•  

  Wystawiła mnie laska jak jechałem do niej uberem ¯\(ツ)/¯ #tinder #randkujzwykopem

 •  

  Mireczki ja to wam powiem, że ta matura to kurwą jest. Pisałem swoją w 2017 zdałem wszystko powyżej 67%(polski i matma podstawowa miałem ten sam wynik, nauczycielka twierdziła że matmę upierdole bo jestem debilem) xD

  Angielski podstawa 100%, rozszerzenie 80%
  Polski rozszerzenie 67% (miałem w programie podstawę polskiego)
  Chemia 25% (trzy lata rozszerzonej chemii, i nie, nie opierdalałem się, chujowy nauczyciel)
  Biologia 50% (nie chciało mi się jej uczyć nie miałem pojęcia gdzie pójdę na studia).

  Powiem tak, do momentu rejestracji na studia nie miałem pojecia gdzie iść, kiedyś chciałem być weterynarzem, poszedłem na bio-chem, odkryłem że rozumiem zwierzęta, ich zachowanie lubię o nich poczytać ogólnie wiedzieć więcej. Ale miałem tak z każdą dziedziną w życiu xD
  Kurwa wiedzy ogólnej mam w chuj, a nie jest nikomu potrzebna na obecną chwilę.

  Na koniec wybrałem parę kierunków typu Biotechnologia, biologia, japonistyka, anglistyka.

  Nigdzie się nie dostałem z większych miast na dzienne. Tylko dlatego że zaznaczyłem przypadkowo na polibudzie w Wawie administrację to tam poszedłem. Kierunek chujowy, perspektywy chujowe, byłem rok, czas zmarnowany.

  Teraz piszę już trochę na wyjebce maturę, dlaczego?
  Bo dojrzałem i mam cel, chcę działać w branży IT rozwijając swoją pasję do gier i języków obcych.

  I zrobię to nawet jeśli się nie dostanę na dzienne w słynnej Warszawce xD Wezmę kredyt studencki, będę pracował aż rozkurwię sobie łokcie.

  Bo nareszcie mam cel.

  Problem szkoły średniej jest taki, że nikt młodemu człowiekowi nie pomaga we wskazaniu jego ścieżki.
  Ja szukałem jej aż dwa lata po napisaniu matury... Rok na studiach, rok w domu. I jestem pewny, że w IT jak sobie nie dam rady w jednej sferze to przejdę do innej. Ale zostanę tam bo jest to dziedzina przy której oczy mi się otwierają szerzej i cały czas przyciąga moją uwagę.

  Mam młodszych kolegów, jak i starszych. Wszyscy starsi mają podejście podobne do mnie, jak nie drzwiami to oknem byle osiągnąć coś co sądzą będzie dla nich najlepsze.

  Przy czyn młodsi przy najmniejszych porażkach martwią się co rodzice na to, "Boże nie dostanę się tam gdzie chciałem/łam".
  Poniekąd rozumiem ten tok myślenia, sam chciałem się dostać na japonistykę i zawód był silny gdy nigdzie się nie udało ( no wiadomo chujowe wyniki to czego bambusie oczekiwałeś xD).

  Ale byłem dzisiaj przed maturą świadkiem, tego jak laska ze strachu stresu i napięcia dostała ataku paniki, trzęsła się, miała problemy z oddychaniem...

  Chłop wyższy ode mnie o głowę wchodził na salę a trząsł się jebany jak sosna w kieleckim.

  Ktoś wymiotował w łazience... Cyrk, kurwa cyrk.

  A to był tylko polski rozszerzony, ja się boję co zobaczę przed angielskim i matmą xD

  Może mam złe podejście i też powinienem siedzieć po 10h dziennie nad książkami kuć. Ale w moim przypadku ten system nauki nie działa kompletnie.

  Nie wiem Mircy jak wy, ale ja uważam że studia nie są warte tak silnego stresu... Jak nie dostaniesz się na dzienne, to idź na zaoczne, nie stać cię? Popracuj w weekendy i weź sobie kredyt studencki. I korzystaj z życia.

  Jeśli zaczniesz zarabiać na tym co lubisz to spłacisz to w mgnieniu oka.
  Czemu nauczyciele nie starają się wbić myślenia jak nie drzwiami to oknem, jak nie oknem to kominem jak nie kominem to przez szambo"?

  Ciężko jest być uczniem jeśli twoją poprzeczką jest perfekcyjność i nie masz żadnego doświadczenia w dorosłym życiu, a twoi starzy i szkoła oczekują, że nagle z dupy masz wiedzieć co chcesz robić i najlepiej określić sobie od razu resztę życia xD

  No pojebane, wyścig szczurów jak po klapki w lidlu. (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  #matura #matura2019 #szkola #przemyslenia #studia #nauczyciele #licbaza
  pokaż całość

  •  

   @GajuPrzegryw: eh jesteś mną, a ja Tobą. Dosłownie te same wyniki z matury, nawet weterynaria się zgadza. Ja poszedłem niestety w ślady chemii, która jak się okazało - nie jara mnie ani trochę. Aktualnie sobie studiuje mechanikę i budowę maszyn, jest całkiem niezle xD życie to przewrotna kurwa i po pierwszym roku po maturze nie wiedziałem czego chce / co chciałbym w życiu robić

  • więcej komentarzy (4)

 •  

  #matura nie srajcie ze nie zdacie, zapraszam w czerwcu. Jakiś dzban wrzucił zdjęcie na brainly ze swoim peselem i kodem naklejki

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: embed.jpg

  +: kaly7

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika kisieloovy

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)