•  

  Masz 27 lat. Dostajesz dzisiaj wezwanie do stawienia się od 2 stycznia w wytypowanej jednostce wojskowej. Na 9 miesięcy musisz przenieść się ze swojego jednoosobowego pokoju do koszar gdzie będziesz spał na piętrowych łóżkach z dziewięcioma innymi obcymi chłopakami. Będziecie myć się raz w tygodniu. Będziecie załatwiać się obok siebie w publicznych toaletach. Rano będzie budził was krzyk wyższego stopniem. Będziecie dostawać opierdol za krzywo zaścielone łóżko. Będziecie gnębieni i poddawani rytuałowi "fali": będziecie szorować szczoteczką do zębów kible, w którym potem ktoś wam spuści głowę. Dzień będziecie spędzać na poligonie, biegając, ucząc się musztry, a po zajęciach wrócicie do pokojów, gdzie będzie czekać na was kolejna porcja "fali". I tak do wieczora, a rano od nowa. O ile zaśniecie w grupowych barakach, wśród zapachu stresu, potu i pierdów kolegów.

  Tak może wyglądać Twoja i moja rzeczywistość po najbliższych wyborach. Wiesz już na kogo głosować, aby spróbować temu zapobiec?

  #pytanie #wojsko #wojna #dyskryminacjamezczyzn #depresja #pieklomezczyzn #prawo #bekazpisu
  pokaż całość

  źródło: mon1.png

  •  

   @sildenafil: W wojsku można się myć codziennie, w jednostkach w których byłem nie było koedukacyjnych toalet i pryszniców, a ich czystość zależy od żołnierzy, którzy codziennie wieczorem sprzątają, u mnie było czysto. Z tego co wiem to po 2000 roku nie było fali. Osobiście nie popieram obowiązkowej służby wojskowej. Atmosfera zależy od tego jakich masz przełożonych, zawsze się trafi debil, ale z większością można się dogadać. W salach rzeczywiście często są stare piętrowe łóżka, ale to raczej nie powinno być żadnym problem. Zawsze masz zapewnione 8 godzin snu i 3 posiłki dziennie. Jak masz spoko kadrę to czasem można zamówić jedzenie na jednostkę. pokaż całość

  • więcej komentarzy (578)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika kuba2218

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)