•  

  Czasem widzę tutaj komentarze, że komuś się przetłuszczały włosy i miał łupież i przestał używać szamponu, albo po prostu przestał myć włosy codziennie i jak ręką odjął. W związku z tym mam pytanie do takich osób: po jakim czasie zaczęliście zauważać efekty?
  Bo ja już któryś raz próbuje i nic. Teraz 3 dzień próbuje myć głowę samą wodą i na głowie mam taki gnój, że marzę o tym, żeby umyć porządnie łeb szamponem. Cały łeb mi się lepi i swędzi, ale nawet nie mogę się podrapać, bo ręką od razu jakbym wsadził do frytkownicy. Odechciewa mi się z takim łbem do pracy wychodzić, bo nie mogę się na niczym skupić przez to...
  Kiedyś też próbowałem myć głowę zamiast codziennie to co 3-4 dni. Wytrzymałem dwa tygodnie, efektów nie zauważyłem żadnych, za każdym razem dzień po umyciu miałem gnój na głowie, ratowałem się trochę suchym szamponem, ale czekanie do następnego umycia za każdym razem było udręka i nie mogłem się doczekać, żeby sobie ulżyć i umyć łeb.

  Nie wiem czy jest sens to kontynuować i ze sobą walczyć, jakoś nie czuje tego, że bo którymś tygodniu nagle wstanę i po prostu magiczne włosy przestaną mi się przetłuszczać...

  #kosmetyki #higiena #dermatologia #wlosy #pytanie
  pokaż całość

  •  

   @Reaamu:

   @krucjan: Jak nie umylam włosów codziennie, to następnego dnia miałam wysyp łupieżu i włosy jak smalec. W ciąży jie miałam siły na codzienne mycie, wiec myłam co 2/3 dzien ( zawsze myje włosy głowa w dół, wiec brzuch przeszkadzał). Nie wiem czy to kwestia hormonów, ale po takim 4 msc myciu i przemęczeniu się, mogę myć teraz wlosy spokojnie co 3 dzień nawet. No i tutaj przetłuszcza się głowa, a nie same wlosy. Polecam robić peeling raz w tygodniu i kupić szampon bez mocnych detergentow.

   @krucjan: potwierdzam. Ja też ciągle musiałam myć włosy, bo na drugi dzień już były tłuste. Jak przyszedł lockdown, to przestałam je myć tak często i teraz 1-2 razy w tygodniu spokojnie wystarczą. Ale musi upłynąć trochę czasu zanim organizm to wyreguluje. Myślę, że przynajmniej 2-3 miesiące.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (26)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika ksiezniczka_prus_zachodnich

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Popularne tagi ksiezniczka_prus_zachodnich

Osiągnięcia (2)