan skoro zakładał, że dosłownie wszyscy będę się musieli napić tego zatrutego alko żeby uratować sobie dupę :) Ten odcinek jest chyba jednym z lepiej ocenianych jeśli chodzi o BB ale mnie kompletnie nie przekonał. Ufff tyle - tak, lubię ten serial ale zawiodłem się na 4 i 5 sezonie choć pamiętam, że przynajmniej 2 odcinki były genialne w tych sezonach ;)
   pokaż całość

   +: gybefan
  •  

   @Dutch: Co do Salut to pewnie masz rację - rok temu oglądałem, więc mogę nie pamiętać dokładnie.

  • więcej komentarzy (108)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika kielbasa_od_ptaszka

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)