•  

  ktoś mi powie co to jest i jak to działa?

  #narkotykizawszespoko

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: 1568143728991.jpg

  •  

   @Sertralina: ale serio ma mi zależeć na bezpieczeństwie człowieka który planuje zażywać substancje nie mając żadnego pojęcia o tym? Nie jestem hipokrytą, dla mnie może się przekręcić, nie będę płakał po nim. Nie szanuję takich ludzi.

  •  

   @Sertralina: Pozwól, że odniosę się do Twoich słów. Wykop jako mikroblog. Żaden z użytkowników nie ma obowiązku przekazywać prawdziwych informacji. Każda osoba która się tu wypowiada czy czyta wpisy innych użytkowników powinna mieć na tyle zdrowego rozsądku aby:
   1. Przekazując swój wizerunek, dane osobowe czy jakiekolwiek informacje prywatne musi liczyć się z tym, że inni mają możliwość komentowania wpisów wyrażając prawdziwe czy wymyślone opinie. Nikt nie ma obowiązku prawdomówności.
   2. Czytając wypowiedzi innych użytkowników każdy minimalnie zdroworozsądkowy człowiek powinien mieć na tyle instynktu samozachowawczego, aby nie ufać obcym ludziom czy też ślepo nie wykonywać ich poleceń. Osoby rejestrujące się muszą mieć ukończona 13 lat. Użytkownicy tak młodzi mają obowiązek być kontrolowani przez swoich rodziców a nie użytkowników serwisu, bo to nie na nas spoczywa odpowiedzialność za niewiedzę, naiwność głupotę czy cokolwiek innego. Każdy mikrobloger który osiągnął wiek pełnoletności sam decyduje o sobie i wnioskuje.

   Innymi słowy twierdzę, że śmieszkowanie, trollowanie, kłamanie czy złośliwe opiniowanie to sprawa osoby piszącej komentarz pod wpisem innego użytkownika. Tak samo Ty miałaś prawo to oceny działań @Hissis i wypowiedzenia się w dowolny sposób na temat jego zachowania, poziomu poczucia humoru czy treści intelektualnej wypowiedzi. Za bezpieczeństwo własne odpowiadamy my sami lub opiekun prawny.
   pokaż całość

   +: Hissis
  • więcej komentarzy (6)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika kubinioo

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (4)