Srutututu, strzelam z drutu :P ciemny blondyn o nieprzecietnej stylistyce twarzy.

 •  

  Dzisiejsza sytuacja z sauny zwanej tramwaj we #wroclaw

  Madka Polka ze swoim 7letnim gowniakiem Brajanem siedzą sobie na czwóreczce, ona na snapie młody wpatrzony w bezkresny ocean spierdolenia. Przystanek wchodzi Grażyna level 60 widać ze się powodzi w kuchni, staje nad Brajanem i zaczyna się:

  Jeb torebka w głowę młodego, chwila odpoczynku jeb drugi raz. Gowniak grzeczny cicho nic nie mówi...zakręt o trzecie najmocniejsze jebniecie, w tym momencie matka jak sie nie wydrze na stara, ze kurwa jak można dziecko, kim ona jest itp. Grazka w bojowym nastroju wyciągnęła pęk śląskiej i zagryzając "co taki młody siedzi, ja powinnam siedzieć bo jestem wiekowa zasłużona"

  Matka :" !Pani to powinna leżeć! ...

  pokaż spoiler najlepiej w trumnie "


  Na tym festiwal spierdololo się zakończył ( ͡° ͜ʖ ͡°) polecam

  #czarnyhumor #heheszki #oswiadczeniezdupy #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

 •  

  Ten moment kiedy wychodzisz z klimatyzowanego biura i masz wrażenie że jesteś w takiej miłej ciepłej saunie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  pokaż spoiler A po 5 min usilujesz nie zemdlec a pot po skroniach płynie ciurkiem

 •  

  Cześć miraski z tagu #rower. Jest coś pomiędzy MTB a szosą? Jeżdżę głównie po ulicach, betonie, ale zdarza mi się pojechać na jakąś trasę można powiedzieć off-roadową. Jeżdżąc po mieście też zdarza mi się skracać drogę chodnikami, skacząc z krawężników. Jaki typ roweru byłby dla mnie najlepszy?

 •  

  Fota z mojej pierwszej jazdy w peletonie z ustawki (12 osób w tym jedna z rowerem MTB na jednoblacie - pełen szacun). Dystans 110km z czego 65km pokonałem jak równy z równym, czasem jadąc na czele grupy. Niestety sił zabrakło na takie tempo w drodze powrotnej ale i tak jest dobrze jak na pierwszy tydzień szosy. Konie z ustawki dały mi popalić nie powiem
  ( ͡º ͜ʖ͡º)

  #szosa #rower

  źródło: szosa.jpg

 •  

  821 616 - 113 = 821 503

  Le wpierdol, choć głównie z upału

  Czyli dzień pierwszy we francuskich Alpach z jeżdżeniem już na poważnie.

  Z #rowerowykrakow @44zw @regyam @banan77 @cree @38kemor @louise_attack @bynon wyjechaliśmy najpierw na Col du Sarenne (1 999 m), zjechaliśmy na dół, żeby zrobić cały podjazd pod Alpe d'Huez (1 980 m). Widoki mega, choć jak się okazuje w sumie pikuś w porównaniu z kolejnymi dniami. Na koniec droga balkonowa skąd pierwsze zdjęcie. Standard czyli 500m podjazd do domu, coby noga się nie schłodziła i nie była zimniejsza od piwka na hostelu.

  Temperatury zapowiadane, a te które potem pokaże termometr na podjeździe to zupełnie dwie inne bajki. 24-25 zapowiadane, to około 40 stopni na podjazdach. Ubranie ciepłej potówki, bo "przecież na górze będzie zimno" było jednym z największych błędów, które mało się nie skończyło udarem cieplnym pod Alpe d'Huez - źródełko po drodze i Cola na szczycie uratowały mi dupę. W kolejnych dniach już tego błędu nie popełniłem i forma była dużo lepsza. Dodatkowym "urokiem" takiej temperatury jest topiący się asfalt, który na zjazdach powodował, że koła się ślizgały.

  Gratisem jest mistrzostwo świata gości ze sklepu, który sprzedał mi rower. Zmieniali mi od razy opony na GP4000, więc koła mieli rozebrane. I nie sprawdzili taśm, które były wąskie, miękkie i chujowo założone. Co skończyło się dwoma kapciami typu ekspres (1-2s), na szczęście jeden na postoju, a drugi zaraz na podjeździe. Jakby to było na zjeździe, gdzie maks dochodził do 90km/h, a średnia 50km/h to nic tylko się pozabijać. Za co oberwie im się po uszach jak wrócę we wtorek do domu.

  Strava

  #rowerowyrownik #100km (nr 42)
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: 2017.06.11-full.JPG

 •  

  Mirko, odebrałem wczoraj rower z deca, Tribana 520 i mam hamulce btwin zamiast shimano, robić inbe?
  #wykoptribanclub #szosa

 •  

  832 065 - 101 - 20 = 831 944

  Kupić rower, a potem trochę się nim pobujać próbując do niego się dopasować z @Cymerek. Brzydkie foto, bo z tel.
  20km po odbiór aparatu z serwisu... Oczywiście nie naprawiono, bo by było zbyt pięknie i ma wrócić do serwisu w najbliższy wtorek.

  Strava

  #rowerowyrownik #100km (nr 41) #rowerowykrakow
  pokaż całość

  źródło: 2017.06.08.JPG

 •  

  Zakupiłem kasetę 10rz CS-HG62-10 (w katalogu Shimano jako grupa deore). Sklep wysłał CS-HG500-10 (w katalogu Shimano jako grupa tiagra). Sklep twierdzi że to bez różnicy. Również kilka sklepów nazywa tę kastetę jako deore/tiagra. Nie za bardzo chce mi się bawić w zwroty. Czy nie będzie problemów w działaniu w rowerze mtb? #rower

 •  

  838646 - 320 - 5 = 838321

  Pierwsze w życiu 300 km, rekord życiowy z kwietnia poprawiony o całe 105 km – czyli wycieczka z @krzysiekdw i @Dewastators do Krakowa.

  W piątek patrzyłem na prognozy pogody. Niedziela zapowiadała się bardzo pogodnie, a co najważniejsze miało wiać z zachodu – cóż więc lepszego niż wyjazd w jedną stronę na wschód, np. na Górny Śląsk? Śmieszkując napisałem więc do kolegów, że jedziemy do Krakowa. Niemniej towarzysze podróży podchwycili temat, więc rano koło 5:00 wyjechaliśmy z Wrocławia.

  Pierwsze kilka godzin to spokojna jazda DK94, z regularnymi zmianami tak, by oszczędzać siły. Następnie trochę podjazdów w okolicy Góry św. Anny, potem na granicy województwa opolskiego i śląskiego i przerwa w Knurowie. Szkoda, że te gminy pozaliczał dopiero teraz przy trasie aż z Wrocławia, mimo że z 25 lat mieszkałem ok. 40 km stamtąd. Dalsze przejazdy bez większych emocji – jakieś popierdółki zjazdy i podjazdy, wiatr sprzyjał, żyć nie umierać, piękne widoki na Beskidy, kolejna granica województw zaliczona.

  http://i.imgur.com/U4Mrwpp.jpg

  Przez Małopolskę znowu całkiem spokojnie, aż dojechaliśmy do Alwerni. Jako że most był zamknięty, pojechaliśmy objazdem, ale jak zobaczyłem tamtejszy serpentynowy podjazd (zamiast dzidy prost pod górkę) po 260 km zastosowałem #filozofiaxd – śmiechłem, że to 12% i ledwo co, z jedną pauzą wdrapałem się na szczyt.

  W okolicach Czernichowa złapali nas @Cymerek i @kiwacz, a następnie poprowadzili do Krakowa, włączając w to takie atrakcje jak przeprawa promem.

  http://i.imgur.com/z6KLmNo.jpg
  http://i.imgur.com/vrCgHKX.jpg

  wkrótce dołączyła do nas jeszcze @wspodnicynamtb i wspólnie dojechaliśmy do Krakowa, dokonaliśmy konsumpcji burgerów i innych rzeczy na Kazimierzu i przez rynek wróciliśmy na dworzec.

  Serdecznie dziękuję wspomnianym – @wspodnicynamtb, @cymerek, @kiwacz za bezpieczne przeprowadzenie przez Kraków oraz pilnowanie rowerów oraz, oczywiście, towarzyszom podróży @Dewastators i @krzysiekdw!

  Poza tym przekonałem się do jedzenia bananów w czasie jazdy, poletzam i pozdrawiam, 10/10. ELO

  5 km to powrót z dworca do domu. Wróciłem gdzieś przed pierwszą, a rano do pracy, więc ciężko było. Wrzucam wpis i idę spać :)

  Statystyki:

  Dystans: 320 km
  Czas: ◷11:54:15
  Średnie tempo: 2:14 min/km
  Średnia prędkość: 26,84 km/h
  Kalorie: 11 547 kcal

  W tym tygodniu to już 325km!
  #rowerowyrownik #ruszwroclaw #100km #200km #300km

  Wpis dodany za pomocą tego skryptu

  pokaż spoiler Najlepszy, bo darmowy
  Jest do wszystkiego więc... Jest dobry!
  Samo liczy, to chyba magia
  Skrypt się nie myli, to inni się mylą
  Będą z tego ładne wykresiki
  Powiedzcie mamie, powiedzcie babci, niech odejmują!
  pokaż całość

  źródło: i.imgur.com

 •  

  Mam pytanie do #rower a w zasadzie głównie do #szosa . Jak sobie radzicie ze smrodem za samochodami? Jazda na rowerze to przede wszystkim relaks, odpoczynek ale też ruch i zdrowie. Jak to się ma do jazdy asfaltem między śmierdzącymi samochodami? Poza samochodami 100% elektrycznymi każdy zostawia za sobą większy lub mniejszy zapach (mnie spaliny po prostu śmierdzą co akurat nie jest najgorsza ich cechą bo smród ten połączony jest też szeroka gamą z tablicy Mendelejewa). Przecież nie wszyscy jesteście z rejonów Polski gdzie można przejechać 60km po drodze krajowej widząc 2x tira i 10x samochód osobowy (pozdrowienia dla #lezajsk i trasy w stronę Ukraińskiej granicy - pięknie tam macie :-D). Skłonny jestem nawet postawić dolary przeciwko orzechom, że większość raczej widuje sporo pojazdów mechanicznych z napędem spalinowym. Dla mnie przyjemność z "pedałowania" kończy się w momencie wyjazdu na taki asfalt - abstrahuję tu od względów bezpieczeństwa na razie - bo to temat na dużą książkę - skupiam tu się jedynie na walorach zapachowych. A pedałuję już trzecią dekadę - mimo to asfalt z samochodami traktuje jak zło i staram się to omijać jak najszerszym łukiem głównie lasami, łąkami, polami, ścieżkami i różnymi wykrotami często prowadzących na manowce - ale zawsze w myśl zasady - nigdy w tył (:-P) i bocznymi drogami (ale tymi drugimi ciężko jest "natłuc" kilometrów - bo za częsta zmieniają się w główne - trzeba na bieżąco kontrolować trasę, bo jakoś słaba przyjemność jazdy zawsze tą samą trasą). I z jednej strony podziwiam ludzi zdobywających np. poważne przełęcze (nie piszę tu o jakiś Krowiarkach czy innych Kocierzach) ale o > 12km podjazdach ze sporym nachyleniem. Ale nigdy bym się nie wybrał na taką wycieczkę po asfalcie gdzie samochód jedzie praktycznie jeden za drugim. I bynajmniej nie pytam bo "offens" raczej z ciekawości poznania odpowiedzi na pytanie (taka zapominana cecha ostatnio). pokaż całość

  •  

   @LukiX_2: jedyny raz jak mi to przeszkadzalo to byla jakas droga wojewodzka w okolicach poznania, widac uzytkowana jak autostrada, bo samochody jechaly co 5 sekund, na zmiane z tirami. Poza tym epizodem nigdy poza miastem spaliny mi nie przeszkadzaly. Moze tez dlatego ze dolnoslaskie okolice wroclawia, plasko wchuj i wieje, albo wzgorza, gdzie tez wieje xd

  • więcej komentarzy (4)

 •  

  Hello, #rowerowywroclaw . Jako, że słońce świeci dość solidnie i dość długo, warto byłoby z tego skorzystać i wybrać się na całodzienną wyprawę rowerową. Patrząc na zapowiadany wiatr w ten weekend, cel może być tylko jeden: Kraków ( ͡° ͜ʖ ͡°) Toteż zapraszam wszystkich na wspólną jazdę do Krakowa. Oczywiście, nie wszyscy zapewne kiedykolwiek zrobili tak długi dystans w ciągu dnia, mimo to zachęcam, by przejechać się z nami choćby i granicy województwa, albo jednego z miast po drodze (Brzeg, Opole).

  Szczegóły bardziej techniczne:
  Trasa: https://www.strava.com/routes/9087895 (wszystkie uwagi i propozycje mile widziane)
  Start: 5:59 z krzyżówki Bardzka / Świeradowska
  Średnia: przez pierwsze 4h chcemy trzymać 27-28km/h, potem "jak wyjdzie".
  Chwilę po 9 powinniśmy się zameldować w Opolu.
  Do Krakowa doturlamy się (mam nadzieję) koło 19.
  Sensowny pociąg powrotny jest o 20:21 (we Wro o północy), mniej sensowny o 22 (we Wro o czwartej rano :<)

  Szanowne #roweroweopole - zapraszamy do dołączenia do nas na trasie i wspólne przejechanie kilku kilometrów - w kupie raźniej :D

  Szanowny #rowerowykrakow - zapraszamy do łapania nas na rogatkach Krakowa, a nawet wcześniej - bylibyśmy wdzięczni za bezpieczny przejazd przez miasto do stacji :)

  Wiem, że w sumie późno o tym piszę, jednak liczę, że nie wszyscy jeszcze zaplanowali sobie weekend ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Wiem też, że części #rk, która w zeszłym sezonie przyjechała do Wrocławia nie będzie na miejscu - przykro mi z tego powodu, obiecuję przyjechać raz jeszcze jak będziecie w komplecie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  pokaż całość

 •  

  Lemondka na rowerze szosowym #rower #szosa

  Czy lemondka według Ciebie jest spoko

  • 24 głosy (50.00%)
   Marihuanina a po co to komu?
  • 24 głosy (50.00%)
   Jeszcze jak
 •  

  #szosa #rower
  Od dwóch czy trzech lat mam spd w szosie i się pierwszy raz wyjebalem xD zapomniałem, że mam spd. Ostatnio dużo jeździłem moim mtb, w którym mam zwykle pedały i się dziś zapomniałem. Pierwszy kilometr podróży. Dojechałem za samochodem do krzyżówki, nie chciałem stawać noga na ziemi tylko w miejscu stanąć, niestety jak miałem ruszać to okazało się, że za ciężka przerzutka, chciałem się podeprzec noga i WTF xD lecę w bok, odpialem nogę, ale nie ta co trzeba... Mimo to zrobiłem potem jeszcze 53km xd

  Da się to naprostowac? Lewa manetka jest przekrzywiona do środka ;/ nigdy przy klamkomanetkach nie grzebałem. Nie chciałem na sile prostowac przed zapytaniem się was o poradę
  pokaż całość

  źródło: fromapp.jpg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika krzysiekdw

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.