•  

  Była miss, modelka i celebrytka jest świeżo po ślubie i narzeka na brak atencji.
  Tylko dla żartu, czy ... jednak nie?
  Czyżby już dawałą o sobie znać ewolucja i biologia?

  Ciekawe komentarze - raczej negatywne, oczywiście ze strony kobiet

  https://www.pudelek.pl/artykul/137839/krupinska_narzeka_w_fakcie_nikt_mnie_nie_podrywa/
  #redpill #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

 •  

  TL;DR Nigdy nie chciałem być w związku z kobietą 8+/10.

  Dlaczego? Kobiety które mają ocenę 8+/10 doskonale wiedzą, że są superdupeczkami. Oczywiście będą udawać skromne "ojojoj, jestem taka brzydka, ojojoj". To nic innego jak pozory. Nie chcą być uważane za zakochane w sobie ale każda kobieta 8+/10 wie, że jest piękna i potrafi to wykorzystać. Wie, że cipka, a w szczególności atrakcyjna cipka ma olbrzymią wartość w życiu. Za pomocą zgrabnej dupy są traktowane ulgowo w rodzinie. Rodzice już od najmłodszych lat często przychylają nieba swojej przepięknej córeczce. Śliczna dziewczynka już w przedszkolu ma stado adoratorów, a rodzice często ją wyręczają we wszystkim, psując jej charakter. Później za pomocą zgrabnej dupy przepiękna córka potrafi się ustawić w szkole i na studiach. Zawsze znajdzie się jakiś frajer, który odrobi za nią pracę domową, albo wykona projekt, bo przecież ona jest taka śliczna. Następnie za pomocą zgrabnej dupy można się ustawić w pracy i robić karierę zawodową. Całe życie ktoś skacze w okół nich bo są 8/10 i mają zgrabny tyłek. Całe życie mają pomoc z każdej strony, bo są śliczne. Zepsute auto? Pstryknięcie palcami i już naprawione przez pięciu kolegów. Zepsuty komputer? Internet nie działa? Pstryk palcami i już anonek zapierdala, aby pomóc. Oczywiście za darmo. Mieszkanie do remontu? Znajdzie sobie gacha, on zrobi remont mieszkania, a później go rzuci. Uważam, że to bardzo psuje charakter kobietom 8+/10. Stają się wygodne, roszczeniowe i uważają, że wszystko im się należy, a facet ma skakać wokół nich, bo one są superdupeczkami i mogą mieć każdego. Potrzepocze rzęskami, machnie tyłkiem i ma co chce. Taki stan trwa wiele lat i zostawia w kobiecie trwały ślad. Z czasem takie laski stają się przeraźliwie leniwe i puste, bo jedyne, o co dbają to o swój największy skarb, swoją urodę. Za pomocą cipki 8/10 potrafią zdobyć wszystko o czym zamarzą. Do tego kolejnym problemem w związku z superdupeczką 7+/10 są inni faceci. Taka kobieta przez całe życie była adorowana i uwielbia to. Nawet jak będzie z tobą w związku, to nadal będzie adorowana 15 godzin dziennie 7 dni w tygodniu. Na ulicy, w pracy, sklepie, autobusie czy pociągu. Zawsze znajdzie się jakiś facet, który będzie się do niej ślinił, albo ją podrywał. Nawet jak będziesz z nią szedł za rękę po mieście, to faceci będą się oglądać, gwizdać i prawić głośno sprośne komentarze. Przez cały tydzień. Cały rok. Ty albo nauczysz się to ignorować, albo szlag cię trafi. Ona oczywiście będzie udawać, że to nic dla niej nie znaczy ale w głębi duszy będzie zadowolona, że jest śliczna i co gorsza, będzie jej to podnosić już i tak wyjebane w kosmos ego. Dlatego zawsze chciałem mieć skromną dziewczynę 5/10. Taka kobieta w zupełności mi wystarczy. Można z nią wziąć ślub, założyć rodzinę, mieć dzieci i prowadzić normalne życie. Taka kobieta nie jest zepsuta "magią zgrabnej dupy".
  #zwiazki
  pokaż całość

  źródło: glamour.pl

  •  

   @dziobnij2: Myślę, że tendencje będą sie tylko nasilać.

   Rozwój popkultury, mediów i internetu z pewnością nie zwolni. To oznacza jedno - coraz więcej dziewczyn będzie dążyło do jak najkorzystniejszego wykorzystania swej urody. Jest to oczywiście zrozumiałe, naturalne, dyktowane ewolucją itp - wiadomo, że ktoś musi zostać tą modelką, aktorką czy coś.

   Tyle że dziś przybiera to nieprawdopodobną skalę. To, jaki jest ruch na insta i tinderach to rzecz niepokojąca. Przecież wystarczy wejść w tag "polishgirl" i już mamy nieprzebrane masy zdjęć. Chyba prawie każda chce zaistnieć, być influencerką, blogerką modową itp. Niby nie ma nic w tym złego, ale jednak... chyba jest. Tabloidyzacja, konsumpcjonizm, zaraźliwe próżniactwo i niezliczone kanały do zbierania atencji zbiorą spore żniwo. Wieloletnie przyzwyczajenie do atencji musi wpływać na oobowość i charakter takiej dziewczyny i neistety nie są to raczej sprawy, które nagle zaczną zmieniać kobiety w demony nauki. Ich wpływ będzie raczej degradujący.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (6)

 •  

  Marzenie Waszych #rozowepaski #szaramyszka! Przed Wami #gigachad, czyli Jon Kortajarena, czekający tylko na to jak nieświadomy, kochający #przegryw opuści dom, udając się do pracy, rypiąc za psi pinionc. Gdy Ty pracujesz #chad zalicza Twoja lubą, a ona tylko czeka na extra dodatek w złotówkach (chad daje ojro) od naiwnego betabankomaciarza. pokaż całość

  źródło: pobrany plik.jpg

  +: Borysk5
 •  

  Oceniam ludzi po tym jakiej słuchają muzyki. Podobno tak nie wolno, tak nie wypada, to głupie, ale obserwacje z życia potwierdzają, że rodzaj słuchanej muzyki pokrywa się z inteligencją i horyzontami myślowymi takiej osoby. Kiedy poznam kogoś kto słucha muzyki klasycznej to już wiem, że to będzie inteligentna osoba, o ciekawych zainteresowaniach, szerokich horyzontach myślowych, oczytana, intrygująca, elita intelektualna, ktoś kto dużo zarabia i ma wysoką pozycję społeczną. Kiedy poznam kogoś kto słucha disco polo to już wiem, że to będzie przeciętny szary człowiek nie mający o niczym pojęcia, zapewne pracownik na kasie, ktoś kto całe życie tylko je, pracuje, imprezuje i w życiu nie przeczytał książki. Ktoś słucha popu? Tzw. klasa średnia - ktoś kto jest na tyle inteligentny, że od czasu do czasu przeczyta książkę, interesuje się nauką i światem, ale jednocześnie ma spore braki w wiedzy, dużo wolnego czasu spędza wśród ludzi, podąża za modą, ogląda te filmy i czyta te książki które są popularne. Ktoś słucha rapu? Mentalność osiedlowego Seby, bardzo często nacjonalista, człowiek z którym nie porozmawiasz o nauce czy polityce, bez ambicji, bez życiowego celu. Ktoś słucha starego rocka? Tzw. klasa średnia aspirująca do klasy wyższej. Ludzie, którzy są oczytani, inteligentni, ciekawi, ale jednocześnie ślepo powtarzają społeczne wzorce, brakuje im tego pierwiastka geniuszu, są zamknięci w sobie i na nowe rzeczy.

  Oceniam tak ludzi i w zdecydowanej większości przypadków ten schemat jest prawdziwy. Oczywiście, zdarzają się wyjątki - znałem człowieka, który był fanatykiem rapu, a jednocześnie bardzo inteligentną i ciekawą osobą. Znałem też głupca, który uwielbiał słuchać Richarda Wagnera. Czasem ktoś kto słucha tylko popu jest oczytany i inteligentny, zna się na wszystkim, ale po prostu w muzyce szuka jedynie relaksu, i nie zajmuje ona ważnego miejsca w jego życiu. Tylko, że to wyjątki. Powiedz mi, że słuchasz Mozarta, Chopina lub Szostakowicza a wolę porozmawiać z Tobą niż z kimś kto słucha Bayer Full, Rihanny czy jakiejś Sylwii Grzeszczak, bo wiem, że fanatyk muzyki klasycznej prawie na pewno będzie inteligentniejszy i ciekawszy. Moja opinia ma pokrycie w faktach i można ją rozszerzyć o kino, literaturę czy poglądy polityczne. Wystarczy dowiedzieć się kto czego słucha, co czyta, co ogląda i na kogo głosuje a już wiem jak bardzo jest wartościowy. Zauważyłem, że wiele osób reaguje na to z agresją, że tak nie wolno, że to nie ma znaczenia, bo liczy się te słynne wnętrze, ale to głupie pierdolenie i ocenianie kogoś po muzyce jakiej słucha jest racjonalne i pomocne w życiu.

  #przegryw #twnogf #stulejacontent
  pokaż całość

  +: Svelge, laxmanCR7 +42 innych
  •  

   @marcelinnagontek: Rozumiem to podejscie, jest moze "niepoprawne politycznie", ale poprawne życiowo i tyle.
   W zasadzie odsiew w przypadku muzyki jest bardzo prosty. No bo przecie jakieś 80% coś tam słucha, jakiś gatunek lubi, ale nic więcej nie powie na ten temat. (jak te słynne melomanki z Tindera... )A więc z miejsca odpadają, bo na 90% nie będą interesującymi ludźmi.

   Ja tak mam z kinem i dla mnie to jest taki wyznacznik, po którym odsiewam. Oczywiście działa prkatycznie w 100 %:)
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (63)

 •  

  O kurde co się odjebało xD Nie sądziłem, że spotkam kogoś, kto operuje gwarą z #podlasie, a tu moja babcia dzisiaj na grobach zobaczyła koleżankę z wnuczkami i mówi:

  ale on się podał do ojca

  Babcia, która mieszka całe życie na Śląsku (jak zresztą ja i całą najbliższa rodzina, nikogo z Podlasia nie mamy w rodzinie xD)

  #heheszki #coolstory
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika laxmanCR7

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.