Salvation comes with a cost. Judge us not by our means, but by what we seek to accomplish.

 •  

  #antykapitalizm

  Czy w anarchokomunizmie człowiek nie mógłby zwyczajnie zgromadzić dużego kapitału i zostać pracodawcą?

  •  

   A co byś chciał ze swoim życiem robić, leżeć w łóżku i puszczać bąki całymi dniami, czy wciągać nosem tony koksu?

   @Lucifer_vult_animae_tuae: Cóż, musisz być bardzo ograniczony umysłowo, że tylko takie pomysły przychodzą Ci do głowy. Można np. dokształcać się, zagłębiać w literaturę/teatr/film etc., zwiedzać świat - opcji jest mnóstwo, wbrew temu co myślisz. Aha, i zanim powiesz, że w Twoim "wspaniałym" systemie też można by tak robić - wątpię, żebyś mógł te rzeczy robić kiedy chcesz, tak długo chcesz i w takiej postaci jak chcesz.

   zbieranie niepotrzebnych gadżetów nie ma sensu.

   @Lucifer_vult_animae_tuae: To jakie gadżety są w Twoim (chociaż powinienem chyba napisać w "Waszym", racja Towarzyszu...?) zbędne? Kto decyduje, co jest zbędne a co nie? Dlaczego mamy trzymać się tylko tego minimum, które jest wymagane? Po to uczę się masy rzeczy na studiach, robię dodatkowe kursy, a potem zasuwam w pracy, żeby mieć to samo, co Pan Miecio który był zbyt leniwy żeby skończyć zawodówkę i teraz zamiata liście na chodnikach? No dzięki, w chuj sprawiedliwy system.

   udawanie wyższego statusu poprzez zaharowywanie się

   @Lucifer_vult_animae_tuae: Aha, czyli neurochirurg, strażak, poławiacz krabów na Morzu Północnym i sprzątaczka z podstawówki są dokładnie na tym samym poziomie? Cóż, w takim razie jaki jest sens w narażaniu życia swojego bądź innych, skoro można to jebnąć, iść cieciować w jakimś zakładzie i mieć dokładnie takie samo wynagrodzenie?
   pokaż całość

  •  

   mam pracę która daje i radość, pozwala się rozwijać, nawet przyzwoicie płaci jak na tej kraj.

   @Lucifer_vult_animae_tuae: Super, fajnie że Ci się powodzi. Ale nie łapiesz o czym mówię - nie powiesz sobie "a, od jutra robię sobie tydzień wolnego i jadę na narty", bo musisz mieć dostępne dni wolne. A jak Ci się skończą, to musisz iść do pracy, mimo, że akurat Ci się nie chce.

   wy libtardy

   @Lucifer_vult_animae_tuae: Pudło. Do Korana-Mekki mi baardzo daleko, po prostu nienawidzę czerwonego komuszego ścierwa, które wie lepiej ode mnie, co jest dla mnie lepsze i co mi jest bardziej do życia potrzebne.

   dali mi bańkę na zwiedzanie świata, bo po co pracować.

   @Lucifer_vult_animae_tuae: Jak ktoś ma boatych rodziców to co w tym złego, że będą dawać dziecku pieniądze? Swoją droą, Ty masz czelność mnie wyzywać później od Januszy? TY, który ma podejście typowego Janusza "KUUUURŁAAA, ciekawe skąd ma tyle pinionżków... PEWNIE UKRODŁ!"? Masz tupet człowieku.

   nie możesz być teoretycznie pasożytem który będzie w ten sposób żył jak długo będzie chciał.

   @Lucifer_vult_animae_tuae: Błąd. Dostanę olbrzymi spadek, wygram kumulację w Eurojackpot i pyk - do końca życia nie muszę pracować. > Jeśli ty nie jesteś w stanie sam określić co ci jest potrzebne, i ile ci potrzeba, to nie nadajesz siędo dorosłego życia i powinieneś być pod opieką osób dorosłych.

   @Lucifer_vult_animae_tuae: Ech, a miałem resztki nadziei, że rozmawiam z człowiekiem inteligentnym... Zatem masz przykład obrazkowy, może łatwiej zrozumiesz:
   Kupiłem sobie za 400 PLN słuchawki bezprzewodowe do laptopa - ot, fajny i praktyczny gadżet, mogę słuchać muzyki gdziekolwiek jestem w mieszkaniu. A teraz np. jakaś Karyna krzyczy, że te słuchawki są niepotrzebne, bo mam głośnik w laptopie, A JEJ TE PINIONDZE SIEM NALEŻOM. I teraz skup się, bo to będzie pytanie, o które mi chodziło: KTO MA RACJĘ W KWESTII PRZYDATNOŚCI TEGO GADŻETU? KTO MA O TYM DECYDOWAĆ?
   Dotarło wreszcie o co pytam?

   podważasz jedną ze znanych prawd

   @Lucifer_vult_animae_tuae: Konkretnie - gdzie, bo tylko to insynuujesz. Ja jedynie pytam, kto w Twoim poronionym ustroju ma decydować o przydatności danej rzeczy dla danego człowieka.

   Poza tym, wielu ludzi się uczy, edukuje i zdobywa umiejętności by sobie potem za zarobione pieniądze zapewnić wygodne życie, być szczęśliwy z rodziną, i nie martwić się co będzie jutro.

   @Lucifer_vult_animae_tuae: No właśnie, i w Twoim "wspaniałym" świecie po co mam się uczyć, starać się, wykazywać, ciężko pracować, skoro równie dobrze mogę być BMW - Bierny, Mierny ale Wiernyi i dostawać w ob przypadkach dokładnie takie samo wynagrodzenie za pracę?

   Jeśli za to ty zarabiasz, żeby zaimponować sprzątaczowi ulicznemu

   @Lucifer_vult_animae_tuae: Gdzie to napisałem? CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM - PYTAM DLACZEGO OBYDWAJ MAMY DOSTAWAĆ TYLE SAMO, MIMO ŻE ON MA WYJEBANE NA WSZYSTKO, A JA CIĘŻKO HARUJĘ.

   Widać wy libtardy dziwnie patrzycie na świat.

   @Lucifer_vult_animae_tuae: I to mówi człowiek, który chce wprowadzać system, który w historii zabił ~100 milionów osób... Twoje pochwały komunizmu powinny zainteresować prokuraturę za paragraf 256. KK.

   jakiś nierób

   @Lucifer_vult_animae_tuae: Uuuuuu, ale zajebało PRLem... Trzeba było od razu napisać "bumelant" albo "warchoł", to takie wspaniałe słowa z Waszej czerwonej nowomowy...

   nie może lepiej od ciebie zarabiać bo jest głupi

   @Lucifer_vult_animae_tuae: No i znowu nie rozumiesz. Mamy tę Twoją "wspaniałą i cudowną" dystrybucję dóbr - i teraz ja, np. operując ludzkie mózgi albo wyciagając rannych z pożaru z narażeniem swojego życia dostaję tyle samo, co Miecio, który jedyne co robi, to macha od czasu do czasu miotłą - W KOŃCU KAŻDEMU WEDŁUG POTRZEB - szkoda tylko, że w domyśle dodajecie "i nic ponadto".

   A system w którym jakiś nierób odziedzicza miliardy, i nie musi ani dnia pracować też jest niesprawiedliwy?

   @Lucifer_vult_animae_tuae: Nie, nie jest. Osoba przekazująca mu spadek raczej powinna się upewnić, że pieniądze idą w dobre ręce - jeśli tego nie zrobi, a pieniądze pójdą na bzdety, no to po prostu jest to nietrafiona inwestycja.

   W końcu skoro chop po podstawówce nie może lepiej od ciebie zarabiać bo jest głupi

   @Lucifer_vult_animae_tuae: Nie - nie może więcej zarabiać, bo wnosi mniejszy wkład do społeczeństwa przez swoje lenistwo i olewcze podejście do życia.

   Dlaczego zakładasz że wszyscy są na tym samym poziomie?

   @Lucifer_vult_animae_tuae: NO JAK TO, TO W KOMUNIZMIE NIE WSZYSCY SĄ RÓWNI? No koleżko, chyba pomijasz jeden z fundamentów swojej głupawej ideologii.

   każdy powinien robić w życiu to co go cieszy, a nie zastanawiać się na tym jak żyje sąsiad

   @Lucifer_vult_animae_tuae: No widzisz, ale w Twoim systemie już mnie będzie mocno obchodzić, bo on, machając miotełką na odpierdol, dostaje to samo i tyle samo co ja, który dba o zdrowie i życie innych. To jest po prostu niesprawiedliwe i głupie.

   dlaczego dokładnie to samo wynagrodzenie, ale już szkoda mi strzępić ryja

   @Lucifer_vult_animae_tuae: Ależ napisz, chętnie się dowiem dlaczego w systemie, w którym każdy jest równy mają być różne wynagrodzenia. Czyżbyś chciał karać Miecia mniejszą pensją, niż dostaje strażak? Przecież to są równi ludzie wg. komuszków i każdy powinien dostawać tylko tyle, ile potrzebuje, nie tyle, ile chce - ergo minimum, nic ponadto.

   to po prostu cię zablokuje i skończymy dyskusje.

   @Lucifer_vult_animae_tuae: Uuuuu, cenzura? A gdzie wolność wypowiedzi? Wujek był w SB, czy tatuś w ZOMO? Ech, widzę że tak ze 40 lat nazad byś się doskonale odnalazł...
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (28)

 •  

  I wszyscy razem powtarzamy za sternikiem:

  STAN WROCŁAWSKICH TOROWISK JEST POPRAWNY, STAN WROCŁAWSKICH TOROWISK JEST POPRAWNY

  ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #wroclaw @mroz3

  źródło: a1.jpg

 •  

  Aż nie mogę się doczekać The Elder Scrolls 6, który będzie chodził na zmodyfikowanym silniku który pamięta jeszcze czasy Morrowinda. Już Fallout 76 pokazuje że ten silnik nie wyrabia, a co dopiero będzie przy TES6, bo szanse na to że Bethesda użyje innego silnika, jak np. Unreala albo napisze nowy silnik od podstaw są wręcz zerowe.

  Todd, proszę, nie zawiedź mnie, pokaż na co cię stać.

  #pcmasterrace #gry #bethesdasucks #konsole
  pokaż całość

  źródło: i.kym-cdn.com

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika kompek

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (6)