( ͡° ͜ʖ ͡°) http://media.riemurasia.net/albumit/mmedia/2z/abi/sf1s/54948/698372023.gif ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  Chciałby ktoś wziąć udział w rozbiórce mojego ulubionego zapachu skórzanego
  Tom Ford Tuscan Leather?
  Dobra cena na notino, wychodzi po 5.40
  Jezeli jesteście chętni proszę o deklaracje w tym poście. Muszę mieć chętnych na conajmniej 200 ml żeby rozebrać. Jeżeli ktoś brałby powyżej 50 ml z odbiorem osobistym mógłbym oddać z flakonem dużym bo mam już jeden #perfumy #rozbiorka

 •  

  Jelodan stał sam na sali treningowej. Lubił tu przychodzić w nocy, by potrenować w pojedynkę. Cieszył się spokojem i swobodnym treningiem ułożonym przez siebie. Jego nocne wypady były obciążone ryzykiem ponieważ jego mentor Mistrz Spock nałożył na swoich podopiecznych godzinę policyjną. Wieczorem do 23:00 padawani powinni być w swoich kwaterach, by rano o 7:00 byli gotowi na medytację i nawet najmniejsze spóźnienie nie było tolerowane.
  Padawan jeszcze raz przewertował notatki sporządzone przy czytaniu ksiąg w bibliotece. Chciał przetestować nowe techniki walki mieczem. Wyciągnął miecz, przyjął postawę i rozpoczął istny taniec kaleki. Powtarzanie w nocy wyuczonych już technik było dla Jelodana czasem relaksu i oczyszczenia umysłu. Tej nocy jak i w wielu innych było jednak inaczej. Uczenie się nowych rzeczy na podstawie obrazków, opisów i hologramów było drogą frustracji.
  - Uczysz się machania kosą czy walki mieczem świetlnym?! – Głos niespodziewanego gościa rozkojarzył zupełnie młodego padawana, który był w trakcie wyskoku co skończyło się bolesnym upadkiem. Szybko jednak pozbierał się z ziemi mając w głowie słowa jednego z mistrzów, że leżenie na ziemi dłużej niż sekundę podczas walki, to prawie gwarantowana śmierć.
  - I do tego dajesz się zaskakiwać – Naprzeciwko Jelodana stał jego mistrz.
  - Mistrzu…
  - Nie czas i miejsce na mistrzowanie Padawanie. Chwytaj miecz, nauczę Cię paru z tych technik które tu parodiowałeś.
  Dwie postacie zwarły się ze sobą i zaczęły ostry trening. Jelodan był zaskoczony z jaką szybkością uczy się nowych rzeczy. Z każdą minutą opór stawiany przez ucznia stawał się co raz mocniejszy. Pod koniec nie przypominało już to treningu, a prawdziwą walkę.
  - Dobra, starczy na dzisiaj – stwierdził mistrz widząc wymęczonego Padawana - Dobrze Ci idzie, nawet bardzo. Od dawna przychodzisz tu w nocy?
  - Od paru miesięcy mistrzu.
  - Hmm… Nie zabronię Ci tego jeśli nie będzie to wpływało na Twoje obowiązki w Akademii. Co do dzisiejszej medytacji… - Jelodan spojrzał z nadzieją, że zostanie zwolniony z tego obowiązku - … nie spóźnij się.
  - Tak jest Mistrzu. Dziękuję za ten trening Mordo.
  Mistrz Spock wychodząc z sali uśmiechnął się pod nosem, nauczenie swoich uczniów tego „tytułu” było dobrym pomysłem.
  Padawan spojrzał na zegarek, który pokazywał 4:45 i pospieszył do swojej kwatery mając nadzieję, że Mistrz Spock nigdy nie natrafi na niego podczas eksperymentów z mocą.

  #lacunafabularniestarwars #lacunafabularnieczarnolisto
  pokaż całość

 •  

  Nikt nie może zgrać tego wywiadu #kubica? Przecież na Eleven można cofnąć
  #f1

 •  

  EJ SZUKAM RODZINY NETFLIXOWEJ 4K, KTOŚ MA MIEJSCE? JESTEM DOBRYM PŁATNIKIEM, NIE MAM DŁUGÓW, PŁACE NA CZAS I W OGÓLE. ALBO ZAŁOŻYĆ NOWĄ RODZINĘ NETFLIKSOWĄ TEŻ MOŻNA, BYŁYBY 2/4 OSOBY, TAKŻE JAK 2 OSOBY JESZCZE CHĘTNE TO ZAPRASZAM, A TAK W OGÓLE CAPSLOCK CREW LEPIEJ WIDOCZNI WIDOCZNIEJ LEPSI

  #netflix #capslockcrew

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika kolorowy_jelonek

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Popularne tagi kolorowy_jelonek

Osiągnięcia (14)