•  

  Czy mając mieszkanie zakupione w programie #mdm można wynająć w nim jeden pokój? #pytanie #pytaniedoeksperta #mieszkanie #wynajem #prawo

 •  

  #wordpress #webdev co można zoptymalizować, aby wordpress nie chodził mułowato? Serwer hostingowy wirtualny i mimo, że tutaj upatruje winny to IT się zarzeka, że spoko jest...Obrazki optymalizowane, kod i baza też. Coś jeszcze?

  Zmienić wordpress na coś innego? :D

  BTW Serwer miał być fizyczny, ale ostatecznie jest jak się okazuje MV...

 •  

  Dam pracę (praca stacjonarna w Warszawie)

  W związku z dynamicznym rozwojem firmy oferuję pracę w młodym i dynamicznym zespole oraz gwarantuję niezbędne narzędzia do wykonywania pracy ;)

  Dobra, bez żartów. :) Absolutnie poważnie zatrudnię osobę i to nawet bez doświadczenia, ale mającą ponadprzeciętne zdolności obsługi komputera. Jeżeli więc:

  - Piszesz szybko na klawiaturze.
  - Sprawnie poruszasz się w systemie Windows i starasz się unikać myszki gdzie się da, a zamiast tego używasz kursorów, alt-tab i innych skrótów klawiaturowych bo wiesz, że przenoszenie ręki na myszkę jest niewygodne i zabiera czas. :)
  - Znasz Worda i umiesz stworzyć automatyczny spis treści, listę wielopoziomową, nagłówki i stopki oraz skomplikowane tabele, wiesz jak użyć symboli wieloznacznych oraz z ciekawości nagrałeś kiedyś proste makro...
  - Piszesz bez rażących błędów w j. polskim

  to czuję, że chciałbym z Tobą się spotkać. :) Szukam kogoś kto będzie:

  - Formatował dokumenty według podanych wskazówek.
  - Tworzył dokumenty w Wordzie na podstawie skanów lub zdjęć.
  - Pomagał przy bieżących zleceniach (np. zmień format wszystkich liczb w dokumencie z "xx.xx PLN" na "PLN xx,xx" lub popraw obrazki, aby nie nachodziły na tekst)

  A jeżeli wiesz co to oznacza zrobienie OCR i tworzyłeś takie dokumenty dla biur tłumaczeń to tym bardziej chciałbym z Tobą porozmawiać.

  Wstępnie potrzebuję kogoś do pracy na 4 godziny dziennie. Godziny pracy do ustalenia. Wynagrodzenie co najmniej 1200 zł "na rękę", a zależy ono głównie od tego, jak sprawnie będziesz pracował. Nie wykluczam wynagrodzenia prowizyjnego czyli podstawa + jasne warunki wzrostu wynagrodzenia. Żadnych "premii uznaniowych".

  Zainteresowane osoby proszę o emaila (sz@atet.pl) lub PW. Napisz w wiadomości 3-4 zdania na temat tego co umiesz i czy spełniasz moje wymagania.

  Miejsce pracy: ul. Świętokrzyska.

  A jeżeli ogłoszenie cię nie interesuje to i tak daj plusa - niech trafi do największej liczby osób.

  #praca #damprace #warszawa #ocr
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika krzysztof114

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.