•  

  Mirki, jak segregujecie śmieci u siebie w domu? Chodzi mi o to jakie kosze i gdzie są umiejscowione? Może jakichś rozwiązań nie polecacie albo coś polecacie? Zakupiłem kosz 240l, który będzie stał przed domem i tam będę znosił wszystko w workach posegregowane, bo na pewno nie kupię 4 osobnych wielkich koszy. Nie wiem jak to rozegrać w domu (zmieszane, szkło, plastik/metal i jeszcze BIO) (szafka 60 pod zlewem). Na ten moment nie widzę w ogóle segregacji BIO, bo jestem tylko ja i żona - obierek mamy tyle, że na tydzień może wychodzi woreczek śniadaniowy. Jakie kosze/rozwiązania się Wam sprawdzają? Miasto daje worki, ale wszystkie 120l.

  #dom #kiciochpyta #smieci
  pokaż całość

 •  

  Siema Mireczki,

  Udało się załatwić dla was nowy model słuchawek bezprzewodowych QCY HT03 z ANC. Osoba, która wygra dostanie kod rabatowy, który obniży cenę do $1-$2 (nie wiem dokładnie ile VATu naliczy).

  QCY HT03 w kwocie $35-$40 to jedna z lepszych propozycji słuchawek bezprzewodowych z ANC. Z wyglądu bardzo przypominają Huawei FreeBuds 4i. Moim zdaniem są lepsze od Redmi Buds 3 Pro, które kosztują jakieś 100zł więcej.

  Recenzję QCY HT03 znajdziecie wiadomo gdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Co trzeba zrobić?
  1. Zostawić plusa
  2. Napisać o której godzinie widzicie ten wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°) - 21:37 nie daje większych szans na wygranie :D

  W przyszłym tygodniu postaram załatwić się kolejną sztukę (może wolicie inny model ze sklepu QCY Official Store na Aliexpress?)

  #qcy #rozdajo #sluchawki #czajna #aliexpress
  pokaż całość

  źródło: ROZDAJO.png

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika kthxb

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.