Fajny baner, tak? Dzięki.

 •  

  #bitcoin #bitbay

  Zakładam właśnie konto na bitbay, ale do weryfikacji potrzeba skan dowodu/ prawka/ paszportu. Polecicie jakieś inne "giełdy", które podczas rejestracji nie wymagają żadnych skanów dokumentów?

 •  

  "Jajówa" to najbardziej odpychające określenie spożywczo-gastronomiczne jakie istnieje

  "Jajecznica" to raptem jedna sylaba więcej a już się kojarzy z miłą potrawą i skwierczącym boczkiem, natomiast jak słyszę "jajówa" to myśle o gnojówie, rzygowinach, chorobie wenerycznej....

  #przemyslenia

  •  

   @furia_narasta: nie będę drugi raz zwracał uwagi na twoje przypierdalanie się o obrzydliwy 'neologizm' jak sam używasz obrzydliwego 'neologizmu', żebyś zauważył...wróć

  •  

   @furia_narasta: I czemu robisz wycieczki osobiste? Ładnie to tak? Starasz się pisać jak intelektualista, a na końcu dajesz upust naturze.

   W Polsce przyjęło się mówić "ne fejsie"; "na feju" jest obrzydliwe i nie jest żadnym skróceniem.
   Do tego marny jest związek nazwy własnej "Facebook" oraz "fej". Jeżeli stwierdzisz że, przecież nie będziesz mówił 'fejsbuk' bo to za długie, to nie czepiaj się 'jajówy' która jednak jest trochę krótsza od pełnej formy.

   Język ewoluuje cały czas, czy tego chcesz czy nie. Takie potwory jak "instaś", "fejsik", "do mola" (jako do mall'a; centrum handlowego) się pojawiają i będą się pojawiać, czy to ze względu na aspekt humorystyczny, z braku odpowiednika lub innych powodów. W ten sam sposób gdzieś, kiedyś pojawiła się 'jajówa', ktoś podłapał, ktoś używa a świat się kręci dalej.
   usuń konto hipokryto
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (33)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika kinky_savage

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Popularne tagi kinky_savage

Osiągnięcia (4)