•  

  Tutaj zgłaszamy incydenty z czwartego wyścigu sezonu WEK @ Monza

  Format:
  PRO/SEMI/AM - Kto? - Co? - Kiedy/gdzie? - obowiązkowo podajemy czas zdarzenia z replaya wzorcowego.

  Wzorcowe Replaye - TUTAJ

  Na zgłoszenie incydentów macie czas do poniedziałku do godziny 23:59

  #acleague
  pokaż całość

  •  

   @Johny3: Bo byłem szybszy i odskoczyłem w ciul, a przepuszczając Damiana naraziłbym nas na ... no właśnie to co sie stało, bo jechałbym cały czas zaraz za nim ... Damian dublował mnie tylko dlatego, bo byłem 2x w boksie (a raz musiałem połowe toru jechać z prędkością 50-80 km/h) i nie miał lepszego tempa ode mnie (przed dwoma kolizjami mieliśmy bardzo zbliżone), szczególnie jak wyjechałem na świeżych oponach z boksów (+ naprawionym samochodem w 100%) i mogłem cisnąć na 100%. Z boksów wyjechałem zaraz przed nim i nie miało sensu go puszczać i potem go cisnąć cały czas, a na pewno by mnie nie przepuścił, no bo przecież byłem dublowanym kierowcą. Nie chciałem mu robić kłopotów dlatego też odjechałem, zresztą pare okrążeń wcześniej walczyłem z nim jak równy z równym, bo jeszcze miałem sprawny samochód i nie dostałem dwóch strzałów. Odskoczyłem mu i to wyraźnie, wyprzedzając przy okazji Ciebie, ale no niestety, Kurtz nie przepuścił mnie i jednego LMP'ka tak jak powinien (pisałem o tym w skardze), wylądowaliśmy na poboczu i dlatego Damian znów mnie dogonił i zdublował.

   PS. żeby nie było, nie mówie, że ten wypadek to nie była moja wina, bo był to tylko i wyłącznie mój błąd i należy mi sie kara. :D
   pokaż całość

  •  

   @drfugaz: tak, pisałem podczas kwalifikacji, że mi "neta rozłączyło" i przepraszam, tzn skoczył mi ping do 5k, wszystkie samochody zaczęły mi latać, na ekranie miałem wszystko, wywaliło mnie na chwile z ts'a, a jak "wróciłem do żywych" to nagle jakbym sie od czegoś odbił i uderzyłem w bandę (widać na filmiku). Widać na Twoim filmiku, że mnie laguje. Później zmieniłem neta z wifi na kabel i problem zniknął. Następnym razem będę wiedział, że mam neta przez kabel pociągnąć xd

   @valencianista: nie wiem co bardziej zakończyło Twój wyścig, uderzenie Bastera czy moje w Ciebie, ale możesz sprawdzić, że z mojej perspektywy nie było nic widać, a żółta flaga się jeszcze nie pojawiła. Jak wychodziłem zza Verbalisa to odpuściłem, ale było już za późno, więc sorki za "dobicie". Co do uszkodzeń miałem tak samo, musiałem jechać ok. 80 km/h przez połowę toru na skręconej kierownicy żeby w ogóle prosto jechać xD Wyścig do zapomnienia ogólnie, chociaż szkoda, bo zapowiadała się ciekawa końcówka i myślę, że walka o podium byłaby do samego końca.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (54)

 •  

  OTO dzięki naszemu anonimowemu wolontariuszowi mamy pełną listę przewinień kolegi @cecop aka Simcoe z R4 @ Monza:
  - 2:10 - fifa - T1L1
  - 2:15 - ZooBBQ - T1L1
  - 2:39 - elmo - L1
  - 10:48 - floszunio
  - 10:52 - wydra
  - 29:10 - johny3
  - 29:12 - mateush92
  - 33:55 - mateush92
  - 40:38 - wydra
  - 42:03 - przekroczenie linii wyjazdu z pit - 4 koła
  - 44:01 - lkris
  - 53:42 - surf, koziou
  - 54:06 - spayk
  - 56:42 - speedman
  - 59:55 - verbalis
  - 1:13;52 - koziou
  - 1:20:18 - Rajd przez szykany po zakończeniu
  - 19:11 - wyprzedzanie z grafiki poniżej

  #acleague #assettocorsa #simracing #gozkiezale
  pokaż całość

 •  

  Halko,
  Wrzuciłem właśnie aktualizację #aclmanager do wersji 0.9.0.9.
  Co nowego?
  Ano możecie samodzielnie wysyłać swoje skiny zamiast angażować mnie do tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Wystarczy odpalić ACLM, wybrać zakładkę Upload Skin, zalogować się przez Steam (wymagane do tego, żebyście nie wysyłali czyichś skinów), następnie z listy wybrać odpowiednie auto i swój skin, kliknąć i chwilkę poczekać. Skiny powinny się automatycznie odświeżyć, więc już po chwili wasz powinien być widoczny dla wszystkich.
  W aplikację wbudowana jest walidacja kilku rzeczy, w razie czego appka wyświetli wam to co jest źle.
  - Maksymalny rozmiar wypakowanej paczki 10MB
  - Restykcje co do akceptowalnych rozszerzeń plików: .dds, .jpeg, .jpg, .json, .ini, .png
  - Wymagane pliki: livery.png, preview.jpg
  - Nazwa skinu standardowo: numer_nick (numer z poprzedzającymi zerami, trzy cyfry)
  - No i można wysłać skiny tylko do tych aut, którymi jedziemy w sezonie.

  Skiny moga wysyłać tylko kierowcy zapisani do sezonu, chyba że nie mam czyjegoś SteamId (kilku kierowców), tacy kierowcy nie będą mogli się nawet zalogować, trzeba wtedy do mnie napisać i podesłać swoje steamId to dodam :)

  Jest jeszcze kilka drobnych niedoróbek, ale całość powinna działać, w przypadku znalezienia bugów proszę o info na PW.

  A, no i tak, całość ze względów technicznych postawiona jest na serwerze acgp, więc nie zdziwcie się, że zmieniły się urle ;)

  Wszystkie skiny, które dotąd były w ACLM nie muszą być ponownie przesyłane.

  No i pamiętajcie żeby nie dodawać skinow 5 minut przed wyścigiem, bo pewnie ani komentator ani inni kierowcy nie będą w stanie ich pobrać.

  #acleague
  pokaż całość