•  

  DRODZY NAUCZYCIELE!

  - Chcielibyśmy przypomnieć, że miejscem nauki jest szkoła, to nie rodzice zmęczeni po pracy powinni siedzieć ze swoimi pociechami, do cholera wie której godziny, żeby przerobić materiał, którego wam się nie chciało wytłumaczyć na lekcji.

  - Rozumiemy, że 18 godzin tygodniowo to ciężka harówa, że jesteście skonani po tak morderczym wysiłku, ale to wasza robota uczyć pierwiastków, potęg, wzorów na pole i obwód koła.

  - Szkoła jest miejscem nauki, nie dom!

  - Oddajcie nam czas, oddajcie nam te chwile, w których powinniśmy uczyć nasze dzieci jak być uczciwym, punktualnym, pomocnym, empatycznym oraz jak okazywać szacunek starszym i wszystkim, którzy na to zasługują...

  - Do roboty się w końcu weźcie, to może w końcu nauczymy nasze dzieci jak się zachowywać prawidłowo przy stole, bo z widelcem w jednym ręku a długopisem w drugim, kiedy trzeba symultanicznie jeść kolację i przerabiać materiał, którego wam się nie chciało przekazać w godzinach pracy, to cholernie trudne zadanie.

  - W domu uczymy się zasad funkcjonowania w społeczeństwie, próbujemy zaszczepiać pasje, które tak skutecznie zabijacie, pozbawiając nas czasu, który moglibyśmy poświęci na rozwój talentów, budowanie prawidłowych wzorców, dajcie nam szanse na wychowywanie ludzi ciekawych świat, siebie, pełnych zapału, pomysłowości, pozwólcie się naszym dzieciom rozwijać w dziedzinach, które kochają, w których czują się dobrze.

  - Zrozumcie wreszcie, że siedzenie po kilka godzin dziennie nad pracą, którą to WY, NAUCZYCIELE POWINNIŚCIE WYKONAĆ W SZKOLE!
  skutecznie nam uniemożliwia dbanie o prawidłowy rozwój naszych pociech.

  - Aha, i zacznijcie w końcu uczyć ciekawie, z zaangażowaniem, bo to co większość was robi, to odbębnienie suchej treści z książki, dowalenie pierdyliarda prac domowych i utyskiwanie na 18 godzinny, katorżniczy tydzień pracy.

  - Domaganie się w tej sytuacji podwyżki, za tak spapraną robotę, jest najzwyklej dowodem, że wasi rodzice nie nauczyli was niczego, a wasi nauczyciele byli dokładnie tacy sami jak wy dzisiaj...
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika lakfor

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)