W internecie nic nie jest poważne

 •  

  Chłop mógł pójść do liceum i mieć normalne kontakty z różowymi ale nie... jemu zachciało się być technikiem informatykiem i teraz musi patrzeć jak 15 debili simpuje na każdy możliwy sposób do dwóch dziewczyn które i tak mają starszych chłopaków z innych klas
  #przegryw

 •  

  Jestem po pierwszym odcinku Oderwij wzdłuż linii #oderwijwzdluzlinii #strapparelungoibordi

  Jakie to jest zajebiste ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nareszcie porządny serial na #netflix

  #seriale #serialeanimowane

  źródło: fwcdn.pl

 •  

  Mirasy jest jakaś możliwość pobrania filmu z netflixa w rozszerzeniu najlepiej .avi albo .mvk?

  #netflix

 •  

  Kończy się drugi miesiąc studiów, ktoś już rzucił studia będąc na pierwszym roku?
  Poszedłem na studia informatyczne, bo bardzo dobrze napisałem maturę z informatyki i od zawsze mnie to ciekawiło. Tylko, że nie radzę sobie wcale z przedmiotów matematycznych. W weekend już miałem podjętą decyzję o rezygnacji i zmianie uczelni na łatwiejszą za rok, ale jeszcze zostałem na chociaż tydzień/dwa - zresztą do czego namawia mnie rodzina. Prawdopodobnie nie zostanę dopuszczony do sesji jeśli tak dalej pójdzie, a ja pierwszy raz w życiu miałem jakiś napad depresji(?). Jak sobie z tym radzić?
  #studia #studbaza #matura #depresja
  pokaż całość

 •  

  Kto jest takim debilem i też odwołał się do kamieni na szaniec w drugim temacie?
  #matura #licbaza #techbaza

 •  

  No nie mogę z tych kurwa dermatologów. Typiara wmawia mi że nie potrzebuję izoteku ani tetralysalu bo mój trądzik nie jest taki zły XD. Kurwa męczę się z tym od gimnazjum, cała morda i plecy w pryszczach (lvl 19) a to gówno po studiach wmawia mi że nie potrzebuje poważnego antybiotyku i kolejny raz przypisuje mi krem mimo tego że mówię że tego nie wykupię bo kremy mi nie pomagają, wysuszają mi ryj i jest po nich jeszcze gorzej (był już: epiduo, rozex, izotziaja, duac i jakiś jeszcze do smarowania pleców). Jeśli myślicie że to mój pierwszy kontakt z dermatologiem to nie, bo byłem już u trzech.
  #tradzik #lekarz #zdrowie #przegryw
  pokaż całość

 •  

  Mam swoje małe #przemyslenia po ostatnich 3 tygodniach w #informatyka #pracbaza z nowym narybkiem.

  Mieliśmy w zespole dużo roboty więc pogadaliśmy z managierem by ogarnął nam nową pozycję na juniorka i stażystę. Juniorka mieliśmy wyszkolić trochę bardziej w nasze tematy a stażysta by ogarniał field support typu wydaj myszkę, podłącz kabelek. po rekrutacji i podpisaniu dokumentów wpadają oba. stażysta, który skończył #techbaza elektroniczne i na juniorka #studbaza #polibuda z ostatniego roku przed inżynierką (inżynieria systemów informatycznych czy coś).

  Stażysta trochę przeszedł trening po macoszemu bo wiadomo, dużo tam tłumaczyć nie trzeba jak komuś podłączyć stację czy tam wydać z magazynu jakiś sprzęt i wrzucić to do asset management. Całe skupienie poszło na juniorka, który wrzucony został w każdy możliwy projekt by sobie popatrzył co robimy i każdy z nas opowiedział po co i dla czego to robimy + odpowiedzieć na jakieś pytania.

  Po tygodniu takiego chrztu juniorek zadowolony nie ma pytań no to mówimy, że w jego ręce wpadną 3 zadania, 3 z nich były moje więc biorę ziomeczka na ostre szkolenie-robotę, daję jemu zadania + dokumentację i proszę o jedną rzecz. Juniorek mówi, że "spoko luzik, easy więc za chwilę podeśle". Miałem całkowicie zapierdziel więc zapomniałem o nim do przerwy, spotykam go w kuchni i się pytam czy podesłał certa a on mi na to, że nie wie jak.
  Nosz kurw... pytam czemu a on, że w sumie to on nie wie. Dobra pokazuję co i jak krok po kroku przy jego monitorze, 5min roboty i elo, zrobione. Chłop nie miał pytań przez całą pokazówkę tylko kiwał głową więc pytam ostatni raz czy są jakieś pytania a on mi "bo w sumie to dużo nie robił w linuksie tylko na ubuntu steama stawiał więc nie rozumie co się działo na ekranie" Dobra, pomijam jak chłop przeszedł rekrutację, o tym pogadam na 121 z menagierem. Dzień leci dalej, nowe zadania ta sama historia...

  Na koniec dnia na pełnej bo swojego nic nie zrobiłem pakuję się w kurtkę i rozmawiam z kolegą z zespołu i mówię, że gówno zrobione, nawet jak się pokazuje coś juniorowi to nic nie umie i nie chce zrozumieć i najlepsze nigdy nie ma pytań.
  Tymczasem kumpel banan na ryjcu i mówi, że stażyście się nudziło i przyszedł do niego popatrzeć co tam robi, pogadać o korpo itd. Stażysta się wkręcił w temat, szybko zrozumiał i pomagał jemu stawiać serwer i jeszcze jakieś zadanka dostał młody, zrobił solo z uśmiechem bo uczy się czegoś nowego.

  Po tych 3 tygodniach stażysta napierdziela solo zadanka, które dostaje od całego zespołu bo się pyta czy jakieś proste coś do szybkiego pokazania jest i to robi. Tymczasem juniorek z polibudy kotwicą u mej nogi do teraz nie wie jak się przez SSH gdzieś logować, jego bilety leżą aż SLI strzeli 100% i nadal nie ma żadnych pytań.

  W Pn mamy spotkanie zespołu i stara gwardia już cała chce przekonać managiera by dać stażyście juniorka i robotę na stałe a polibudiarz niech wiruje dalej się uczyć i niech nie przedłużają jemu kontraktu po 3mc.
  pokaż całość

  źródło: indeks.jpg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika kristoff914

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (5)