:)

 •  

  #motoryzacja #samochody

  Robiłem w czwartek przyciemnianie szyb w aucie. Dzisiaj zauważyłem pelno kropek itp. Wybrałem specjalnie gościa z opiniami 5.0 na 130 opinii żeby było wsyztsko jak należy. Mówi że mam podjechać że może dociśnięcie tego coś pomoże. Myślicie ze da radę to ogarnąć przez dociśnięcie? Moim zdaniem to już suche jest i chyba tylko założenie na nowo pomoże... Zobaczcie zdjęcia

  https://www.galerieallegro.pl/zdjecia/Galeria/10656527/1
  pokaż całość

  źródło: CB6E8CA4-39B0-492C-B8E7-433E420D2E9B.jpeg

 •  

  warto brać jak nie ma kaucji a jak się coś stanie to będę 20k w plecy? XD( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #wypozyczalniasamochodow #pytanie #pytaniedoeksperta #samochody #motoryzacja

  źródło: kuki.jpg

  •  

   @janusz90: A myślisz, że jak wybierzesz wypożyczalnię, która ma kaucję np. 1000 zł to do tej kwoty odpowiadasz? Często okazuje się że nie. Mało kto chce 'dodatkowe ubezpieczenie' bo to tak naprawdę idzie na konto wypożyczalni.
   W pewnej dużej sieciowej wypożyczalni 5000 sprzedanych 'ubezpieczeń' po 50 zł / doba w miesiąc to zarobek, a gdyby ktoś samochód uszkodził/zrobił szkodę całkowitą to wypożyczalnia nie jest stratna.

   Czasem wypożyczalnie mają takie zniesienia ale np. do jakiejś kwoty / do jakiejś wartości pojazdu bo z doświadczenia wiem, że była sytuacja i odpowiedzialność klienta do wysokości kaucji, auto uszkodził z własnej winy (zalał ON zamiast benzyny przed zdaniem, nie dojechał na zdanie, palił potem głupa jeszcze że mu daliśmy wadliwy samochód), był duży remont na kilka tysięcy, nie chciał zapłacić, sprawa skończyła się w sądzie i przegrana, bo przecież odpowiadał do 500 zł (do wys. kaucji) ¯\_(ツ)_/¯

   Nawet w takich wypożyczalniach gdzie masz 'zniesienie' UW są wyłączenia - np. w przypadku gdy ubezpieczalnia odmówi wypłaty czy np. jest zniesienie UW ale nie dotyczy ono felg, opon czy szyb, uszkodzenia tapicerki, kar w postaci palenia tytoniu czy rzeczy na które ma najemca wpływ - pilnowanie ciśnienia w oponach, sprawdzanie oleju w silniku czy owe tankowanie właściwego paliwa :)

   Oczywiście jeśli uszkodzenie powstanie nie z Twojej winy np. ktoś w Ciebie wjechał, była policja na miejscu i stwierdziła winę nie Twoją, a drugiego kierowcy to kaucję Ci oddadzą czy nie masz żadnej odpowiedzialności.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (3)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika kokus

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.