•  

  Sezon HP4 się zakończył, czas na kilka podsumowań w oczekiwaniu na kolejne reality.
  Wg mnie największym "wygranym uczestnikiem" jest zdecydowanie Vanessa:
  1. W programie mówiła że chciałaby być w 100% niezależna finansowo i żyć na wysokim poziomie bo kiedyś się nie przelewało - udało się - sama prowadzi swój biznes, a sposób w jaki się zaprezentowała w programie zapewnił jej klientki z całej Polski i wyciąga miesięcznie na czysto spokojnie kilkadziesiąt tysięcy (przy założeniu że ma zawalony grafik). Jest pracowita, zatem z pewnością jeszce ten biznes bardziej rozwinie.
  2. Wchodząc stosunkowo późno do programu wyskrobała ponad 210tyś obserwujących na IG - warto zwrócić uwagę na ten fakt, gdyż żaden finalista HP4 nie ma nawet zbliżonej ilości obserwujących, a zdecydowana większość osób, która ją obserwuje to dbające o siebie kobiety, które są aktywne zawodowo i utożsamiają się z nią w mniejszym lub większym stopniu - z biznesowego punktu widzenia to najlepsi z możliwych obserwujących.
  2. Bardziej chciała się w programie dobrze zaprezentować niż sztucznie szukać fejmu - jeśli sztucznie ktoś szuka fejmu to nie wojuje z organizatorami programu w trakcie emisji:
  2.1. Vanessa nie pieściła się w tańcu i udostępniała na story skandaliczne warunki w jakich mieszkała przed wejściem do programu - Golden Media Polska z pewnością się to nie spodobało bo pomimo tego że słyną z maksymalnych oszczędności to nie lubią jak ktoś mówi w złym świetle o nich.
  2.2. Miała wielkie pretensje do produkcji za brak zasłaniania imtymnych miejsc przy na lajwach gdy brała prysznic i problemem była też ich częstotliwość. Tutaj temat jest poważny po chamsku produkcja ją wykorzystała aby podbić oglądalność lajwów na playerze. Pomimo tego że wersja TV miała w stosunku do poprzednich edycji mniejszą oglądalność to lajwy HP4 były rekordowe, a niemal stałym ich elementem był poranny i wieczorny prysznic Vanessy... chamówa totalna i nie dziwię się jej że mogła się poczuć wykorzystana.
  2.3. Pretensje o nie pokazywanie kluczowych i wartościowych rozmów (to w zasadzie każdy z uczestników może powiedzieć, ale ja jako osoba pracująca w mediach mogę dodać że na niektórych setkach słychać jak jej głos jest modulowany przez produkcję aby był bardziej wyniosły - co wg mnie też jest słabe).
  3. Na finałowym odcinku gdzie wszyscy się spotkali w Warszawie nie szukała taniej sensacji. Od dziennikarki z "Co za tydzień", którą znam wiem że wręcz ich unikała, a co musiała powiedzieć to powiedziała. W odróżnieniu do większości pozostałych uczestników programu nie potraktowała spotkania z dziennikarzami jaki czegoś wielkiego aby zaistnieć, aby się bardziej pokazać lub coś w tym stylu. Moim zdaniem szacun za to - szczególnie że wspominani dziennikarze to 3 liga - party, obcas i inne śmieciowe media których nikt nie czyta/ogląda to nie miejsce aby "sprzedawać" siebie.
  4. Biorąc pod uwagę jak bardzo patologiczny był to sezon - do Vanessy nikt nie może mieć pretensji z uczetników programu - nikomu krzywdy nie zrobiła, w trakcie emisji programu o nikim źle nie mówiła. Mało tego, powiedziałbym że pomimo sztywnego początku w programie udało się jej otworzyć i pokazać z tej wrażliwszej strony - że może być ciepła, wesoła i z humorem.
  5. Biorąc pod uwagę że pod względem reklam na IG z pewnością jest najbardziej rozchwytywana to nie robi ze swojego profilu tablicy ogłoszeń i kreauje spójny wizerunek - nie reklamuje przykładowo śmieci z Ocean Apart, a Gym Glamour, gdzie zarobi mniej ale jakość produktu się zgadza. Widać że ma to wszystko przemyślane, ale traktuje to jako dodatkowy zarobek, a nie sposób na życie. Wg mnie dziewczyna jest bardzo pracowita i ma duży potencjał do tego aby jeszcze o niej głośno bo widzę że nadal jacyś agenci czy rekruterzy (np. z Netflixa) ją obserwują, ale pewnie nic na siłę bo jej własny biznes przynosi jej z pewnością olbrzymie profity.

  Z pozostałych uczestników można wyróżnić jeszcze Wiktorię i Matiego - ale Wika być może program okupiła problemami psychicznymi i olbrzymią ilością nic nie wartych followersów (fejki, dzieci i ofiary losu), a Mati jeszcze wiele czasu będzie miał łatkę geja (chociaż ilość kobiet kupujących jego plany treningowe z pewnością będzie się zgadzała).

  Pozostali uczestnicy są absolutnie nieciekawi, na swój sposób to śmieszy mnie jak udają że dostają te tysiące wiadomości od swoich fanów (pewnie dziesiątki i to od dzieci), że są zabiegani i rozchwytywani (z pewnością hehe), że otwierają firmy aby sprzedawać śmieci i rozliczać się na fakturę... Sara jako zwyciężczyni nagra pewnie jeszcze 3-4 vlogi i tyle będzie z jej medialnej kariery - takie fakty.

  Odnośnie "końca" pary Vanessa-Mati to tutaj też wszystko wydaje się wszystko grubymi nićmi szyte:
  1. Vanessa kilka dni przed finałowym odcinkiem opublikowała coś na storce w stylu że związki potrzebują czasu i spokoju
  2. Na finale jak Vanessa i Mati razem pozowali do zdjęcia zostali poproszeni o pocałunek - Mati odpowiedział "może następnym razem"
  3. Na finale jak dziennikarka z Playera podbiła do stolika przy którym stała Vanessa i Łoniak to spytała się kto powinien wygrać program - Vanessa odpowiedziała "Ja i Mati", nagle podbił Janek i powiedział "Ja powinienem wygrać, ty wygrałaś w życiu prywatnym".
  4. Na finale dziennikarka podbiła do Matiego i chciała zrobić wywiad - Mati się jej spytał jak go znalazła bo unika dziennikarzy - ona odpowiedziała że to przez Vanessę bo przepięknie wygląda z daleka w swojej kreacji.
  5. Znajoma dziennikarka z "Co za tydzień", która była na tym finale widziała ich często razem i nie powiedziałaby że nie są parą.
  6. Paulina Frankowska - mityczna dziewczyna Matiego - jak wrzucić ją na wrzucić na bęben to można powiedzieć że to aktualnie gwiazda światowych wybiegów od dobtych paru lat, niedoszły aniołek Victoria Secrets... który spędza średnio 90% czasu poza Polską. Ten związek to ściema - lata temu poznali się jak Mil jeszcze miał coś wspólnego z modelingiem.
  7. Rodzina Matiego (mama siostry) nadal lajkują a czasem piszą komentarze przy postach Vanessy.
  Podsumowując - Vanessa i Mati nie muszą być razem, ale jest to możliwe - hipotetycznie ogłaszając światu na finale jakby byli razem to nic medialnie by nie zyskali (niepotrzebne zamieszanie, zarzuty że to dla fejmu, wiele par nagle w tym samym czasie jest razem, nieistotne media na miejscu). Przy założeniu że Mati i Vanessa wiedzą jak działają media a wydaje się że wiedzą - to nie był dobry moment bo tych kilka tysięcy nowych obserwujących nie jest tego wartych.

  #hotelparadise
  pokaż całość

 •  

  Szczerze to ręce opadają - nie mam zielonego pojęcia jak można było tak spieprzyć końcówkę sezonu - zbiór nic nie znaczących uczestników z perspektywy całego programu - dramat. Nie byłem jakimś fanem Wiki i Miłego, a bardziej kibicowałem parze Mati-Vanessa, ale na litość boską to tacy ludzie zrobili ten program...

  Pozostaje liczyć na dwie opcje:
  1) wygra Sara z Michałem - laska pracuje jako kelnerka, zatem kasa się jej przyda, a Majk też jest spoko bo nie skurwił się w programie
  2) wygra Janek pod warunkiem że jebnie kulą.

  PS: Inga jest przykładem hotelowej reinkarnacji Łukiego - powinna mieć ksywkę Łukinga.
  #hotelparadise
  pokaż całość

 •  

  Na lajwie była bardzo ciekawa sytuacja jak Mike i Mati zamawiali pożegnalne driny jak Łoniak wychodził.
  Mike mówi do Matiego że jak dotrwa do głosowania to ma bankowo wygraną programu - wyraźnie mu powiedział że wie co mówi wyraźnie sugerując że wie jak pozostali uczestnicy zagłosują. Coś mi mówi że produkcja już tak zwaliła program, że nie zdziwi mnie sytuacja że z jakichś powodów Mati opuści HP tuż przed ostatnim finałowym tygodniem (aby widza jeszcze bardziej zaskoczyć).
  #hotelparadise
  pokaż całość

  •  

   @kipman1: też to słuchałam ale z doskoku, myślałam że coś źle zrozumiałam, ale jednak nie skoro ty też o tym piszesz,
   dziwne to jakieś, tym bardziej że z taką samą pewnością Miły gadał na Live kiedy wypadła Natka, wcześniej mówił do Uszatego i kogoś tam że ona wyleci, bo wie co mówi ,i tak było

  •  

   @Amikamamy: więc gadają że program nie reżyserowany, że nie mają może ról do odgrywania, żyją sobie normalnie i robią co chcą ale na ich decyzję ma wpływ produkcja...może oni nawet o tym nie wiedzą ale oni obserwują i robią takie ruchy żeby się kręciło.

  • więcej komentarzy (8)

 •  

  Szerze to cieszę się że Łoniak poleciał, ale szkoda że produkcja w taki sposób zamieszała.
  Odnośnie Łukiego - ten wyszedł na największego czereśniaka wszystkich edycji - mistrz negocjacji - najpierw nie udało mu się niczego wynegocjować z Naną, a teraz Mike można powiedzieć z przegranej pozycji go rozjechał. Coś pięknego.
  #hotelparadise

 •  

  Mówcie co chcecie ale Mati i Vanessa z wielką klasą przyjęli problem braku możliwości sparowania. Piszę o tym czasie zanim Wiki i Miłosz nie mieli podobnej sytuacji. Bez dram, bez płaczy, bez wydzierania się - mega szacun. Bardzo po nich widać że starają się trzymać fason, ale w takich właśnie sytuacjach widać że niedoceniana przez widzów ich relacja może być dużo mocniejsza niż się wydaje. Poważnie powinni zastanowić się przy następnych edycjach programu aby lajwy mogły lepiej odzwierciedlać sytuację w hotelu, a nie serwowanie urywków wg schematu zbitki która idzie na potrzeby tv.

  PS: dla porównania para Fitnesiary (i jej cipki) zachowała się w taki sposób że nie mam pytań - niemal dramat XXI wieku.- te krzyki, te kurwowania po przegranej konkurencji, a już o braku lojalności do Matiego nie wspomnę - jednym słowem dramat.
  #hotelparadise
  pokaż całość

 •  

  dobra na lajwie już każdy z każdym niemal tylko mówi o tym że Miły wyrzygał się na Wiktorię w nocy hahaha:)
  #hotelparadise

 •  

  Temat Huberta często się przewija ale chciałbym go lekko oczyścić bo to nie jest człowiek który podejmuje w 100% decyzje - są 4 osoby które zbierają propozycje i robią wstępną selekcję (na tym etapie mogła od Huberta przykładowo pojawić się kandydatura Matiego), ale jest jeszcze kolejny etap i tutaj nie ma co winy zrzucać na Huberta.
  Widzę że ludzie mocno cisną HP4 że chujowi uczestnicy, a wg mnie jest wręcz odwrotnie bo więcej się dzieje niż w poprzednich edycjach. Spójrzmy przykładowo na HP3 - było słodko-pierdząco bo większość uczestników to były bananowcy bez żadnych większych czy wyraźnych charakterów i osobowości. Jeśli ktoś chce oglądać nudy z wyreżyserowanymi miłymi scenami to może oglądać Love Island, ale koncepcja HP nie polega na szukaniu miłości, a sojuszy/układów aby przetrwać jak najdłużej (miłość ewentualnie gratis).
  Ktoś oczywiście powie powie że Klauno, Łoniak są źli blebleble - ale jak rozłożyć na czynniki pierwsze każdą z postaci HP4 to powiem szczerze że każdy z nich jest jakiś - można ich nie lubić, nie trawić, a wręcz potępiać czyjeś postawy ale o każdym można powiedzieć że ma jakiś charakter. Większość z tych ludzi przyszła prawdę powiedziawczy z innymi nadziejami niż uczestnicy przykładowo HP3. Każdy mówi że przygoda, część niemal udawała kogoś innego niż byli itd, ale ewidentnie uczestnicy HP4 mieli wielkie nadzieje na jakiś punkt odbicia "karier" właśnie z tej przyczyny że nie były to w większości bananowce. Jakby miał powstać HP5 to serio wolę oglądać ludzi walczących z mocno zarysowanymi charakterami/postawami niż słodko-pierdzący ugrzeczniony program o niczym, kiskach, lovkach i foreverkach.
  #hotelparadise
  pokaż całość

 •  

  Nie mogłem się powstrzymać bo strasznie mnie to rozbawiło - tak kibicują Matiemu internauci: https://www.youtube.com/watch?v=8DB_t10VCGs
  Co człowiek może znaleźć na grupach media PR:)
  #hotelparadise

 •  

  Ale nockout na IG HP w pytaniu o ulubionego uczestnika - 99,9% za Matim:) chłopak jeszcze nie wygrał programu a wizerunkowo można traktować go jak największego zwycięscę programu.
  #hotelparadise

 •  

  Mam teorię że Mati może być z Vanessą do dnia dzisiejszego.
  Ci co kojarzą mój nick z dyskusji o innych programach typu reality wiedzą że jestem zawodowo związany z tematyką PR w mediach - w każdym razie wiele wskazuje że Mati w niedalekiej przyszłości może być bardzo mocno rozchwytywany - chłopak tak mocno został przefiltrowany pod kątem współprac że głowa mała - analiza barwy głosu, analiza możliwości poprawy dykcji, oceny antropometryczne i antropologiczne pod kątem wieloletnich możliwości współpracy, jakość komunikacji przez IG, profesjonalna ocena odczuć przez widzów (genialne oceny zarówno oglądających HP jak i nie znających tego programu zarówno u kobiet jak i mężczyzn, brak tatuaży, babyface itd.).
  Wiele wskazuje że dostanie niejedną propozycję ścieżki kariery w mediach - jego profil zawodowy w 100% wpisuje się w lifestylowe trendy programów - nie będę wchodził w szczegóły, ale producenckie scenariusze osobowe śmigają od Netflixa, Amazon Prime Video, Playerze czy Polsat Go - ze względu na aspekt debiutancki niemal każdy scenariusz zakłada pracę w parze z inną promowaną kobietą.
  Dlaczego mam teorię że Mati może być z Vanessą?
  1. Wiem że istnieją scenariusze programów zakładające duet Mati-Vanessa - a żaden producent nie będzie chciał bawić się w byłe związki i ewentualne dramy na planie. Naturalnie są alternatywy dla Vanessy (też dziewczyny z trójmiasta jak np. Wiktoria Peplińska czy Izabela Dybowska) ale sam fakt że jest brana pod uwagę Vanessa już o czymś świadczy.
  2. Jakiś czas temu zarówno Venessa jak i Mati na swoim IG pytali obserwatorów czy chcieliby zobaczyć ich wspólny trening - być może już dogadują się odnośnie jakiegoś programu i badają w jakiś sposób zainteresowanie "po swojemu". Nie zmienia to faktu, że jeśli już tak robią to powinni coś puścić w internet bo marketingowo popełniają duży błąd nie dokonując "odpowiedzi".
  3. Na profilach IG Vanessy, Matiego i HP dziwnym zbiegiem okoliczności pojawiają się nicki użytkowników jak michalski33333, które swego czasu wspierały kształtowanie dyskusji kilku znanym osobom, a wiem że są powiązane z agencjami PR. Być może sami jeszcze o tym nie wiedzą że ktoś ich już wspiera w mediach, ale znaczącą różnicę robi czy wspierany jest sam Mati czy para Mati-Vanessa - to też o czymś świadczy.
  Podsumowując uważam że jest coś na rzeczy, pomimo tego że wg plotek branżowych Mati jest łączony z ewentualnymi współpracami z Martyną Kondratowicz (HP) czy Weroniką Zoń (Top Model).
  #hotelparadise
  pokaż całość

  •  

   @kipman1: ale jeśli chodzi o Vanessę to masz rację, np ja prawie nigdy nie sprawdzam tych firm które te wszystkie panny reklamują na Instagramie ale chyba sprawdziłam wiekszosc co reklamowała Vanessa łącznie z high lashes chociaż w życiu nie założyłabym sztucznych rzęs ;) ale faktycznie dla mnie kojarzy się z towarem lepszej jakości, ah te podświadome wybory konsumenckie

   +: kipman1
  •  

   @Lolek1011: pewnie po finale HP będzie wiadomo:) z drugiej strony jakby była z kimkolwiek innym to nikt by nie rozważał jej osoby w parze z Matim bo nikt ich nie wstawi na jeden plan zdjęciowy. Z tego względu właśnie rozważałem taką opcję że są razem. Jeśli tak nie jest to trudno - tyle, oby jednak wygrali program bo inne parki są totalnie ch#jowe.

   @crazy_frog: sorry ale w dzisiejszych czasach zrobione cycki i usta to nic nadzwyczajnego - wg mnie nie ma sensu oceniać jej wyglądu jeśli jakikolwiek ewentualny content i tak byłby kierowany do kogo innego. Agnieszka Szulim prowadząc Na językach lata temu była dużo mocniej zrobiona - wszystko jest kwestia perspektywy. Mówię że na żywo wygląda dziewczyna bardzo świeżo i naturalnie.

   @DailyPunch: nie jestem w tematyce "PC" - zatem się nie wypowiadam - bardziej interesują mnie osoby, które są zgodne z trendami medialnymi i mają jakąś wieloletnią perspektywę rozwoju (bez polityki w tle).
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (37)

 •  

  Może być jeszcze taki plot twist że Wiki będzie mogła kogoś zabrać ze sobą ale nie do hotelu, a z hotelu.
  Równie dobrze ktoś dojść może dzień później.
  #hotelparadise

 •  

  Na rajskim Vanessa skradła show - serio bardzo zaczynam lubić tą laskę - im bardziej jest wyluzowana i pewna siebie tym jest fajniejsza, potrafi się ładnie wysłowić i liczę że z Matim pozamiatają konkurencję.
  Jak chodzi o Wiktorię to zapowiada się wielki syf w przyszłym tygodniu - jedno jest pewne - będą emocje.
  #hotelparadise

 •  

  W temacie story Wiki to należy rozróżnić chwilowe załamanie od stanu opisywanego na story.
  Nie jestem fanem Wiki ale laska miała tyle jazd w hotelu z Miłoszem że co chwile zadawała pytanie "co się kurwa dzieje" albo "o co tutaj chodzi" - wydaje mi się że w dłuższej perspektywie czasowej może w głowie się namieszać bo dusza sportowca mówi jej że ma walczyć mimo wszystko, a głowa przyjmuje kolejne ciosy. Warto dodać że bardzo możliwe że laska bierze jakieś sterydy, które w połączeniu z alkoholem nie robią dobrze.
  Odnośnie story to stany lękowe, depresje, manie prześladowcze itp. historie to klasyka gatunku po reality - w UK po tego typu programach były przypadki samobójstw - Wika mogła po powrocie do Polski mieć problemy psychiczno-psychologiczne - nie musiało to być w programie. Takie rzeczy uaktywniają się często z opóźnieniem.
  Jedno jest pewne - pomimo tego że nie byłem specjalnie TeamWiki to należy życzyć jej rozwiązania problemów z głową - i to nie jest tak że Łoniak mówi że oddziela kreską co było kiedyś i jest wszystko nagle ok - moralnie tacy ludzie jak Łoniak czy Nana lub Klauno odpowiedzialni mogą być za to zachwianie psychiczne Wiki. Trochę siedzę w psychologii i powiem szczerze że Wika była osobą o bardzo silnej psychice na początku programu, a konspira którą właściwie wywołał Miłosz ewidentnie wprowadziło zamęt w jej głowie - a grupa z Łoniakiem i zawistnymi laskami potęgowała mentalny fuckup.
  Mi osobiście jej szkoda bo, ale tylko utwierdziłem się w przekonaniu że Łoniaki i pochodne ścierwa z tego programu mają jeszcze większą krechę.
  Pozostaje liczyć że para Mati-Vanessa jakoś przetrwają ten program bo nie widzę innej opcji na kibicowanie komukolwiek. Zarówno Mati jak i Vanessa nie skurwili się w tym programie, a Vana z każdym dniem coraz bardziej plusuje - jest ciepła, wesoła i wydaje się bardzo sympatyczna. O Matim nie ma co mówić bo to świetny dzieciak o złotym sercu.
  #hotelparadise
  pokaż całość

 •  

  Mati z Vanessą wylosowali coś takiego jak "rajska sypialnia" - coś było ten teges czy w programie to pominięty wątek?
  #hotelparadise

 •  

  Piękna rozmowa na lajwie Wiki i Miłosza - piękne podsumowanie Łoniaka .
  Dobrze poruszyli temat Vanessy "każda laska mówi kurde - czemu Mati z nią jest" - przykre, ale największymi wilkami dla kobiet są kobiety, a sama Vanessa wydaje mi się coraz bardziej pozytywną osobą, a Mati coraz bardziej przekombinowuje.
  #hotelparadise

  •  

   @Maxifify: To było jak rozmawiali na temat dołączenia do teamu Matiego przeciwko Łoniakowi i Uszatemu.
   Oceniali kto w pierwszej kolejności jest do wywalenia i na pierwszym miejscu był Łoniak - tutaj wylistowali wszystkie krzywe akcje które odwalił i że dla Wiki to absolutny top do wywalenia bez względu na sojusze.
   Jak rozmawiali o dziewczynach do wywalenia to Vanessa dla Wiki była w pierwszej kolejności. Mówiła że z innymi dziewczynami jest bliżej, ale zwróciła uwagę na to że wszystkie dziewczyny jechały ostro po Vanessie, mówiła że już takie rzeczy słyszała że na banie jej się wbiło - brzmiało to jak sytuacja z Wiki sprzed jej usunięcia przez Miłosza. Różnica polega jednak na tym że dziewczyny obgadywały Vanessę za plecami i w nieemitowanych pytaniach na puszce pandory (co można wywnioskować z rozmowy Ingi i Vanessy na leżaku że było dużo głupich pytań odnośnie jej wyglądu itd.).Wychodzi na to że nie było tak grubych akcji jak z Wiki wcześniej ze względu na Matiego, który w odróżnieniu do Miłosza nie pozwolił albo nie pozwoliłby na eskalację konfliktu. Mogło być też tak że nikt nie miał odwagi wchodzić w otwarty konflikt z Matim i Vanessa względnie była bezpieczna, ale obawiam się że jakakolwiek dziewczyna będzie miała możliwość wywalenia Vanessy to to zrobi.
   Mimo wszystko po przejściach jakie miała wcześniej Wiki - stwierdziła że jak mieliby wybrać jedną laskę do usunięcia to byłaby Vanessa i nie interesowało jej to że to dziewczyna Matiego. Dla niej Vanessa była nienegocjowalna w rozmowie z Miłoszem, zatem można śmiało stwierdzić że Wika pokazała się z bardzo zawistnej strony, mało tego - dopuszczam taką możliwość że sama jest zakochana w Matim i boli ją widok Vanessy obok jego (na lajwach dobrze widać że non stop gdzie jest Mati to gdzieś w jego otoczeniu znajduje się Wika i się wcina, szczególnie w sytuacjach gdy może być z Vanessą sam na sam).
   Wg mnie dziewczyny są zazdrosne o Matiego - wszystkie - bez względu na to która by z nim nie była, a z racji tego że Vanessa jest jeszcze wybitnie niezłą dupą to tym bardziej im się nie podoba. Aspekt konkurencji pomijam bo para Mati-Vanessa może być konkurencją zarówno w realiach programu, jak i odbioru programu przez telewidzów.
   pokaż całość

  •  

   @kipman1: Trochę się pospieszyli z tym planowaniem kogo wyrzucą, bo za chwilę Miłosz wypadł xd

  • więcej komentarzy (1)

 •  

  Oby Janek dobrze namieszał - bardzo podobało mi się jego nastawienie w rozmowie z Mateuszem - czuję że jego wejście do HP nr2 zakopie ostatecznie starą gwardię.
  #hotelparadise

 •  

  Mówcie co chcecie - ale zaczynam lubić Klauno - może to kwestia Michała - ale nagle dziewczyna jest i sympatyczna, i śmieszna i jest to całkowicie inny człowiek niż przy Łoniaku.
  Poza tym to Milczad ponoć był crushem Honoratki nie tylko w teledysku https://www.youtube.com/watch?v=NfOh4nxlSrk
  #hotelparadise

 •  

  Kamson znowu się uaktywnił w biciu kolejnych szczytów głupoty - teraz pisze na insta żeby Natan nie brał chemii bo niszczy zdrowie. Socjopata znowu chyba przeżyć nie może że o Natanie więcej mówiło się przez ostatni tydzień niż o nim przez ostatnie pół roku.
  #bigbrother

  źródło: 147555814_2758534677729664_5924838990212466722_n.jpg

 •  

  Powiem szczerze że byłem pod wrażeniem piątkowego strajku - pierwszy raz widziałem coś takiego - minister rolnictwa powiedział że nie będzie "piątki dla zwierząt" a 150.000 tysięcy ludzi ruszyło na ratunek kotu kaczyńskiego. Cieszę się że kochamy zwierzęta itd ale kim jest ten kaczaffi którego muszą pilnować setki jak nie tysiące policjantów? To jakiś mafiozo, donald trump czy papież przyjechał?
  #strajkkobiet #bekazpisu #bekazprawakow #bekazkatoli #strajk
  pokaż całość

 •  

  Nie mogę podać źródła, ale BB VIP jest naprawdę realny, to że byli uczestnicy HP teraz przylizuję się formatowi BB nie jest przypadkiem - osobiście znam jedną osobę która otrzymała propozycję, kasa za dniówkę nieporównywalnie większa w stosunku do zwykłego BB, pytanie w jakim kierunku pójdą "znani i lubiani" czy "kontrowersyjne postacie". Bez względu na okoliczności, teraz zacząłem realnie patrzeć na ten format pomimo HP3 i HP4 w natarciu.
  PS: HP3 i HP4 ma jedynie kastingi, ale nagrania w związku pandemią, transportem międzynarodowym itp sytuacjami to ciężki temat i bardzo możliwe że zostanie przesunięty o kolejne grube miesiące. BB VIP jest prostrzy w realizacji gdyż wystarczy zrobić testy przed wejściem do domu i można zaczynać (dużo prostrza logistyka, większa kontrola nad projektem).
  #bigbrother
  pokaż całość

  +: A........4, Adu_Jean +6 innych
 •  

  Kamson na story odkrył że rząd PIS dogadał się z antifą w sprawie protestów - jaką trzeba być jebaną kurwą żeby jeszcze ze Strajku Kobiet zrobić kontrowersje aby ktoś o tej szmacie mógł coś powiedzieć. Najbardziej dziwi mnie Ewa która nie odcina się od tego idioty - czyli popiera go... dramat.
  #bigbrother

 •  

  Kaja Godek prosi o ochronę policji po ujawnieniu jej danych - złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa oraz wniosek o policyjną ochronę w związku z ujawnieniem jej adresu oraz numeru telefonu.
  Wg mnie powinna zostać ukarana, gdyż kto, chcąc wywołać niepotrzebną czynność, fałszywą informacją lub w inny sposób wprowadza w błąd instytucję użyteczności publicznej albo organ ochrony bezpieczeństwa, porządku publicznego lub zdrowia, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny do 1500 zł.
  Dane Kaji Godek są publiczne bo posiada zarejestrowaną działalność w swoim domu ale lepiej odwrócic kota ogonem i mówić że ktoś upublicznia jej dane jak sama to robi!!!
  #strajkkobiet #jebapis #aborcja #protest #pis
  pokaż całość

 •  

  ale śmieszą mnie mnie ci ludzie z HP2 - straszne jest to że nie mają żadnych poglądów - tak sfocusowani są na zdobywaniu followersów że nie mają zdania na temat np covidu, praw kobiet, tego co dzieje sie w Polsce - praktycznie nie mają zdania na nic temat - rzęsy, jedzenie, kupa, spanie i HP po połowie roku:) stałych followersów ma się od posiadania zdania na różne tematy ale do tego jeszcze nie doszli:)
  #hotelparadise
  pokaż całość

  •  

   @Bumelante: przy osiągach powyżej 100k marki które są konkretne wymagają użytkowników wg klucza, wg któego da się scharakteryzować followersów ze względu na wiek, preferencje, poglądy, wykształcenie itd - do tego oceny służą profesjonalne narzędzia.
   Osoby posiadające zbieraninę followersów "jak popadnie" nie mają dobrych współprac. Osoby posiadające dużą ilość realnych lajków ale nie wyróżniające się niczym, poglądami, nie będące żadnym autorytetem w danej dziedzinie posiadają followersów z najniższych warstw społecznych, czyli użytkowników którzy najczęściej są biedni, niepełnoletni lub są chwilowymi obserwowaczami czy hejterami. Dobrym przykładem może być np @linkimaster oraz @maffashion_official - jedna posiada 1.2mln a druga 1.4mln użytkowników - ale jeśli spojrzymy na współprace jedna na IG w rok jest w stanie zarobić do 0,3-0,4mln, natomiast Julia do 5mln i to jest ta znacząca różnica. W przypadku osób posiadających 100k ale śmieciowych followersów to jest to niewiele warte - duża liczba i tyle.
   Przykładowo taki Kamil nawet nie bawi się w reklamy bo dla niego to grosze nie warte zajmowania sobie tym głowy, a taka Sonia za zrobienie jej paznokci czy wybielenia zębów reklamuje co popadnie. Podaję tylko przykłady - dla zwykłego użytkownika przykładowo 100k to dużo followersów, ale zarabia się na konkretnych followersach.
   Z poprzedniej edycji HP dobrym przykładem jest Martyna Kondratowicz czy Ola Kiepura - mają konkretnych followersów którzy utożsamiają się z ich poglądami, stylem życia, podejściem do życia itd - ich followersi są nieporównywalnie więcej warci niż odpowiedników z HP2 - wpisują się w potrzeby reklamodawców, są delikatnie mówiąc nieporównywalnie drożsi jak chodzi o koszt reklam ale dają lepszy efekt sprzedażowy dla firm które wpisują się w profil. Temat jest mi znany od strony praktycznej jeśli chodzi o sprzedaż reklam, interesuję się tym i tyle - podzieliłem się swoimi obserwacjami.
   pokaż całość

  •  

   @kipman1: dzięki za wytłumaczenie - tag #hotelparadise bawi i uczy :)

   +: kipman1
  • więcej komentarzy (6)

 •  

  po 32 odcinku można jasno powiedzieć że Sonia jest głupiutka, Kamil to chory psychopata ale Ania to fałszywy, zawistny suczlord najwyższej próby.
  #hotelparadise

 •  

  Obywatel Atylla robił dzisiaj live jak chcieli go wyrzucić z samolotu :) czego to nie robi się dla fejmu:)
  zamknęli go w jakimś pomieszczeniu, zabrali mu dowód osobisty itd - to też na żywo:)
  #bigbrother

  •  

   @marysiaaa: KLM to było.
   Dobrze, że go pogonili. On myśli, że to będzie w mediach. Tzn może na pudelku tak, ale to tyle xD

  •  

   @kipman1: Ja pierdole, jak mnie tacy ludzie wlurwiają (inna sprawa, ze ten caly Atylla mnie wkurwia jako on sam, samym swoim istnieniem i wiecznym otwieraniem paszczy) - wszystkim jest trudno, wiec po chuj jeszcze bardziej utrudniasz ludziom pracę/dzień/życie? Ja jebie, dlaczego na świecie istnieje tyle atencjuszy? Nie bierzesz na poważnie tej choroby/sytuacji? Fine. Wierzysz, że Ziemia jest płaska, a pod Antarktydą znajduje się magiczne przejście do świata innej cywilizacji? Dobra, kurwa, jesteś debilem, ale co mnie to właściwie. Ale ta jedna rzecz, jedna - po prostu szanuj pracę i czas innych ludzi (stewardes, pilotów, współpasażerów). Niby dlaczego czujesz się lepszy od nich? Myslisz, ze oni budzą się z uśmiechem na ustach na samą myśl o tym, że kolejny dzien będę się musieli użerać z takimi upierdliwymi pojebusami jak ty? Jeśli czyta yo ktoś, kto pracuje w tzw. usługach albo służbie zdrowia: wiem, ze to marna pociecha, ale naprawdę współczuję i mega szanuję. Przejebana sprawa funkcjonować w czymś takim na co dzień. pokaż całość

  • więcej komentarzy (27)

 •  

  Kamil w życiu codziennym po programie dalej jest zakłamany - sam kupuje followersów aby nie wypaść na najmniej lubianą osobę z HP - https://socialblade.com/instagram/user/kamil.hotelparadise2 - jednodniowy skok 2020-09-14 o ponad 22tyś użytkowników? serio? żenada
  #hotelparadise

 •  

  W HP1 denerwował Adam, ale w HP mamy komplet zjebów i patologii - Kamil, Banderowiec, Czeczen to szuje jakich mało - Adam był przy nich aniołkiem. Do tego kwiatki w postaci wiecznie płaczącej Sonii czy Anka która po kilku tygodniach dalej nie jest w stanie powiedzieć jednego sensownego zdania.
  Szkoda Magdy, fajna dziewczyna.
  #hotelparadise

 •  

  Kamson właśnie złamał prawo - zamieścił wizerunek policjanta, który go pouczył że ma prawo go nagrywać ale nie ma prawa upubliczniać jego wizerunku bo spotkają sie w sądzie:) Co za pajac:)
  #bigbrother

 •  

  ponoć Madzia ma koronke od tygodnia, ale to nic właśnie słyszałem strzały i uderzenia bomb ---> to ból 4 liter wiecznego nieroba Atylli i jego tępej dzidy że każdy ich zlewa, a Madzią media się interesują. Właśnie zarzucili w domyśle Madzi że kłamie że ma koronke i pewnie jest opłacana + wstawka z nazistami:) Pośmiałem się z tego stulejarza, bo socjopata pewnie nie może zrozumieć "czemu ona a nie on" :)
  #bigbrother
  pokaż całość

 •  

  Mam takie pytanie - jeśli mielibyście kota lub jakiekolwiek żywe stworzenie i chcielibyście kupić mu karmę to wchodząc do sklepu zoologicznego założylibyście maseczkę i ją kupili aby zwierze nie było głodne?
  Czy może zrobilibyście filmik ze scenami o uciśnionym właścicielu kota i wrzucili story na IG?
  PS: myślicie że kot napewno zrozumie że karma się skończyła? Czy kot dostanie dietę pudełkową? Czy uda mu się kupić karmę w innym sklepie z którego go nie wygonią? Czy zabiegany właściciel kota biegając po licznych planach filmowych, wywiadach i spotkaniach biznesowych, towarzyskich i jeszcze innych znajdzie czas na kupno w innym miejscu karmy dla kota? - emocje jak wczorejsze wybory - śledźcie relację tagowego guru!
  #bigbrother
  pokaż całość

 •  

  zobaczyłem kawałek tvp info... tam duda się produkuje a w jego tle zamiast flagi znajduje się obraz z kaczyńskim, a potem usłuszałem że przewaga dudy się z większa... SERIO MIESZKAM W POLSCE DLA BEKI
  #wybory

 •  

  @Szuruburubenc: hej, czemu pousuwałeś wszystkie swoje komentarze?

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika kipman1

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)