•  

  Naoglądałem się ostatnio fajnie zrobionych modeli zniszczonych, popalonych czołgów i postanowiłem zrobić podobny samemu. I dobrze się składa, bo mam akurat takiego T-26, które słynęły z tego, że paliły się jak wściekłe. No ale pomyślałem sobie, że jak czołg zaczyna się palić, to załoga zaczyna z niego spindalać... no to w modeliku trzeba będzie też zrobić otwarte włazy. A jak już otwarte włazy, to też dobrze, żeby w środku było coś widać. No to zacząłem dłubać z jakichś plastikowych patyków i płytek coś, co ma przypominać wnętrze. Znalazłem trochę fotek jak to wyglądało naprawdę i wydaje mi się, że jak na pierwszy raz efekt z grubsza może być... uspokaja mnie to, że wszystko i tak będzie popalone i czarne a ja dorzucę jeszcze tam jakichś śmieci i barachła, więc ostatecznie nie będzie za dużo widać;)

  #modelarstwo
  pokaż całość

  źródło: 1.jpg

 •  

  Hej, jaki sklep internetowy możecie polecić ? Korzystam z moje-hobby.pl i jestem bardzo zadowolony, przede wszystkim z opcji filtrowania gdzie mogę np. przeglądać w jednym wyszukaniu wszystkie czołgi niemiecki / z II wojny światowej / w skali 1/35. Problem polega na tym, że jest tam dość drogo i często zmienia się dostępność. Teraz poszukuje konkretnego modelu, który już nie jest dostępny.
  #modelarstwo

  •  

   @Fixxer: Kurde, któryś już raz słyszę o tym, że moje-hobby jest drogie - a póki co różnice, jak już mi się chciało porównywać ceny, były groszowe. Sam zwykle kupuje tam większość rzeczy, bo strona jak dla mnie jest w miarę przejrzysta i jednak jest trochę taniej niż sklep stacjonarny.

   Ze stacjonarnych natomiast korzystam zwykle z jadar-hobby, mirage i martoli (Warszawa here), które notabene sklepy online mają tragiczne ( ͡° ͜ʖ ͡°) pokaż całość

  •  

   @Fixxer: Kurde, faktycznie - 10-15% różnicy;0

   Może mi to jakoś umknęło, bo przy rzeczach, które brałem i moich niskobudżetowych modelach ta różnica była nie aż tak widoczna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   +: Fixxer
  • więcej komentarzy (8)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika knoor

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)