•  

    Mirki szybkie pytanko, jaki internet mobilny polecacie do domu? Mieszkam w okolicach Wielunia, nie mam możliwości podłączenia się do żadnego światłowodu czy innych opcji kablowych, nie ma też Radiówek w okolicy. Myślałem o internecie z Orange albo Plusa ale opinie odstraszają.. dajcie znać co polecacie a czego raczej unikać.
    #kiciochpyta #internet #internetmobilny #pcmasterrace pokaż całość

    •  

      @krzaqx wszystko zależy od lokalizacji, najlepiej by było przetestować nawet na zwykłej karcie sim telefonem i zobaczyć jak chodzi szczególnie w godzinach wieczornych, ja mam internet mobilny i telefon od orange i tylko czekam aż skończy mi się umowa, mieszkam na obrzeżach Wrocławia, jestem w zasięgu sieci lte na routerze 4/5 kresek a internet w porywach do 2mb/s a wieczorem jeszcze gorzej bo przeciążone nadajniki i nie interesuje ich to czy masz 200mb czy 0.20 bo w umowie jest napisane do i nie ma minimalnej wartości żeby coś ugrać , ale u rodziców ten sam internet tylko że na wiosce śmiga od 200 do 250mb/s.
      Jeśli chcesz mobilny to na pewno nie sugeruj się tylko zasięgami mapek tylko samemu sprawdź jak dana sieć działa w twojej okolicy.
      pokaż całość

    •  

      @krzaqx: plush albo premium mobile najlepiej wyjdzie cenowo

    • więcej komentarzy (3)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika krzaqx

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.