•  

  Z racji, że abonament EA Play jest dostępny do 9 marca za 3 złote (jeśli ktoś nie korzystał wcześniej) to postanowiłem zakończyć trylogię Mass Effecta ogrywając część trzecią (bez DLC)

  Jakie było moje zdziwienie, jak okazało się, iż bez grania w multi będę dysponował tylko połową zdobytych zasobów, co - zakładam - w efekcie może przełożyć się na dostępne zakończenia.

  Zagrałem jeden meczyk w multi i gotowość wzrosła wszędzie o 5%. Moje pytanie - ile % gotowości należy wbić żeby na spokojnie nabić jak najwięcej zasobów na koniec i jak szybko (jeśli w ogóle) ten % spada jeśli w multi się nie gra? Zakładam robić zdecydowaną większość misji pobocznych. Jeśli ktoś pamięta lub jest na bieżąco i jest w stanie mnie wspomóc informacjami to byłbym wdzięczny :)

  #masseffect3 #masseffect #gry
  pokaż całość

 •  

  Mirki jak miał z was ktoś kiedyś nogę w gipsie, to jak u was wyglądało później chodzenie po ściągnięciu?
  Pierwszy raz mam gips i nie mam pojęcia co to będzie. Mam taki do połowy łydki.
  Ogólnie złamałem sobie V kość śródstopia i mam gips do 11.02, teraz przeczytałem na necie, że niektórzy mają problem z chodzeniem po noszeniu takiego gipsu i sam widzę po tej nodze, że trochę zmarniała względem tej zdrowej.

  Czy powinienem może zacząć robić teraz jakieś ćwiczenia, aby ta noga później była sprawna? Lekarz mówił mi aby nie obciążać tej nogi, ale może zamontować jakiś ciężarek i nią pomacham chociaż na leżąco?
  Czy od razu po ściągnięciu gipsu mogliście normalnie chodzić czy jeszcze jakiś czas śmigaliście o kulach?

  Ogólnie to muszę zacząć pracować i się zastanawiam czy od razu będzie to możliwe czy raczej mam się nastawiać na kolejny okres siedzenia na tyłku.

  #ortopedia #sport #medycyna
  pokaż całość

  +: R.._
  •  

   @wonsztibijski Nie mam wykształcenie medycznego, ale te zlecenie lekarza to jakieś z dupy skoro kość się zrosła, to powinno się zacząć pracować nad przywróceniem sprawności w nodze, a nie dalej ją osłabiać przez brak obciążeń.

   Co do tego co mówi fizjoterapeuta, to ja po rozpoczęciu rehabilitacji widziałem progres z dnia na dzień. Jazda autem, to raczej nie jest jakieś wielkie obciążenie dla nogi, więc spokojnie powinieneś 22, być w stanie wciskać pedały. Tylko, że od siebie mogę dodać, że przy dłużej trasie, to jednak to poczujesz w nodze. pokaż całość

  • więcej komentarzy (8)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika kuba776

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)