•  

  Witam, jest możliwość grania na ps4 klawiatura i myszka przez program rem4p tylko jest on płatny, czy jest jakaś wersja scrackowana ?
  #ps4
  #playstation
  #rem4p

 •  

  Cześć! Chciałbym wymienić mój stary wzmacniacz stereo. Obecnie gram na Denon PMA 260 i głośnikach Gale G20. Nie jest to zestaw marzeń, ale jak na razie spełnia moje wymagania dźwiękowe:) Niestety wzmacniacz coraz częściej gra nierówno na kanałach i nie posiada pilota. Chciałbym kupić coś używanego, koniecznie z pilotem, wyjściem słuchawkowym oraz o kompaktowych wymiarach. Fajnie gdyby był to sprzęt jak najbardziej uniwersalny dźwiękowo a także przyszłościowy, gdybym wymieniał za jakiś czas kolumny. Słucham praktycznie każdego gatunku, oprócz rapsów i disko. Źródłem jest Chromecast Audio i ps4 pro poprzez Fiio D03K. Budżet: 500-1000pln, im mniej tym lepiej:)
  Wpadł mi w oko Harman Kardon HK 980, ale głębokość prawie 40cm to za dużo, nie zmieszczę go w szafce:). Czy idę w dobrym kierunku?
  #audio
  #wzmacniacz
  pokaż całość

  •  

   @leitz: tego Harman nie mialem ale z tego okresu kina domowe często miewam i dynamiki to niestety w ogóle nie ma. Jakby gabaryt nie grał roli to bym Ci swojego technice sa-5560 zaproponował. Też uważam że zbytnio sensu pakować do tych gale nie wiadomo jakiego wzmacniacza nie ma. Więc coś tańszego będzie dobrym rozwiązaniem.

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika leitz

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)