Podążaj ścieżkami niebezpieczeństwa, niezależny myślicielu. Wystawiaj swoje pomysły na niebezpieczeństwo kontrowersji. Mów, co myślisz i mniej obawiaj się etykiety wariata niż stygmatu konformisty. A w sprawach, które wydają ci się ważne, za wszelką cenę zabieraj głos i daj się usłyszeć.

 •  

  Kiurwa, muszę się pożalić bo nie wytrzymie, slucham sobie muzyki no youtubie, no i jak to youtube, co prawie kazdy film reklama i o to reklama spowodowala ze tu pisze.

  Chodzi o reklamę serialu Salvatore dziedzictwo czy inny badziew.

  Główna bohaterka to uwaga - córka wampirzycy i wilkołaka oraz wnuczka potężnej złej wiedzmy a sama dziewczynka chodzi do prywatnej szkoly, gdzie jest więcej takich dziwwctw, sama szkola jest uwazana za uczelnie dla bogatych gówniaków z problemami .... No kurwa, chuj ja pierdole ....

  Czy kurwa scenarzysci do końca ochujali ?
  Tworza wysokobudzetowy serial z tak tępą fabula.
  Swego czasu 10 lat temu czytalem lepsze fanficki o Harrym Potterze gdzie byl sens i lepsza fabula a co najciekawsze pisali to najczęsciej 15 latkowie/15 latki.
  I wiecie co mnie wkurza jeszcze bardziej ? Że ten badziew się sprzeda i mnóstwo nastolatków będzie się tym jaralo.

  Nic tylko zamknąć się w piwnicy, odpalić stare seriale i filmy i ubolewać nad debilizmem i uwstecznieniem w przemyśle telewizyjno-filmowym.

  Od razu mówie że pewnie będa w mojej wypowiedzi błędy gramatyczne, ortograficzne itd, wiec na dzien dobry wszystkim gramar nazi chuj w dupę i niech idą wkurwiać i udawać madrych gdzie indziej .

  Nie staralem sie by to bylo gramatycznie poprawnie tylko by mozna było zrozumieć ogólny sens wypowiedzi i rozpoczac moze dyskusje.

  #gorzkiezale, #film, #seriale, #bekazpodludzi, #niewiemjaktootagowac

  Pozdro
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika krzysztof-marcin-rybacki

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)