•  

  #szukampracy

  Cześć Mirki!

  Niesądziłem, że będę musiał prosić was o pomoc Mirki, jednak czasy są jakie są. Pandemia sprawiła, że wielu z nas pozostało bez pracy - w tym i ja. Od września staram się jak mogę, żeby zapewnić godny byt. Musiałem wyprowadzić się z mieszkania, które wynajmowałem i zamieszkać z moją mamą, z którą wspólnie ustaliłem termin pobytu do końca lutego. Problem jednak w tym, że pozostał mi trochę ponad miesiąc do wyprowadzki, a ja wciąż nie mogę nic znaleźć.

  Szukam pracy.
  Przez dwa lata pracowałem w branży reklamowej jako asystent produkcji, a potem kierownik produkcji w domu produkcyjnym. Robiłem spoty dla takich marek jak Amica, BMW, Suzuki, Velvet... dużo by wymieniać. Bardzo dobrze ogarniam excela, ogarniam program Da Vinci Resolve, w podstawowym zakresie ogarniam również Adobe Premier Pro. Potrafię odpowiednio planować i nadzorować pracę zespołu, tworzyć i realizować plany budżetowe. Praca pod presją czasu czy odbieranie telefonów po godzinach pracy nigdy nie stanowiła dla mnie większego problemy.
  Jako kierownik produkcji i współautor scenariusza mam na swoim koncie nagrodę Golden Arrow 2020 i nominację do jeden z najbardziej prestiżowych nagród w polsce - Effie Awards 2020.

  Wiem, że na mirko siedzi dużo osób pod tagiem #programista15k i być może mało osób wie coś na temat branży reklamowej, jednak w obecnej sytuacji przyjmę każdą pracę, w której będę mógł wykazać się powyższymi umiejętnościami. Najbardziej zależy mi na pracy w Warszawie, ale jestem w takiej sytuacji, że wezmę pod uwagę każde miasto w Polsce.

  Trochę o mnie.
  Lvl. 25, absolwent Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie, student ostatniego roku Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego w Katowicach. Odkąd tylko pamiętam, wiedziałem że moja praca będzie powiązana z kinematografią. Los chciał, że nie jako reżyser (chociaż takie wykształcenie również posiadam), lecz jako kierownik produkcji. Odkąd straciłem pracę, miałem nadzieję, że uda mi się znaleźć coś w gamedevie, jednak jak nietrudno się domyślić, CV związane z produkcją reklam nikogo w gamedevie nie interesuje (a szkoda).

  To tyle. Nie liczę na sukces, ale jestem i cichoplusuje z wami już dobrych 5 lat, więc w sumie co mam do stracenia ¯\_(ツ)_/¯.
  pokaż całość

  +: G...0, czupek +123 innych
 •  

  No i pyk, otrzymałem na stół wypowiedzonko. Niestety kryzys zbiera żniwa i w branży, w której pracuje nie jestem wyjątkiem. Okropnie się martwie mirki. Póki co wziąłem ostatni miesiąc urlopu żeby na spokojnie w domu poszukać pracy.

  Żeby zmobilizować się do działania postanowiłem, że regularnie każdego dnia będę pisał tutaj krótkie notki z podsumowaniem każdego dnia poszukiwań.

  Z zasady jestem osobą uporządkowaną, mającą zajoba na punkcie excela, więc stworzyłem już harmonogram dnia z wyszczególnieniem zakresu działań od 8:40 (kiedy wracam do domu po zawiezieniu dziecka do żłobka) do godziny 18:00 (kiedy partnerka wraca z dzieckiem do domu). Harmonogram obejmuje zrobienie śniadania i obiadu, przeszukiwanie ofert pracy, doskonalenie się z Unrel'a (takie moje zainteresowanie, które może w przyszłości okaże się owocne) i czas wolny, żeby trochę odświeżyć głowę.

  Wstępnie ustaliłem, że minimum jakie muszę wypełnić w zakresie przesłanych CVek to 10. A więc:

  Dzień pierwszy 1/29

  Postanowiłem nie ograniczać się do miasta, w którym obecnie mieszkam. To pozwoli mi zdecydowanie zwiększych zakres poszukiwań. Postanowiłem również nie ograniczać się wyłącznie do domów produkcyjnych, ale również zgłaszać się do agencji reklamowych i studiów game devowych. Efekty dzisiejszej pracy poniżej:

  Przesłałanych CV: 11
  Odpowiedzi: 3
  Zainteresowanych: 0

  Wszystkie firmy, które odpowiedziły na moją wiadomość, zakończyły już rekrutację bądź nie szukają obecnie nowych pracowników.

  I to póki co tyle. Być może w następnych dniach będę pisał mniej treści a więcej cyferek. Trzymajcie kciuki mirasy.

  #bezrobotnywykop #kryzys
  pokaż całość

 •  

  Mirki nie wiem co robić.
  Mieszkałem rok w #katowice od października mieszkam w Poznaniu. Przyjechałem dzisiaj na egzamin, który okazało się że jest jutro.
  Znajomi, z którymi zawsze się trzymałem kiedy tu mieszkałem, dziś jakby zajęci, zalatani, nie mają czasu. Rozumiem, przecież tak wygląda i moje życie w Poznaniu.
  Nie wiem co ze sobą robić. Smutno mi. Miasto w którym mieszkałem stało mi się jakby obce. Jest samo południe a ja smucę konia przy piwku. Dajcie jakiegoś mema na rozweselenie.
  #feels
  pokaż całość

 •  

  Czekam na taki eksperyment, gdzie różowa zacznie podszywać się za loszkę 10/10 umawiać z #przegryw i ich wystawiać. Jeśli choć jedna osoba wyłapałaby hipokryzję, cel uważałabym za osiągnięty.
  #klaudiusz #stulejacontent

  +: Arfial
 •  

  Nie jestem najlepszy w #blackfriday ,więc jeśli ktoś wyhaczyłby fajna promke na jakieś dobre słuchawki to proszę podlinkować (づ•﹏•)づ

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika klosiek

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)