•  

  - lakukaracza_ jedzie odwiedzić teściową z lewacką rodzinką
  - wpierdalam obiad
  - nad uchem lata mi wieka mucha
  - bzyyyyyy bzyyyyy bzyyyyy
  - bzyyy bzyyy ..... bzyyyyyyy
  - nie wytrzymuje i ją zabijam z plaskacza
  - teściowa w płacz
  - dzień wcześniej teściowa miała zły sen i ta mucha ją obudziła
  - no więc wmówiła sobie, że to martwy mąż wrócił w postaci muchy by ją pocieszyć
  - teściowa poszła do kościoła pomodlić się za muchę... sorry teścia
  - ja już w domu próbuje ogarnąć co się kurwa odjebało

  #bekazkatoli
  pokaż całość

 •  

  Jak ktoś szuka #ksiazki nt. obozów koncentracyjnych, ale bez martyrologii, tylko sucha relacja "było tak, esesmani robili to, więźniowie robili tamto" to polecam w opór "Pięć lat kacetu". Opowiada o jego pobycie w Dachau, Mauthausen i Gusen. Ten ostatni, pod niektórymi względami (zajechanie człowieka przymusową pracą) był gorszy nawet od Oświęcimia - i jest to przytoczone przez autora stwierdzenie więźniów przywiezionych właśnie z Oświęcimia.

  #ksiazka #historia
  pokaż całość

  źródło: granice.pl

 •  

  Byłem wczoraj na #krzysztofkrawczyk na #wroclaw #juwenalia i jak poleciał Marynarz to wszyscy wyciągają telefony i kręcą, a ja wyciągam zapalniczkę. I przede mną też jeden gość wyciąga zapalniczkę. Jeśli to zobaczysz gościu, to pozdrawiam Cię serdecznie

 •  

  Dwóch amerykańskich spadochroniarzy 101.Dywizja Powietrznodesantowa, 506.Pułk Piechoty Spadochronowej 2.Batalionu, Easy Company, używają wyrzutni M1A1 przeciwko niemieckiemu czołgowi Panther podczas bitwy o Ardeny, na północny zachód od Bastogne.

  Styczeń 1945r.

  #iiwojnaswiatowa #2wojnaswiatowa #drugawojnaswiatowa #wojna #fotografia #fotohistoria #kompaniabraci pokaż całość

  źródło: embed.jpg

 •  

  Drogie jełopy z wykopów,

  Są tu normalni, ale też cała masa skończonych krótkowzrocznych kretynów.
  1. Powiedz mi jeden z drugim za co ja straciłem 3 kanały i za co rafonix 2 kanały? Podpowiem: FAŁSZYWE ZGŁOSZENIA. Rozumiem, że jesteście za tym, żeby karać złodzieja batonika "Mars" zamiast za kradzież, to za potrójne morderstwo, którego nie popełnił? Bo taka wasza logika.
  2. Wyjmijcie głowy z odbytnicy. Widzę szerszy obraz jak i korzyści (o co chodzi to nie interesujcie się, bo morda spuchnie jak u kota) i KAŻDY zasługuje na "odkupienie" (haha taki żarcik z nieistniejącym bóstwem w chmurach). WSZYSTKIE nowsze shoty, które widziałem z rafonixem z ostatnich 8~miesięcy nie miały nic wspólnego z "patologią". Wulgaryzmy to nie "patologia. Jeśli słowa naruszają waszą bezpieczną przestrzeń, to to wy macie z nimi problem, a nie ja czy ktokolwiek inny.
  3. Jeśli widzę jak się napinacie i namawiacie do POPEŁNIENIA PRZESTĘPSTWA (art. 234 k.k) i żeby mówić, że ktoś jest "pedofilem", to stanę w obronie oskarżonego. To po twojej - jeden z drugim - leży ciężar udowodnienia stawianej tezy. To co ty stwierdzasz bez dowodów, ja bez dowodów to odrzucam.
  4. na wasze nieszczęście jestem polskim "ambasadorem" na steemit i DLive. Proszono mnie nawet o tłumaczenie polskich treści i decyzję związaną z wycenieniem danej polskiej twórczości.
  5. Nie spamujcie na czacie u KOGOKOLWIEK na DLive i nie rzucajcie fałszywych oskarżeń zarówno w blockchainie jak i na off chain chat jeśli już macie konto, bo może dla anonima bez konta nic nie zrobię, ale z zarejestrowanym użytkownikiem, który rzuca fałszywe oskarżenia na KOGOKOLWIEK w tym @rafonixofficial (tak ja mu od ręki załatwiłem kanał :*), bo traficie na czarną listę i posypią się flagi. Czy mam tłumaczyć czym się to kończy? Czy może mam wam dać link to filmu, w którym mówię wszystko co powinniście wiedzieć o steemit... A nie czekaj.... Dzięki zapewne WASZYM fałszywym zgłoszeniom jak na film gdzie zapraszam na stream i wyrażam opinię, że nie ma czegoś takiego jak różnica w wynagrodzeniu z powodu płci (osoba która się na co dzień zajmuję ściąganiem filmów na YouTu... Na SafeSpaceTube mi to powiedziała jak jej pokazałem ten film), unboxing, dzie wyjaśniam Znaczenie pojęcia, czy też inne jak dane statystycznie FBI, mówienie o biologii i że są 2 płcie, informowanie ludzi o REALNYM zagrożeniu ze strony Islamu.
  6. Nie wszystko w internecie jest prawdziwe. Mógłbym przedstawiać moje filmy w łagodniej i nudnej do wyrzygania formie bez krzyków, przekleństw, obrażania, bycia chujem i insult comedy, ale NIE CHCĘ. Nie czuję potrzeby gromadzenia u siebie bandy jełopów, którzy widzą tylko formę, a nie treść. Wole rozbawić i zainteresować niż przynudzać kosztem mniejszej widowni czy "zasięgów". Czy ty myślisz, że dla przykładu jak mówię, że Nanami Chan ma ryj jak piżmak, rzep na głowie, ryj jak szympans, koła w mordzie żeby na pole wyprowadzić jak krowę, to powiedziałbym to samo w twarz? Ty naprawdę nie rozumiesz, że tak na prawdę mam gdzieś jak wygląda, co robi, jak i z kim?
  7. Doedukuj się leserze, bo nie wiesz co to "patostream". Nie jest to na pewno siedzenie przed kamerką ciśnięcie po kimś i ruganie się. Nie jest to też wyzywanie kogoś, kto ciebie też wyzywa.
  YouTube: na chwile obecną wszystkie kanały, które miały być usunięte, są usunięte - po zobaczeniu shotów, gdzie koleś bije matkę i prawie dom puszcza z dymem. A tymczasem bystry jak woda w klozecie podpala człowieka na streamie.

  TAK. Będę bronić osób, które straciły coś za nic. Dlaczego? Bo nie jestem jak część z was. Nie jestem cebulą, która mówi, że woli Magikarpia niż Rakonika, bo on nie pokazuje swojego bogactwa, a Rakonik tak. To są JEGO pieniądze! Będzie chciał, to się nimi podetrze i spali i nic ci do tego cebulaku zawistny.
  Czy chciałbym dodać coś jeszcze? Hmm... Może sobie przypomnę, może nie najwyżej w filmie to powiem.

  A tymczasem pozdrawiam tych myślących użytkowników serwisu wykop i serdecznie zapraszam ich na steemit. W razie potrzeby służę tam pomocą nowym użytkownikom, którzy coś wniosą w ten ekosystem, a nie zawistne małe mentalne dzieciaczki z dwucyfrowym IQ, co namawiają do popełnienia przestępstwa, bo nie lubią kogoś w internecie.
  Na steemit nie opłaca sie być hejterem. Im szybciej część z was to zrozumie, tym lepiej.

  - Carrioner, wspaniały inteligentny niedoceniany twórca, filantrop.

  #carrioner #boxdel #rafonix #youtube #patostreamy
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika krzychkrzych

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)